Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 150

Temat: Playstation 3 / Gry

  1. #21
    Trochę już ogarniam Avatar rider
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Marki , Ząbki , Warszawa
    Jeździ
    Infinity G35 , 2004r , granatowe
    Postów
    93
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Własnie dziś padl mi XBOX 360 - tzw ROD (RROD) błą 0020 - odklejenie GPU
    i tu konkluzja:

    Poprorzedniego PS3 kupiłem tylko dla jednej gry !!! GT4 !!
    i widzę ze znów kupię PS3 dla GT5 - bo chyba wchodzi na dniach (allegro juz sprzedają)
    Edycja kolekcjonerska : hmmm:

    http://allegro.pl/gran-turismo-5-kol...302942926.html

    Przyznaję na xboxie nie ma tak fajnej samochodówki , (Forza jest extra ale to inna para kaloszy)
    Ostatnio edytowane przez rider ; 13th-November-2010 o 22:55

  2. #22
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Rider nie masz wyjścia musisz zakupić PS3. Skoro GT5 już niedługo w sklepach to muszę polować... macie w Wawie jakieś sprawdzone sklepy czy w centrach handlowych kupujecie? Na Chmielnej chłopaki podobno szybko mają wszystko, zazwyczaj przed premierą jeszcze. Skatowałem GT5 Prolog i czekam na właściwą wersję.

    A tak a propos tego jaką mam wersję tej mojej konsoli to jest cienka wersja a nie normalna jak pisałem.
    A w PS3 też może taki problem wystąpić jak w Xbox z tym przegrzaniem? Nie powiem , że oszczędzam mój sprzęt.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  3. #23
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Przegrzewanie było domeną X-boxów,temat poruszny w tym wątku http://www.ifans.pl/showthread.php?1...onsola%29-kupi

    Dla mnie tylko PS3!
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  4. #24
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    dogrzeje trochę temat: czy brać PS3 160 GB czy pakować sie od razu w 320GB?

    różnica cenowa ok 200-300 PLN - z czego i tak po zakończeniu gwarancji wrzucił bym większy dysk od obecnie zainstalowanego.

    każda rada mile widziana.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #25
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Piastow
    Jeździ
    Infiniti Fx45 2007 Black Obsidian / Espresso
    Postów
    27
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Jeśli różnica cenowa to 200 - 300 zł to proponuję brać PS3 160 GB i od razu wymienić dysk na docelowy, bo....... nie powoduje to utraty gwarancji,przynajmniej zgodnie z tym co jest napisane tu:

    http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3si...d-w-ps3/58218/



    Grzegorz

  6. #26
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    gżehu ale to bedzie nófka sztuka wiec nie chce jej rozpruwać od razu( to co piszą to nei zawsze sprawdza sie w 100%).
    ale po 2 latkach - jak najbardziej
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #27
    FAN INFINITI - Klubowicz Avatar ZYZIO
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Okolice Warszawy
    Jeździ
    Obecnie bez Infiniti
    Postów
    200
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Moim zdaniem warto wziąć 160gb. I tak trudno będzie Ci to zapchac chyba ze będziesz ja traktował jako odtwarzacz muzyki. Co do grzania w PS3 zdarzyć się to może. Mnie to nie spotkało, ale zdarzyła mi się awaria lasera w PS3. Wymiana kosztowała, o ile pamietam 300 złotych i od tamtej pory mam spokój. Pan serwisant rzekł, ze pakują jakieś chińskie i czasem bywa, ze padają. Wymienił mi na markowy laser za 100 zlotych drożej i powiedział, ze daje dożywotnia gwarancje Zreszta jak ma paść to w ciagu dwóch lat. Ja miałem PS z Anglii i rok gwarancji.

  8. #28
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Poszukam jeszcze jakiś zestawów z fajna strzelanką - a dodatkowe gry dostanę pod choinkę
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #29
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Jutro podskoczę do reala bo rzucil mi sie w oczy ciekawy zestaw,PS3 chyba 250G za 1180 zeta z dwiema 'szczelankami',a jedna z nich to Killzone 2.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  10. #30
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Na jakimś dużym Billboardzie widziałem PS3 320 GB + 3 gry za 1149zł. Jakiś sieciowy market... Killzone 2 kozacka gra. Tylko jakoś non stop mnie zabijają , ale co tam. Ostatnio plejak miał relax , w święta go dojadę :-P
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. PSP Slim&Lite 3004 Pb Odblokowane + GRY
    By pgkoci in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16th-February-2016, 19:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •