Poka? wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Czyszczenie ukladu paliowego..?

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Question Czyszczenie ukladu paliowego..?

    Jak wiecie w naszych autkach nie ma typowego wymiennego filtra paliwa. Jest tylko gdzieś tam wewnętrzny.
    a paliwo mamy jakie mamy. Stąd moje pytanie - czy i jak czyści sie ten układ?

    Od siebie dolewam co ok 5k km dodatki czyszczące do paliwa STP ale raczej działa to na wtryskiwacze a nie zebrane w układzie śmieci.. chociaż kto wie...
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    peter_voland
    Gość

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Jak wiecie w naszych autkach nie ma typowego wymiennego filtra paliwa. Jest tylko gdzieś tam wewnętrzny.
    a paliwo mamy jakie mamy. Stąd moje pytanie - czy i jak czyści sie ten układ?

    Od siebie dolewam co ok 5k km dodatki czyszczące do paliwa STP ale raczej działa to na wtryskiwacze a nie zebrane w układzie śmieci.. chociaż kto wie...
    cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wieci co posiadacie.

    benzyna w USA jest 87, 91 , 95 oktan MAX(TAK TA) w EU 95, 98.
    Nie wiem czemu uważasz ze w Europie paliwa sa gorsze niz na głownym rynku dla Infiniti/USA.
    Mam flote ok 50 infiniti w firmie, niektore maja po 100tys mil. Nie uzywalismy nigdy nic do czyscenia . chodza jak burza.

    Ja bym sie raczej martwil o DPF i EGR w tych "dieslach!" tutejszych w EU to jest dopiero dziadostwo!
    Jedyne co to paliwa w EU i Polsce sa zlodziejsko drogie ale nie przesadzalbym z ladowaniem "odczynnikow do baku", w moim odczuciu to zupelna strata kasy. Osobiscie auto o przebiegu 100tys mil sprzedeaje.

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Nie martwię się o kaloryczność paliwa a raczej o jego czystość i ilość wody oraz zanieczyszczeń w nim zawartą!

    W stanach też się dolewa dodatki do paliwa albo robi czyszczenie np. sea foam! Poza tym nie traktuje swojego autka jak flotowego.

    Tu przypomina mi się stary żart: Jakim autem można podjechać pod 20 cm krawężnik z prędkością 50 km /h - ... służbowym
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Podobne w?tki

  1. Czyszczenie forum
    By sirtrojan in forum Aktualności i Komunikaty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9th-March-2016, 23:13
  2. Korki ukladu chlodzenia - prośba o weryfikację
    By bobofruit in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5th-May-2015, 23:01
  3. Czyszczenie folii
    By Ubiq in forum Karoseria & Wnetrze
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16th-April-2015, 19:51
  4. Czyszczenie felg
    By POZIOMA in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29th-October-2010, 20:32
  5. Czyszczenie foteli
    By sirtrojan in forum Infiniti w kąpieli
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 5th-September-2010, 05:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •