Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: LPG w m37 - czy ktoś ma?

  1. #21
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Schweinfurt/Raciborz
    Jeździ
    Infiniti QX70, 5.0 S Premium 2016, Infiniti Q30 2.0T, 2016
    Postów
    77
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    ja mysle, ze zle podchodzisz do tematu, obojetnie jakiegi iiii szukasz (no moze poza q30) to przede wszystkim kupujesz na pierwszym miejscu samochod raczej sportowy. Jak chcesz nim do Ikei jezdzic to kup sobie nowszego Passata. Samochodu uzytkowego czy taniego w uzytkowaniu w tej marce nie znajdziesz (wliczajac tu tez q30). One duzo pala (obojetnie v6 czy v8, czy tez 2.0), badz sa drogie. Oszczedzac przy tych autach sie nie da. Nawet q30 juz wazy ponad 1,5 tony, eMka 1,7, Fx 2,1. Beda wpierdzielac, przeglady sa drogie (w Polsce placilem tyle samo co w Niemczech). No chyba, ze u zaprzyjaznionego mechanika. Wiec zlotego srodka tu nie znajdziesz. Ja i wiekszosc z nas mozemy tylko (kazdy indywidualnie i subiektywnie) doradzic, jezeli to musi byc iiii.

  2. #22
    Dopiero dołączylem Avatar mikwit
    Do??czy?
    Apr 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    Infiniti M30d 2013 (Q70S)
    Postów
    52
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Dzieki imnowak. Wlasnie tego oczekuje - Waszych opinii o samochodach które macie i znacie żebym mógł sobie wyrobić własne zdanie. Nie szukam samochodu sportowego, ale sportowe zacięcie mile widziane. Jak dla mnie to Mka jest tak samo sportowa jak BMW530 dajmy na to. Z tym że Infiniti podoba mi się dużo bardziej niż oklepane niemieckie fury. Nie szukam auta taniego, ale liczę że eksploatacja nie zniechęci mnie do jeżdżenia. Tak więc stanie na M30d raczej. Na tym forum wyczytałem, że diesle przed 2013 rokiem nie były szczególnie udane. Czy ten poprawiony silnik ma jakieś konkretne oznaczenie? Czy może pojawił się w produkcji w jakiejś konkretnej dacie - np. od marca 2013?

    Btw. i tak z LPG wspomnianego w temacie przeszliśmy na diesla...

  3. #23
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Schweinfurt/Raciborz
    Jeździ
    Infiniti QX70, 5.0 S Premium 2016, Infiniti Q30 2.0T, 2016
    Postów
    77
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    ostatnio spotkalem na parkingu goscia z Qx w Dieslu. Opowiadal, ze w Hamburgu przerobili mu go na ponad 400 konikow (nie wiem czy to prawda). Zaplacil za to cos kolo 5000 €. Fajnie bo tak go dostal w leasingu, tu mu wierze bo w Niemczech jest to rzeczywiscie mozliwe, leasing i przerobka bez zadnych strat gwarancyjnych. Wiec baza jest by z diesla cos szybszego zrobic. W originale troche muli (znow subiektywnie). Jedno Ci moge obiecac, eMka jest wygodna, bardzo cicha, elegancka (duzo skory i drewna), w benzynie szybka (i to bez dopalaczy jak turbo czy kompresor) i mimo 7 lat na karku dalej przyciaga wzrok na ulicy. No i do ikei tez ga sie pojechac lyzke do butow kupic.

  4. #24
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? imnowak Zobacz post
    ostatnio spotkalem na parkingu goscia z Qx w Dieslu. Opowiadal, ze w Hamburgu przerobili mu go na ponad 400 konikow (nie wiem czy to prawda).
    AHG - zarazem dealer INFINITI i NISSANA - sam się zastanawiałem czy do nich nie pojechać z FX30d na tuning (oficjalnie na stronie podają 280 KM) - ale później "naszło mnie" na Q50...

    http://www.ahg-tuning.de/home/

    Cytat Napisa? mikwit Zobacz post
    Na tym forum wyczytałem, że diesle przed 2013 rokiem nie były szczególnie udane. Czy ten poprawiony silnik ma jakieś konkretne oznaczenie? Czy może pojawił się w produkcji w jakiejś konkretnej dacie - np. od marca 2013?
    Silniki są te same, w produkowanych do 2013 - była jakaś wada konstrukcyjna w ODMIE - robili na to akcję serwisową, co do daty - musiałbyś zapytać w serwisie, ale jeżeli silnik byłby po akcji serwisowej to już bez różnicy...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. czy ktoś zna ten warsztat?
    By PinkTool in forum Polecam
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21st-March-2014, 10:51
  2. Czy ktoś już go widział ?
    By BAJZEL in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1st-November-2013, 01:44
  3. Fx37 ( usa )+ LPG czy ktoś przerabiał temat ?
    By devikk in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26th-October-2013, 03:03
  4. Fx30d, czy ktoś może oglądał ?
    By Bolo in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27th-September-2013, 00:03
  5. Czy może mi ktoś sprawdzić nr vin
    By mapmen in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21st-December-2011, 18:09

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •