Poka? wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Fx35 i gen problem z zamkami, nie otwierające się drzwi, pikanie podczas jazdy

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar adrianramus
    Do??czy?
    Oct 2016
    Mieszka w
    Tarnobrzeg
    Jeździ
    FX35 2005 CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    26
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie Fx35 i gen problem z zamkami, nie otwierające się drzwi, pikanie podczas jazdy

    Witam. Może komuś się to przyda, bo podobno to częsta usterka w fx. Po zimie przestały otwierać mi się z centralnego drzwi pasażera. Raz na dziesięć otworzeń jeszcze się otworzyły ale przeważnie wszystkie drzwi oprócz prawego przodu. I często miałem problem z pikaniem podczas jazdy co doprowadzało do szału. Z używkami podobno bardzo ciężko a nówki cena kosmos. Zaprowadziłem swoje infi do elektryka - bardzo fajnego i konkretnego Pana, u którego nie ma, że czegoś się nie da. Lubi wyzwania Podpowiedziałem mu o jakimś sposobie z teleskopami ale popatrzył na mnie i powiedział: słuchaj to nie duży fiat albo polonez i montowanie centralnego zamka za 150zł tylko Infiniti, więc szanujmy się nawzajem i ja takiego czegoś Ci nie zrobię. Ode mnie z garażu nie wyjedzie takie druciarstwo więc albo robimy dobrze albo szukaj dalej. Mówił iż zamek jest nierozbieralny lecz on go rozbierze. Zamówił podobny zamek z Nissana Micry, który różni się jednym cięgnem i z dwóch zamków (ten z micry i mój stary) zrobił jeden dobry z nowym silniczkiem. Najpierw rozebrał ten z micry, żeby zobaczyć jak to idzie wszystko i żeby nie zniszczyć mojego i zaraz już załapał jak to rozebrać, coś tam wprasować i założyć nówkę silniczek. Było to w sobotę a dziś zamek już gotowy. Działa i wygląda 10/10 i co najważniejsze fabryka! Teraz mówi, że po tym jednym może to robić seryjnie choć ciężko z czasem u niego. Nie wiem jeszcze ile to mnie będzie kosztowało bo robię tam też kilka innych rzeczy ale jestem mega zadowolony. Tak więc na pewno da się to zrobić. Silniczek kosztował 45zł, zamek z Micry nie wiem ile i robota też jeszcze nie wiadomo. Więc potrzebujecie nowy silniczek i nie wiem czy koniecznie ten drugi zamek,żeby z dwóch złożyć jeden czy ten zamek z micry był tylko jako przedskoczek w otwarciu przed moim, jutro dowiem się dokładnie. Także ogarnięty elektryk Wam to ogarnie bez problemu. Pozdrawiam

  2. Dzięki adrianramus za powyższy Post:

    korzen (3rd-April-2017)

  3. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar borzej1
    Do??czy?
    Jun 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX 45, 2003, rudy
    Postów
    83
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    witam
    mozesz podac jakis namiar na pana elektryka

Podobne w?tki

  1. Nie blokujące się drzwi
    By darekFX45 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13th-September-2020, 00:15
  2. DVD podczas jazdy
    By mandrejk in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23rd-February-2020, 22:33
  3. FX35 - sam się otwiera i pika podczas jazdy
    By tas23 in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22nd-November-2016, 13:06
  4. Czy mogłem coś spieprzyć podczas jazdy niechcąca wrzuciłem na R w FX35
    By Darek33 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 1st-August-2012, 13:38
  5. Ile obrotów podczas jazdy?
    By ArtPol74 in forum VK45DE - V8
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10th-March-2011, 12:38

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •