Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 50

Temat: Nowe multimedia - 12.1" TESLA-STYLE ANDROID NAVIGATION RADIO FOR INFINITI

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar holdek
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Wrocek
    Jeździ
    Midnight Mocha FX 50S 09'
    Postów
    117
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    ja zamówiłem i mam na cle jak zamontuje to się podziele wrażeniami z tej wersji
    "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers" Colin McRae

  2. #12
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    792
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 134 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Slayer Zobacz post
    Ciekawe czy kolejne wersje beda bardziej rozwijane pod nasz rynek europejski ?
    O ile się orientuję to Nie. Europejski rynek infiniti jest mniejszy niż Porsche. A w ogóle infiniti się z Europy wycofuje.

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Slayer
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Rydzynki
    Jeździ
    Q60S/3.0T/AWD/2018/black
    Postów
    206
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Na Ali ukazała się wersja android 8.1 nawet w dobrej cenie.
    2*966,66 zł 30%OFF | AuCar Tesla Android 8.1 multimedialne radio samochodowe nawigacja gps dla Infiniti Q50 Q50L Q60 mark 3 2016-samochodowy odtwarzacz stereofoniczny 1din 2din
    https://a.aliexpress.com/Ww9ihEMzV

    84093035-1936471968.jpg

  4. #14
    Trochę już ogarniam Avatar Arek
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50 hybrid sport tech awd my17 moonlight white
    Postów
    82
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y
    Ostatnio edytowane przez Arek ; 8th-February-2020 o 22:48

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    EX37
    Postów
    1,054
    Podziękował
    78
    Otrzymał podziękowanie 101 raz/y

    Domy?lnie

    Czy ktoś poza mną jest jeszcze taką konserwą jak ja i dopłacił by by nie mieć telewizora na konsoli środkowej.
    Dziś ludzie płacą żeby nie mieć guzika. Żeby guziczek był wirtualny. Jakże się cieszę że zegary w moim autku są prawdziwe, namacalne a nie na "obrazku". A przycisk trybu SNOW mnie po prostu jara. Robi trzask trzask i jak zostawię włączony to nazajutrz nadal jest włączony w przeciwieństwie do trakcji :-( . Jak w 125p :-) Oczywiście nie che jeździć 125p ale...

    Szczerze bym chciał by ktoś mi wyjaśnił ten :fenomen" wielkiego ekranu ( oczywiście nie chodzi o kino bo to uwielbiam) a o ten na konsoli środkowej. Ale tak po ludzku, po chłopsku Co was w tym ekranie tak jara.

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    Czy ktoś poza mną jest jeszcze taką konserwą jak ja i dopłacił by by nie mieć telewizora na konsoli środkowej.
    Dziś ludzie płacą żeby nie mieć guzika. Żeby guziczek był wirtualny. Jakże się cieszę że zegary w moim autku są prawdziwe, namacalne a nie na "obrazku". A przycisk trybu SNOW mnie po prostu jara. Robi trzask trzask i jak zostawię włączony to nazajutrz nadal jest włączony w przeciwieństwie do trakcji :-( . Jak w 125p :-) Oczywiście nie che jeździć 125p ale...

    Szczerze bym chciał by ktoś mi wyjaśnił ten :fenomen" wielkiego ekranu ( oczywiście nie chodzi o kino bo to uwielbiam) a o ten na konsoli środkowej. Ale tak po ludzku, po chłopsku Co was w tym ekranie tak jara.
    Nie jesteś sam,mnie również to w ogóle nie jara... Co fabryka to fabryka,a ja lubię mieć jakies przyciski czy cos,aby było co klikać... Dotykowy mam telefon i to mi wystarczy

  7. #17
    Trochę już ogarniam Avatar Arek
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50 hybrid sport tech awd my17 moonlight white
    Postów
    82
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Nie chodzi o wielkość a funkcjonalność. Mi się właśnie kończy gwarancja. Do navi i muzy, yanosika używam i teraz telefonu, więc tak naprawdę mam 2 ekrany z jakimś androidem 2.1 i przestarzałym procesorem są nieużywane... To co mi się podoba tutaj z Phoenix w przeciwieństwie do innych rozwiązań

    1) Android 9.0 , 4GB RAM 6ściordzeniowy procesor (wydaje się, że Rockchip RK3399)
    2) Ciągły support i bardzo aktywna grupa na fejsie się okazuje https://www.facebook.com/groups/InfinitiAV/
    3) Zamiast 3 ekranów (wliczając telefon) wolę mieć jeden który działa i jest funkcjonalny

    Teraz jest zniżka i z kuponem Feb2020 można toto wyrwać z ich strony za 990$





  8. #18
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Thomas82
    Do??czy?
    Oct 2019
    Mieszka w
    Poole
    Jeździ
    Q50s, 2.2D, 2017, Malbec Black
    Postów
    102
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    Czy ktoś poza mną jest jeszcze taką konserwą jak ja i dopłacił by by nie mieć telewizora na konsoli środkowej.
    Wyglada ze jest nas wiecej. Rozumiem powody dla ktorych robi sie upgrade bezuzytecznego systemu Intela montowanego w naszych Infi ale ogromych ekranow w nowych autach to juz calkiem nie ogarniam.
    Dla mnie to jest pojscie na latwizne. Zamiast projektowania kokpitu ktos wymysli ze lepiej jesli walniemy wielki ekran (a jeszcze lepiej jak bedzie ich kilka) i problem z glowy. Przykladem nadchodzaca nowa s-klasa: https://auto.ndtv.com/news/next-gene...leaked-2030751
    Te ekrany wygladaja tak jakby ktos je tam przykleil.

  9. #19
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Jak widać NIEREFORMOWALNI JESTEŚCIE w tym JA też

    Nienawidzę używać ekranu dotykowego w trakcie jazdy bo to bardzo i to bardzo rozprasza uwagę...
    w wypadku przycisków i pokręteł standardowych - jeżeli wykonujemy znaną kombinację ruchów
    - praktycznie robimy to odruchowo (pamięć ruchowo-wzrokowo) a to zupełnie nie dekoncentruje w trakcie jazdy...

    Cytat Napisa? Arek Zobacz post
    Nie chodzi o wielkość a funkcjonalność. Mi się właśnie kończy gwarancja. Do navi i muzy, yanosika używam i teraz telefonu, więc tak naprawdę mam 2 ekrany z jakimś androidem 2.1 i przestarzałym procesorem są nieużywane... To co mi się podoba tutaj z Phoenix w przeciwieństwie do innych rozwiązań
    1) Android 9.0 , 4GB RAM 6ściordzeniowy procesor (wydaje się, że Rockchip RK3399)
    2) Ciągły support i bardzo aktywna grupa na fejsie się okazuje https://www.facebook.com/groups/InfinitiAV/
    3) Zamiast 3 ekranów (wliczając telefon) wolę mieć jeden który działa i jest funkcjonalny
    Arek - nie mam nic przeciwko - tylko nie bardzo wiem co ma wspólne to co piszesz z standardowym, klasycznym samochodem...
    Być może to różnica pokoleń bo dla mnie pytanie o auto zawsze wiązało się z rodzajem silnika (4 czy V), mocą/Nm, trzymaniem się drogi itd...

    Cały czas jazda samochodem sprawia mi jeszcze przyjemność, więc mam nadzieję że nie doczekam już czasów kiedy "autonomiczny kierowca" stwierdzi - "zrób se dobrze człowieczku, od kierowania jestem JA-BOT..."
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #20
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q60 2017
    Postów
    23
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wszystko to kwestia preferencji, ja mam mk 2.1 jakieś 6 miesięcy i jestem zadowolony, a do starego intouch wróciłbym tylko pod kara chłosty.. ;-)

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Sportowe zaciski infiniti nowe tarcze nowe klocki bicie przy hamowaniu
    By Andrzej in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 1st-August-2017, 09:31
  2. ekran dotykowy + Android - cena W-wa
    By Beckett in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5th-February-2017, 11:13
  3. Infiniti Navigation Update Information
    By krzychu in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30th-July-2014, 23:07
  4. Tesla S
    By misiektoja in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24th-December-2013, 22:19

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •