Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Gwiazda

  1. #11
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Schweinfurt/Raciborz
    Jeździ
    Infiniti QX70, 5.0 S Premium 2016, Infiniti Q30 2.0T, 2016
    Postów
    77
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    no i co z tego, ze lepsze. Po prostu oba do dupy.

  2. #12
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Nie widzicie tego że współpraca z mercem pozwoliła na wejście w nowy segment - popularyzacje marki pod polskimi i nie tylko strzechami. TO już nie są auta tylko dla prezesów.

    Nie jeździłem o dziwo ani 2.2 ani 2.0T wiec się nie wypowiem.
    Hybryda którą hulałem to jednak inna bajką.

    tak czy inaczej jak nie podoba ci się albo po prostu spowszedniało to nic tego nie zmieni.
    W sumie z prawie każdym autem tak będzie, że staje się za wole, za małe, za duże, za mały ekran navi, za mało mp3 do załadowania itp itd
    Są auta którym można to wybaczyć ( klasyki albo po prostu auta do których mamy sentyment) albo takie które trzeba po prostu wymienić na inne chociażby dlatego zeby sie sparzyć i wrócić (np do marki).

    Jak wybierzesz nowe auto podziel się swoim typem i wrażeniami z jazdy. Potem po 3 latach wróć na forum - przeczytaj to co napisałeś i zweryfikuj czy to co cię urzekło w pierwszym momencie jest jeszcze aktualne.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. The Following 5 Users Say Thank You to sirtrojan For This Useful Post:

    ArtPol74 (3rd-April-2017), czejzee (3rd-April-2017), korzen (3rd-April-2017), Tomek g35c (3rd-April-2017), zajac01 (7th-April-2017)

  4. #13
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2013
    Mieszka w
    Stargard
    Jeździ
    FX50S 12' Midnight Mocha
    Postów
    319
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 20 raz/y

    Domy?lnie

    Problem z Infiniti jest taki, że ma za długie okresy między wymianą modeli. Dodatkowo robi wymianę 3 suvów ( QX50,QX70,QX80) na raz. Czyli na moim przykładzie: kupiłem auto w 2013, po 3 latach chciałbym wymienić i... nie ma na co. QX70 czyli odświeżony FX nie daje nic nowego. QX50 to model w dół i nie pasuje mi stylistyka, chociaż to świetne auto. Q50? Super, ale w grę wchodzi tylko Hybryda (awd) a tam nie ma bagażnika, w dodatku to sedan, wycieczka do IKEi oznacza wynajęcie busa. Czekam na nowe modele, QX50 ma mieć 2.0 silnik, może i świetny ale to nie to, do tego platforma fwd, tyłem już nie zarzuci. Osobiście bardzo mocno skłaniam się ku ... Alfie Stelvio. Tak, tak! Alfa w końcu ma jakość, ma napęd awd preferujący rwd, ma silnik z Ferrari (510KM) i hamulce ceramiczne w opcji. Jeśli tylko będzie niezawodna, to jest bardzo mocny zawodnik. Nadzieją dla Infiniti z mojego punktu widzenia sa zapowiedzi mocnej hybrydy w Q30/QX30, w konfrontacji dla AMG/RS/M oraz Black S. Poczekamy, zobaczymy. Właśnie... znów czekanie.

  5. #14
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie

    No Stelvio jest dobrym zamiennikiem choć to gabaryt QX50, więc nadal downgrade.
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

  6. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar pgkoci
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny; Honda Legend
    Postów
    296
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Alfa fajna ale ciekawe, jak będzie z jej awaryjnością. U mnie w rodzinie kupili nową giuliettę i ciągle trafia do serwisu z jakimiś pierdołami.

  7. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    alfa.jpg

    Tak było
    Pozdrawiam, Patryk.

  8. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    Pojawiaja sie pierwsze testy/pierwsze jazdy nowym Stelvio. Pertyn juz jezdzil oraz Top Garage. Jak narazie bardzo dobre opinie zbiera auto.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  9. #18
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie

    Jak widać romans z Mecedesem pomaga przy wzrostach sprzedaży

    http://www.cnbc.com/2017/04/06/luxur...8-percent.html

    Czy nam się to podoba, czy nie, zarząd Infiniti z pewnością się cieszy jak i wielu klientów, dzięki którym ten wynik jest możliwy.
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •