Poka? wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Usług InfinitiTouch - u kogoś działa?

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Było QX30 2.0t AWD, 2018, Silver Blade
    Postów
    76
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie Usług InfinitiTouch - u kogoś działa?

    Jestem nowym użytkownikiem QX 30. Auto jeździ super.
    Aktualnie próbuję "ogarnąć" usługi Infiniti InTouch. Kupując auto wiedziałem, że ten system jest z poprzedniej epoki, ale miałem nadzieję, że przynajmniej działa. Niestety, jak na razie nie bardzo.
    Mam konto na portalu https://pl.intouch.infiniti.eu w którym w "Moim garażu" parkuje moje auto, z moim numerem VIN. Mam uruchomione dwie subskrybcje:
    - INFINITI INTOUCH™ SERVICES aktywną do 21.02.2022
    - INFINITI INTOUCH™ TRACKING aktywną przez miesiąc za darmo, a potem płatna (nie wiadomo ile).


    Ta pierwsza, INFINITI INTOUCH™ SERVICES ma opis: "Aktywując “INFINITI InTouch™ Services” otrzymają Państwo możliwość monitorowania i kontrolowania na odległość wasz pojazd poprzez “Infiniti InTouchServices App”, bezpośrednio na waszym smartfonie lub przez dostęp do portalu web." Niestety, aplikacja InTouch Service, którą zainstalowałem w moim smartfonie (Galaxy S9, Android 9 Pie) nie działa, pisząc, że system operacyjny jest niekompatybilny. Dostęp przez portal web - nie wiem jaki.


    Druga subskrypcja, INFINITI INTOUCH™ TRACKING z opisem "Aktywując „INFINITI InTouch™ Tracking” daje automatycznie możliwość uzyskania informacji w przypadku ewentualnej kradzieży. Istnieje potencjalna możliwość zlokalizowania pojazdu i zgaszenia silnika. W razie potrzeby będziecie mogli poinformowac operatora o kradzieży." Niestety nie mam pojęcia jak ma działać. Może też przez tę aplikację, która nie działa?


    Jest jeszcze aplikacja na smartfonie, Mobile App, która teoretycznie działa. Powinna zainstalować w aucie aplikacje Google Online Search i Facebook, ale ani razu się nie udało, bo próbuje się połączyć z autem ciągle jest w stanie "Connecting" nie dochodząc nigdy do "Connected".


    Czy robię jakiś błąd? Czy się komuś coś udało, czy też to wszystko po prostu nie działa?


    Jedyne, co działa, to lokalizacja auta - pokazuje położenie samochodu bezbłędnie.

  2. #2
    Dopiero dołączylem Avatar anneck
    Do??czy?
    Dec 2017
    Mieszka w
    Małopolskie
    Jeździ
    QX30 2.0t, 2017, Malbec Black
    Postów
    25
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Gratulacje zakupu - dobry wybór!

    Rozpoznanie tego tematu robiłem rok temu, więc może to być lekko zdezaktualizowane, ale wynik mojej analizy był taki, że usługi lokalizacji i zarządzania zdalnego w Polsce (czy nawet Europie?) w ogóle nie ma.

    Co do łączenia z aplikacją (google online search / facebook) to mi się udało - tylko w przypadku Iphone'a musi on być połączony przez kabel USB a nie przez Bluetooth.

    Niestety w mojej skromnej ocenie google search i facebook jest mało praktyczny i tylko raz tej funkcjonalności użyłem. Służy ona jedynie do wyszukania adresu na podstawie zapisanego eventu np na facebooku.
    Bardziej przydatne jest wysyłanie adresu z google maps do samochodu.

    Daj znać jak coś wykminisz o czym nie jestem świadomy

    Do zobaczenia gdzieś w KRK

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Było QX30 2.0t AWD, 2018, Silver Blade
    Postów
    76
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki, na razie jestem bardzo zadowolony ... i niech tak zostanie.
    Być może z iPhonem działa. Niestety z Androidem jakoś nie chce.
    Na filmach z Niemiec widziałem, że wśród aplikacji InTouch jest u nich Kalendarz. Niestety u nas nie ma - pewnie jakieś ograniczenia regionalne. Fajnie byłoby, gdyby synchronizowało się z kalendarzem w w telefonie i rano przypominało o dzisiejszych zaplanowanych wydarzeniach. Pomarzyć dobra rzecz ...
    Co do nawigacji, to fajnie, że jest, ale aktualność map - wiadomo. Prócz tego przyzwyczaiłem się do bieżących informacji o natężeniu ruchu. Od dawna używam TomTom-a wspomaganego czasem Mapami Google. Stąd Galaxy w specjalnie zaprojektowanym do QX 30 uchwycie firmy Brodit.
    Będę drążył temat. Jeżeli coś odkryję, to oczywiście podzielę się.

  4. #4
    Dopiero dołączylem Avatar anneck
    Do??czy?
    Dec 2017
    Mieszka w
    Małopolskie
    Jeździ
    QX30 2.0t, 2017, Malbec Black
    Postów
    25
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Z ciekawości - mapy też masz z 2015 roku?

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Było QX30 2.0t AWD, 2018, Silver Blade
    Postów
    76
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Z roku 2017.
    Dokładnie:
    Wersja mapy 20170901
    Wersja oprogramowania 210
    Ostatnio edytowane przez PRIMAR ; 11th-March-2019 o 14:38

Podobne w?tki

  1. nawiew w kabinie nie działa
    By Majster-72 in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19th-January-2017, 01:19
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23rd-September-2016, 02:27
  3. Klimatyzacja nie działa
    By crazyPro in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24th-April-2014, 00:35
  4. a moze dla kogoś tani silniczek ?
    By sirtrojan in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7th-March-2014, 18:46
  5. Kluczyk nie działa
    By cauterize in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24th-October-2013, 21:24

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •