Poka? wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Urban legend - czyli mała czerwona gwiazda do miasta

  1. #1
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie Urban legend - czyli mała czerwona gwiazda do miasta

    W zeszłym roku, gdy odbierałem prasowe auto MB GLE Coupe, kierownik sprzedaży słysząc opowieść mojego znajomego o tym, że w moim Q50 znajduje się silnik i skrzynia z Benza, powiedział "i tak Pan kupi Mercedesa, to kwestia czasu". Zaśmiałem się, wziąłem kluczyki, poleciałem na testy...

    Po roku właśnie staję się posiadaczem Mercedesa A180 w wersji Urban, co prawda nie będzie to mój daily car, bo żonowóz (prezent na 30 urodziny), ale wspólny garaż zajmuje

    Dlaczego nie Q30? Bo ten jest ciut za duży, oraz moja luba uparła się na gwiazdę. Osobiście wybrałbym Q.

    Autko fajne, pomimo 122KM całkiem fajnie się jeździ, nie pali jak smok (chociaż chyba za miesiąc jadę na Stage 1 podnieść moc do 165KM). Kolorek na żywo mega szczególnie po woskowaniu, wyposażony po brzegi (automat, felgi 18, sportowe grzane fotele, szklany dach, czujniki martwego pola, Harman Kardon który wg mnie lepiej gra jak BOSE w Q50, i wiele innych) nienaganną historią (wóz od znajomego) w niemal fabrycznym stanie, itd. Nie jest to może A45 AMG, ale przyjemne wozidło. Zastanawialiśmy się nad czymś nowym, typu Fiesta, Yaris Hybrid, Clio, Corsa, ale to wg mnie jest lepszym wyborem.

    Także kupując Q50, cieszyłem się że nie idę w stronę mas i nie biorę A4, czy C klasy, a jednak Niemiec się pojawił

    Ostatnio edytowane przez czejzee ; 1st-October-2017 o 09:44
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

  2. #2
    Trochę już ogarniam Avatar SevaNY
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Clearwater Florida
    Jeździ
    INFINITI QX70 BIALA PERLA METALIK 2014 rok
    Postów
    97
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Co to za pojemność ja w swoim wiatraku w domu mam wiekrzy silnik byłem w Europie kilka razy zwiedziłem ja tez od Włoch Wiedeń Niemcy ale te samochodziki pudełeczka Renault citroenki co to za autka zabawki a mercedes klasa B tego w stanach niema moim zdaniem samochód powinnien mieć silnik i jak się nadusi na pedał gazu powinno się czuć ze to jedzie ,a i druga sprawa która mnie wkurzała na maksa klekot tych dieslow wszystkie ropniaki nowe stare diesle zamulacze warkoty truciciele środowiska byłem w Londynie w odwiedzinach tam średnia w mieście to 5 mill na godzinę wszyscy stojąc w korku i klekoczą te diesle noi do tego kopca zatruwają powietrze dziadostwo powinni wyrzucać te silniki do kosza na smieci .

  3. #3
    Trochę już ogarniam Avatar SevaNY
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Clearwater Florida
    Jeździ
    INFINITI QX70 BIALA PERLA METALIK 2014 rok
    Postów
    97
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Kolega zamówił GLC przyslali mu z Europy do stanów a się okazuje ze 75 % jest robiony w Niemczech
    Attached Images Attached Images

  4. Dzięki SevaNY za powyższy Post:

    czejzee (1st-October-2017)

  5. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie

    To akurat benzyna, więc klekot diesla odpada. Zgadzam się z dużą pojemnością, ale raz że V6 nie wejdzie do takiego małego auta, dwa, że spalanie na krótkich miejskich odcinkach byłoby zabójcze. Przy przebiegach moich w Q50 rzędu 2-2,5 tys msc, oraz żony 1,5 tys msc różnica byłaby zauważalna.

    Ale... gdyby była a klasa, czy Infinti Q30 z V6 i pojemnością rzędu 3.0... chętnie bym nabył
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

Podobne w?tki

  1. Gwiazda
    By MISWRO in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 7th-April-2017, 12:59
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22nd-August-2015, 15:24
  3. Mała niespodzianka
    By butrym81 in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 30th-July-2015, 00:27
  4. Proszę oceńcię :) Mała modyfikacja przy wymianie świateł.
    By Fazzy in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22nd-June-2013, 10:23

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •