Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Tarcze i klocki firmy ATLAS

  1. #1
    Dopiero dołączylem Avatar babel
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2005, czarny
    Postów
    32
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Unhappy Tarcze i klocki firmy ATLAS

    Drodzy!

    Skuszony ceną, zakupiłem tarcze i klocki (przod i tyl) firmy ATLAS. I jak to na ogol w praktyce wychodzi - tanie mieso psy jedza.
    Drgania kierownicy przy srednim hamowaniu (tak ze 100 do 50) i dzisiaj dodatkowo zaczelo sie popiskiwanie. Tarcza lub obydwie przednie sa najprawdopodobniej zwichrowane - dodam, ze nie przyhartowalem jej w kałuży czy cos.

    Jakie tarcze i klocki polecacie? Teraz musze kupic cos lepszego - nie musi to byc top, aby nie byl bottom. Jakie sa orientacyjne ceny?

    I tak przy okazji - jakie macie cisnienie w oponach (265/60/18 - zimne i cieple) ?

    Pozdrawiam serdecznie!

  2. #2
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Ile dałeś za ten zestaw o tej jakże oryginalnej nazwie?

    dodam że nie masz sie co łamać ja w tamtym roku zakupiłem komplet hamulców firmy Hawk (całość ok 3k) i po roku tylne tarcze popękały!
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Słuchaj ja teraz do swojego G35 szukam tarcz i klocków na przód i znalazłem zestaw EBC TurboGroove (nacinane i nawiercane) oraz klocki EBC RedStuff za 1400 zł za przód. Mam też namiar na pełny komplet Brembo za około 3500 zł (przód i tył), ale o tym to już z Poziomą pomów.

  4. #4
    Dopiero dołączylem Avatar babel
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2005, czarny
    Postów
    32
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Komplet przód i tył kosztował coś około 1400zł...

    @Athens - poszukam tych EBC-eków, dzięki.
    @Black - No to tez niewesolo, ja jedynie mam pretensje do siebie - nigdy wiecej.

  5. #5
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Jak mi tu poraz kolejny sytlacja pokazuje polak zawsze wszystko najlepiej wie ,tylko na tej mądrości dwa razy po kieszeni zawsze oberwie ,a później zaczyna się pytać co źle zrobiłem,oby ta nauka nie poszla w las.

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    A ta bym powiedział tak - nie mieszkamy w Stanach gdzie dobry zestaw hamulcowy można dostać bez najmniejszego problemu / i x2 taniej/ i jeśli ktoś próbował rozwiązać problem hamulców jakimiś polskimi produktami nie można mieć do niego pretensji. Można mu natomiast podziękować za to że podzielił się tą wiedzą i negatywnym niestety doświadczeniem i pomóc mu w zorganizowaniu jakiegoś dobrego zestawy hamulcowego. Od tego ma sie klubowych kolegów


    inna sprawa że może nie zahartowałeś tarcz i przegrzały się a potem stałeś w korku z nogą na hamulcu aż rozgrzane klocki "wtopiły" się w tarcze ? nie tylko woda może im zaszkodzić.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #7
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Podaje cisnienie w oponach 34 wszystkie kola takie same powinny mieć ciśnienie,będzie twardo i to bardzo ale takie ma być,wiadomo z czasem powietrze uchodzi ,dokładnie do tego rozmiaru co ty masz i ja mam taki sam najlepiej odpal auto wejc w system opcja ciśnienie powietrza i dopompuj system ci od razu pokaże ile masz na kole ciśnienia pozdrawiam.

  8. #8
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    No właśnie ,wiec chodzi mi oto ze najlepiej się zapytać kogoś na forum i wtedy można podjąć najlepsza decyzje,a w stanach to jak bym kupił przez przypadek na przykład zły komplet z takimi objawami to go ściągam pakuje zanoszę do sklepu rzucam na ladę przy okazji obrywa się wszystkim w sklepie ,i z podziękowaniem reki odaja mi pieniądze s powrotem,i jeszcze przeproszą mnie zato ze jestem niezadowolony,a z tego co wiem w polandzie taka opcja nie istnieje,wiec trzeba być ostrożnym przy każdym zakupie ,pozdrawiam

  9. #9
    Dopiero dołączylem Avatar babel
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2005, czarny
    Postów
    32
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    @Grzegorz - dzięki, może być racja co do tego hartowania, jak właściwie powinno się poprawnie hartować tarcze?

    @seba - ja mam 31 na super zimnych gumach (teraz jest tak z 1-8 C) a jak się rozgrzeją i pojeżdżę trochę to nawet dochodzi do 38.

  10. #10
    FAN INFINITI Specjalista od G35 i VQ35DE! Avatar POZIOMA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    G35 COUPE 2003
    Postów
    524
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Napompujcie azotem to nie będzie skoków ciśnienia.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Tarcze plus klocki g35
    By Kubaa in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15th-May-2017, 20:20
  2. Klocki hamulcowe trzymają tarcze...
    By tiger456 in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29th-January-2017, 12:03
  3. tarcze i klocki od Nissana 350z
    By xdariox in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29th-July-2014, 16:45
  4. Tarcze + klocki do G Coupe
    By Athens in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 15th-June-2012, 21:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •