Poka? wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: infiniti M56S

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    garwolin
    Jeździ
    M56s 2011
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie infiniti M56S

    witam wszystkich!! posiadam infiniti m56s, sprowadzone nie dawno z USA, mechanik zauważył ze brakuje przednich części przednich nadkoli, zamówilem oryginalne nowe japońskie nadkola ktore nie pasują do mojej emki. okazało sie że mam inny przedni zderzak niż wszystkie m56s które można zobaczyć w necie, czy któś wie gdzie można znależć takie nadkola ?? sprawdziłem juz salon infiniti oraz wszystkie serwisy typu ebay, allegro, olx. mogę przesłać zdjęcia mojego zderzaka. pozdrawiam Cezary
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? progressplay1 Zobacz post
    witam wszystkich!! posiadam infiniti m56s, sprowadzone nie dawno z USA, mechanik zauważył ze brakuje przednich części przednich nadkoli, zamówilem oryginalne nowe japońskie nadkola ktore nie pasują do mojej emki. okazało sie że mam inny przedni zderzak niż wszystkie m56s które można zobaczyć w necie, czy któś wie gdzie można znależć takie nadkola ?? sprawdziłem juz salon infiniti oraz wszystkie serwisy typu ebay, allegro, olx. mogę przesłać zdjęcia mojego zderzaka. pozdrawiam Cezary
    Po pierwsze przywitaj się w odpowiednim dziale:
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...ywitaj-si%EA-!


    Potem podaj mi nr VIN na PRIV oraz które to części (nr ze schematu jak poniżej) - mogę napisać do US serwisu i zapytać

    Masz jak widzę Q56s 2001 with sport package included front spoiler czyli "nietypowy" zderzak...

    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    garwolin
    Jeździ
    M56s 2011
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witaj!
    numer vin: JN1AY1AP0BM520597

    podam też numer nadkoli które kupilem (oryginalne, nowe z Japonii) i które nie pasują :638451MA0A - lewe, 638441MA0A - prawe.

    Słuchaj, nie mam w tej chwili tego samochodu przy sobie,(pojechal na wakacje) i nie jestem w stanie stwierdzić na podsatwie tego schematu które to na 100%.
    Wiem ze potrzebne mi są przednie części przednich nadkoli, te które mam i nie pasują wyglądają jak te o numerach : 63821, 63822.
    Dziękuję za poświęcony czas, jezeli robię coś nie tak to zwracaj uwagę ( to moje pierwsze jakiekolwiek forum).

    Może wrzuce ją na sprzedaż, zrobie dobre fotki i wystawię za 150 tyś. Pozdrawiam Cezary

  4. #4
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? progressplay1 Zobacz post
    Witaj!
    numer vin: JN1AY1AP0BM520597

    podam też numer nadkoli które kupilem (oryginalne, nowe z Japonii) i które nie pasują :638451MA0A - lewe, 638441MA0A - prawe.

    Słuchaj, nie mam w tej chwili tego samochodu przy sobie,(pojechal na wakacje) i nie jestem w stanie stwierdzić na podsatwie tego schematu które to na 100%.
    Wiem ze potrzebne mi są przednie części przednich nadkoli, te które mam i nie pasują wyglądają jak te o numerach : 63821, 63822.
    Dziękuję za poświęcony czas, jezeli robię coś nie tak to zwracaj uwagę ( to moje pierwsze jakiekolwiek forum).

    Może wrzuce ją na sprzedaż, zrobie dobre fotki i wystawię za 150 tyś. Pozdrawiam Cezary
    sprawdziłem indywidualnie dla Twojego VIN, potem dla innych wersji (Base, Premium, Sport Premium, Technology, Sport Technology), potem dla M37

    ogólnie produkcyjnie od stycznia 2010 do kwietnia 2012 - bez względu na model i wersję wyposażenia - nadkola są te same - numery katalogowe zgodne z tymi podanymi przez Ciebie (nie ma innych nadkoli).

    Jedyny wniosek - masz prawdopodobnie nieoryginalny przedni zderzak ze spliterem - czyli jeżeli chcesz założyć OEM nadkola - czeka cię trochę rzeźby ...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    garwolin
    Jeździ
    M56s 2011
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    czesc. mam kolejny problem z moim infiniti a dokladnie z kluczykiem, kobieta pojechala gdzies i mowi ze na desce wyskakuje blad ze kluczyk rozladowany, czy wiesz cos moze na temat ladowania go poprzez indukcje czy nalezy wymienic baterie?? przypomne m56s 2011r ze stanow. z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Wymiana baterii ...

    Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Można odpalić samochód z rozładowanym kluczykiem ... Należy przyłożyć kluczyk do przycisku start i powinien odpalić - tak mówi instrukcja.

    Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    garwolin
    Jeździ
    M56s 2011
    Postów
    5
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    ok rozumiem, zwyczajna wymiana baterii??

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Prosta operacja. Poszukaj na YT. Są filmiki. Pilot jest taki sam jak w Nissanach.

    Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •