Poka? wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: 2006 g35 coupe - wrocław

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Głogów
    Jeździ
    G35
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie 2006 g35 coupe - wrocław

    Witam. Poszukuje Coupety G35 , jestem z dolnośląskiego i oglądałem dzisiaj we Wrocławiu tę oto sztuke :
    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...-ID6z6jC3.html
    Autko stoi w komisie.
    Z informacji które udało mi sie uzyskać auto przybyło do Polski z uderzonym tyłem. wymieniona klapa tył, zderzak. faktycznie widać tez ze nie wszystko dobrze jest spasowane, w bagazniku wilgoc ( jakas uszczelka widocznie dobrze nie dolega i cieknie),
    Niestety auto jest oklejone białą folią i ciężko zweryfikować stan lakieru bądź zakresu napraw jakie przeszlo. Auto poprzednio 5 lat u jednego wlascieciela ktory okleił je folia(srebrny kolor mu nie pasował). Silnik pracuje spoko ,skrzynia również.
    To moje pierwsze infiniti które oglądałem więc ciężko mi być obiektywnym jeśli chodzi o ocene stanu auta. Martwią mnie jednak miejsca na progach od wewnątrz przy załamaniu ta powierzchnia nie jest taka gładka jak w innych autach, nie wiem czy infiniti tak ma czy z tym cos jest nie halo. po obu stronach jest równie brzydko ( zamieszczam zdjecie o co mi chodzi) . moja wątpliwość budził też dach , powierzchnia nie była idealnie gładka. na zdjeciach tego nie widać ale może przesadzam. proszę o jakieś informacje dotyczące tego autka, może ktoś coś wie, handlujący twierdzi że właściciel autem jeździł na jakieś zloty miłośników zetek itp. Jesli ktoś by był miły i mógłby zdekodować vin? chodzi o historie wypadkowa.
    A może jest ktoś obyty w temacie kto mógłby podjechać ze mna i uczciwie zweryfikować stan auta, ( oczywiscie odpłatnie) będę wdzięczny za każdą wskazówke. pozdrawiam i czekam na odpowiedz
    JNKCV54EX6M721797

    23666629_1499217580128194_795253436_n (1).jpg

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Mam wrażenie ze fotel kierowcy jest z boku roztargany, jeśli tak jest to nie pasuje to do przebiegu. Sądziłem że takie coś się robi przy przebiegu bliższym 200 niż 100 tys.
    No i te felgi ... w wektrze kolega mial podobne. Dolicz zakup nowych kól na start.
    Tył rzeczywiście trochę nierówny. Dziewica to to nie jest

    Jakąś bułkę widziałem u mnie na progu ale chyba mniejszą, niech inni sprawdzą. U mnie nie było tam ingerencji pana Zdzicha, więc moze nie ma się co martwić.

Podobne w?tki

  1. G35 RevUp 2006 Drzymka
    By Drzymek in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 22nd-April-2017, 01:01
  2. 2006 G35 coupe
    By Drzymek in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 22nd-March-2015, 18:50
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6th-April-2010, 00:37

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •