Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Felgi INFINITI Q50

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar docent
    Do??czy?
    Apr 2015
    Mieszka w
    PL
    Jeździ
    INFINITI: M30dS Grey - sold, Q60 2.0t Dynamic Sunstone Red, QX70 3,7 Black
    Postów
    212
    Podziękował
    136
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Do wojuś: felgi jeszcze na sprzedaż?

  2. #12
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Felgi już jeżdżą u kogoś innego

  3. #13
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2017
    Mieszka w
    Wawa
    Jeździ
    M30D mr'11 sprzedany, Q30 1.6 biały, Q50RS400 czarny
    Postów
    4
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    ciezki jak slyszalem temat z uwagi na ET, podobno Ty (wiem od Mariusza z serwisu) znalazles rozwiazanie i to co chciales, ja wciaz szukam, dla mnie idealem sa BBS CHR ale do BBK w 19"nie pasuja, OZ Crono 3 tez nie, albo chiny z allego ale nie do auta za 200k+, albo WorkWheels z USA albo JPN, mam oferte od samego producenta na D9R albo CR2P, T7R.
    Niby nie jakas kosmiczna cena, ale zarowno ravspec z usa jak i same japonce podaja inne ET do tej samej felgi.
    Zglupialem juz a nie chce wydac 10k w bloto bo bedzie za szeroko i wyjdzie poza blotnik.
    Na czym jezdzisz w hybrydzie?

  4. #14
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? bernardacura Zobacz post
    ciezki jak slyszalem temat z uwagi na ET, podobno Ty (wiem od Mariusza z serwisu) znalazles rozwiazanie i to co chciales, ja wciaz szukam, dla mnie idealem sa BBS CHR ale do BBK w 19"nie pasuja, OZ Crono 3 tez nie, albo chiny z allego ale nie do auta za 200k+, albo WorkWheels z USA albo JPN, mam oferte od samego producenta na D9R albo CR2P, T7R.
    Niby nie jakas kosmiczna cena, ale zarowno ravspec z usa jak i same japonce podaja inne ET do tej samej felgi.
    Zglupialem juz a nie chce wydac 10k w bloto bo bedzie za szeroko i wyjdzie poza blotnik.
    Na czym jezdzisz w hybrydzie?
    Masz RWD - a w tej chwili VOSSEN robi wysprzedaż - komplet 4 felg (staggered) za ~$1000 czyli mniej niż połowa normalnej ceny...
    http://www.ifans.pl/showthread.php?6...ghlight=vossen

    Ja mam w HYBRYDZIE (AWD) VOSSEN CV7 20x9 z oponami 255/35R20

    do RWD możesz założyć np. staggered fitment: 20x9 et32 front w/ 245/35/20 ; 20x10.5 et45 rear w / 285/30/20 - dotyczy o ile pamiętam VOSSEN CV5 i CV7
    musial bym poszukać korespondencji z VOSSEN'em na ten temat...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 12th-June-2017 o 22:32
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #15
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2017
    Mieszka w
    Wawa
    Jeździ
    M30D mr'11 sprzedany, Q30 1.6 biały, Q50RS400 czarny
    Postów
    4
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Hej,

    dziekuje za odp.
    jak za vossena to promo cena, wprawdzie mi zalezalo na step lipie, a nie stagerred, ale zawsze szerszy tyl wyglada zacnie
    nie wiem czy 20" nie bedzie za duza w sensie wysokosci opony na nasze warszwskie drogi, seryjna q50/60 na RF jest bardzo twarda, mialem wczesniej 6 lat Mke na 18" i uwielbialem ten komfort, bo 20 juz byla za sztywna i twarda, choc ja lubie ostra jazde to jedna komfort ma dla mnie znaczenie
    jak jest u Ciebie na 20?
    mozemy sie jakos zlapac w Wawie pogadac chwile?

    BTW slicznego masz weimarczyka, ja mam gonczrgo polskiego 38kg wiec prawie ogar

  6. #16
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? bernardacura Zobacz post
    Hej,

    dziekuje za odp.
    jak za vossena to promo cena, wprawdzie mi zalezalo na step lipie, a nie stagerred, ale zawsze szerszy tyl wyglada zacnie
    nie wiem czy 20" nie bedzie za duza w sensie wysokosci opony na nasze warszwskie drogi, seryjna q50/60 na RF jest bardzo twarda, mialem wczesniej 6 lat Mke na 18" i uwielbialem ten komfort, bo 20 juz byla za sztywna i twarda, choc ja lubie ostra jazde to jedna komfort ma dla mnie znaczenie
    jak jest u Ciebie na 20?
    mozemy sie jakos zlapac w Wawie pogadac chwile?

    BTW slicznego masz weimarczyka, ja mam gonczrgo polskiego 38kg wiec prawie ogar
    Co do komfortu nie mam specjalnego odniesienia do M'ki - tym bardziej na "18 bo jeździłem taką jedynie kilka dni jakieś 6 lat temu jak weszła HYBRYDA - ale ogólnie następnym moim autem będzie M'ka - choć mi na "20 w M'ce jest całkiem wygodnie. "18 jak dla mnie za bardzo pływają...

    W wypadku Q50 komfort na - 255/35R20 NIE RF jest zdecydowanie lepszy niż na OEM 245/40R19 RF (255-tka ma 8 mm większą średnicę i pomimo XL jest zdecydowanie bardziej miekka niż RF)

    -
    podstawowa różnica to tłumienie drobnych nierówności (na RF mam wrażenie jakbym cały czas jechał po szutrze lub jak na ciężarowych zimówkach)
    - nie tłucze na dziurach tak mocno jak na RF'ach (twaradość)

    Do Q50 z dużym AKEBONO (SPORT w EU) - z tego co pamiętam "19 w VOSSEN'ie to napewno VFS-1 ; VFS-2 i chyba CVT oraz VLE-1(późniejszych modeli nie znam dokładnie - bo nie śledziłem zmian)

    Na PRIV wysyłam Ci mój nr telefonu...
    w Warszawie "rzadko" bywam - PIASECZNO / JANKI / czasem CHOTOMÓW / czasem Krasnobrodzka. / czasem Mokotów i okolice

    7 lat jeździłem codziennie z Nieporętu do Piaseczna przez W-wę więc mając w pamięci te kilka lat - Warszawę - jak mogę - to zawsze omijam obwodnicą

    Jest kilka dni wolnego więc spotkać się można tylko że chyba jeszcze nie będę miał Q50 - bo po "starciu z dzikiem czy czymś tam innym " - stoi jeszcze na Uczniowskiej w PGD

    Ps. weimarczyk - poszedł w plener (chyba go ukradli) teraz jest gończy polski (suka - więc znacznie mniejsza od Twojego)
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    935
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    http://www.infinitiq50.org/forum/whe...ml#post1128289

    Ciekawy post , facet jechał do domu przeprogramować czujniki a po 10 minutach jazdy samochód "zaakceptował" zamienniki , ciekawe?
    to oznaczałoby że jeśli zamienimy koła przód-tył to po pewnym czasie system zaadoptuje się

    w kwestii czujników 407003 JA0B znalazłem takie :
    https://felgeo.pl/product-pol-36672-...3JA0B-VDO.html
    powinny tez pasować do Q50
    Ostatnio edytowane przez Maxx ; 24th-October-2017 o 11:40

  8. #18
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    warszawa
    Jeździ
    saab 95, 2003, brazowy; Q50S AWD 3,7
    Postów
    34
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Czy ktoś z Was używa felgi 18" w Q50S z zaciskami Akebono?
    Jakie wrażenia?
    Jaki model / brand felgi?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Felgi do infiniti fx II Generacja europa
    By mapmen in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20th-June-2021, 22:11
  2. Infiniti Q50 2.2d 2015 Premium by SPIDER'Q50
    By SPIDER'Q50 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30th-October-2017, 01:17

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •