Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: LPG

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie LPG

    Zapraszam do dzielenia się w tym temacie swoimi doświadczeniami z instalacjami LPG, opisem instalacji, polecanymi warsztatami.
    Ponieważ przebojem rynek polski i nasze forum zaczynają zdobywać nowe INFINITI FX oraz EX z silnikiem diesla ich właścicieli proszę również o umieszczanie tu wrażeń z eksploatacji ON.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    FAN INFINITI Specjalista od G35 i VQ35DE! Avatar POZIOMA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    G35 COUPE 2003
    Postów
    524
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Jeden z moich pierwszych G posiadał instalacje gazową zakładał go wcześniejszy właściciel tego auta, ale ja musiałem w nim powymieniać wtryskiwacze gazu bo były za wolne. Z tego co pamiętam miał założony komp STAGA i jeden reduktor do 350HP , wlew gazu był ukryty w klapce wlewu paliwa.

    Moje wrażenia z jazdy tym autem na gazie były naprawdę dobre, auto zbierało się tak samo jak na PB i nie było żadnej straty mocy. Dopiero przy max obrotach troszkę brakowało mu gazu gdyż z tego co powiedzieli mi goście od tej instalacji że ma za małą średnice rurka która idzie z butli do reduktora była 6mm a powinna być min 8mm lub 10. Z tego co pamiętam auto paliło w mieście max 14L gazu przy ostrej jeździe , naprawdę byłem zadowolony z tej instalacji gazowej, tylko na stacjach bardzo się dziwili jak podjeżdżałem nim żeby zatankować to często goście mówili że nie mają tu paliwa tylko gaz
    A oto one.

    zderzak eclipse 039.jpgzderzak eclipse 048.jpgzderzak eclipse 029.jpg
    ,,Piotrek"G35 COUPE

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Piotrek a dolot miałeś z USA? Generalnie to nieźle błyszczy się to G!

    Tak wiem miało być o LPG i Dieslu ... nigdy nie miałem to nie wiem.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  4. #4
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2011
    Mieszka w
    koszalin
    Jeździ
    FX 37 S 2012
    Postów
    106
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witam,
    Użytkuje mojego fx 35 na gazie od jakiegoś czasu
    Dla zainteresowanych podaje moje spalanie
    Instalacja AG
    z reguły jeżdżę spokojnie spalanie 80% miasta to 17 litrów LPG
    Na trasie do 120 km/h średnio potrafiłem zejść poniżej 14 litrów

  5. #5
    Dopiero dołączylem Avatar marleo
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    Płońsk
    Jeździ
    QX70 3,0D S Premium 2013r Moonlight White oraz FX 35 z 2008 r też biały
    Postów
    30
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam,
    W moim fx 35 z 2008roku założyłem instalację w listopadzie 2011 u gazownika w Płońsku(gorąco polecam- pierwszą instalację BRC złożył mi w camry 2,4l z 2007 roku i nic się nie dzieje, żonka jeździ już 3 rok) .W fx - Instalacja BRC na 2 reduktorach i szybkich wtryskach, zbiornik w kole 55 litrów- jedyny problem przy większym zbiorniku to uniesiona lekko podłoga bagażnika (2cm) chociaż umożliwia wyprowadzenie kabla do subufera bez ingerencji (robienia otworów),wlew udało się zamontować przy wlewie paliwa.
    Jak dotąd wszystko działa bez problemu.Wykręcone ponad 12 tyś , spalanie miasto 16-18litrów, w trasie nawet poniżej 13litrów jesli jazda do 140 km/h.Różnica w mocy nie wielka -tylko raz podczas wyprzedzania po agresywnym depnięciu w pedal gazu komputer przełączył na benzynę, przy normalnej jeżdzie praktycznie róznica nie wyczówalna.Zauważyłem że po miescie spalanie gazu jest mniejsze jeśli się jeżdzi szybciej bez mulenia, tzn rozpędzając fx'a tak lekko ponad 50 i zdejmując nogę z gazu- chyba woli pracowac na wyższych obrotach i mniej spala jak się szybciej toczy, przy prędkości powyżej 50 km/h- to tylko moje obserwacje , może u Was być inaczej.
    Pozdrawiam
    marleo

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2014
    Mieszka w
    Grzybno
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wyjeździłem pierwszy zbiornik gazu. Spalanie wyszło 18L/100km. Robiłem same krótkie dystanse między 2 a 10km. Spadek mocy jak dla mnie niewyczuwalny.

  7. #7
    Dopiero dołączylem Avatar dagoosia
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Poznan
    Jeździ
    Porsche Cayenne S, Mercedes w210
    Postów
    44
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Dobry gazownik Poznan szukam

    Prosze o rekomendacje jaka najlepiej instalke do fx (jaka firma) i czy moze ktos z Poznania ma kogos sprawdzonego w Poznaniu ktory bedzie wiedzial jak to ugryzsc? ;-)

  8. #8
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Troche juz o tym bylo. Ja mam PRINS i sobie chwale. Totalnie bezobslugowa (algorytm bierze czasy wtrysku i AFR na podstawie seryjnego ECU) i na dobrych komponentach
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  9. #9
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Jeżeli chodzi o Poznań to dobre opinie mają;

    http://www.pitec.pl

    ewentualnie uderz na forum lpg i zapytaj,tam dobiorą ci instalkę i polecą dobry warsztat

    http://lpg-forum.pl
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  10. #10
    Dopiero dołączylem Avatar dagoosia
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Poznan
    Jeździ
    Porsche Cayenne S, Mercedes w210
    Postów
    44
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    No dziekuje Black! Instalacja Stag 2 reduktory 4300-4400, korzen no ja dzieki ale prinsa to sobie moge pozwolic co najwyzej na plyte cd hahahaha ;-)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. subwoofer w FX z LPG
    By Piotr_FX in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 2nd-December-2014, 22:04
  2. co użytkownicy myśla o LPG i inne offy z tematów LPG
    By Tomek g35c in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 3rd-April-2013, 17:32
  3. Lpg do fx 35
    By dexsterek in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14th-March-2013, 14:43
  4. LPG w FX
    By mapmen in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 6th-January-2012, 17:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •