Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Infiniti G35S

  1. #21
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? carolus89 Zobacz post
    "Z tego co mi wiadomo zdjęcia uszkodzeń do tego auta są już niedostępne, więc nie będzie możliwości aby je uzyskać. Jedynie co mogę zaproponować to raport Carfax bez zdjęć (...) (6 wpisów) w języku angielskim"

    Nie szukaj na CARFAX - bo automatycznie jesteś przekierowywany na CARFAX.EU, poszukaj na google.com lub jakiejś amerykańskiej wyszukiwarce - stron amerykańskich z raportami (InstaVin ; VinCheckPro ; inne - jest ich sporo) albo jeszcze lepiej szukaj raportów z aukcji - czasem można znaleźć raporty z aukcji z załączonymi zdjęciami. Potrzeby angielski żeby sobie dokładnie doczytać za co zapłacisz - co będzie w danym raporcie...

    Uprzedzam że możesz wydać kilkadziesiąt $ i dostać raporty bez zdjęć, ale powinieneś uzyskać raporty z pełną historią auta w US (włącznie z przeglądami serwisowymi).
    Jak będziesz miał raport - można po miejscu zdarzenia wyszukać także protokół policji (koszt to chyba ok. $2,99)- z opisem kolizji a często także ze zdjęciami...


    Twoje ryzyko...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #22
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    ---
    Postów
    12
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Nie szukaj na CARFAX - bo automatycznie jesteś przekierowywany na CARFAX.EU, poszukaj na google.com lub jakiejś amerykańskiej wyszukiwarce - stron amerykańskich z raportami (InstaVin ; VinCheckPro ; inne - jest ich sporo) albo jeszcze lepiej szukaj raportów z aukcji - czasem można znaleźć raporty z aukcji z załączonymi zdjęciami. Potrzeby angielski żeby sobie dokładnie doczytać za co zapłacisz - co będzie w danym raporcie...

    Uprzedzam że możesz wydać kilkadziesiąt $ i dostać raporty bez zdjęć, ale powinieneś uzyskać raporty z pełną historią auta w US (włącznie z przeglądami serwisowymi).
    Jak będziesz miał raport - można po miejscu zdarzenia wyszukać także protokół policji (koszt to chyba ok. $2,99)- z opisem kolizji a często także ze zdjęciami...


    Twoje ryzyko...
    Carolus89 zacytował wysyłaną prze mnie wiadomość. Slepy62 podajesz tu przykłady różnych raportów dostępnych w sieci, ale najpełniejsze dane zawsze będzie miał Carfax. Nie zawsze oczywiście jest tak, że te różnice będą znaczące jeśli chodzi o opis zdarzenia, ale często zdarza się tak, że w innych raportach masz podane - Accident reported, a carfax to samo zdarzenie jest tak opisane:
    Accident reported

    Vehicle involved in a front end collision
    Involving right front impact
 with another motor vehicle

    Front primarily damaged

    Disabling damage reported

    Vehicle towed
    
Front airbag deployed
    Według mnie taki opis jest bardziej przejrzysty i daje nam jakieś pojęcie o tym jak pojazd był uszkodzony.

    Jeśli chodzi o wypowiedź Twoją na temat tego, że zdjęcia są zawsze dostępne, to nie mogę się z Tobą zgodzić, ponieważ tak nie jest. Mniejsze prawdopodobieństwo jest przy autach starszych oraz takich, które zostały sprzedane na zamkniętych licytacjach, a nie tych ogólnie dostępnych.

    Kolejne sprawa dotyczy się przeglądów serwisowych. Wiele raportów widziałem i tylko Carfax miał pełne wpisy serwisowe.

    Zostaje nam jeszcze kwestia raportów policyjnych. Zgadza się taka opcja istnieje, ale w każdym stanie taki raport wygląda inaczej i jego koszt też jest różny. Ja spotkałem się z raportami, które kosztowały 13$-16$ i tak naprawdę niewiele się różniły od raportu z Carfaxu i dodam, że nie miały załączonych zdjęć.

    Pozdrawiam
    DobryWujek

  3. #23
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Olsztyn
    Jeździ
    2013 Infiniti JX35
    Postów
    46
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć , tak się składa że znam to auto. Przez 5 lat jeździł jeździł mój Tata ( rocznik 48) wymieenione w aucie były prawy błotnik, maska zderzak. Wszystko nowe , USA. Przepraszam zderzak został w transporcie skradziony i musieliśmy kupić w pl, nie. Było wersji SPORT. Grill oryginalny belka zderzaka też. Ogólnie pocałował znak drogowy, ale po drodze był krawężnik stąd zmiana felg. Tata nie chciał 18 bo nie twarde więc kupiliśmy 17 o 370z.
    Po 50 tys mil, Tata kupił fx37 , auto wzięła siostra n dwożenie dzieci do szkoły. Sprzęgło wymienione, jest oryginał. Siostrzeniec jak miał 7 lat obskrobał tylne uchwyty uchwyty gumy trzeba to albo hydrocarbonem alb plastidipem poprawić. Jak ktoś jest pytania pisać . Priva pozdrawiam smola l
    Cytat Napisa? carolus89 Zobacz post
    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...tml#3437a194d5

    Dzwoniłem. Ostatnio było robione sprzęgło, auto gotowe do jazdy. Ma jakąś ryse na drzwiach i widać ślady użytkowania. Dodatkowy komplet felg i opon. W Stanach było walnięte, ale mają zdjęcia tylko po sprowadzeniu do Polski, już po zrobieniu. Nie maja problemu, zeby sprawdzić w zewnętrznym serwisie.
    Instalacja gazowa na sterowniku STAG 4.

    Co sądzicie? Warto oglądać? Macie jakiegoś mechanika do polecenia w Warszawie?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. Infiniti G35S
    By Ubiq in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 1st-October-2014, 14:40
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 4th-November-2013, 18:17
  3. Zakup kontrolowany - będzie INFINITI G35s/G37
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 6th-January-2013, 12:25
  4. JNKBV61E18M207037 INFINITI G35s
    By sirtrojan in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5th-November-2012, 23:39
  5. Infiniti G35s 2007-Osamotniony na Kujawach;)
    By Alexaus11 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25th-September-2012, 23:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •