Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Infiniti fx35 2006 Fajny stan 125k przelotu JNRAS08WX6X210435

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie Infiniti fx35 2006 Fajny stan 125k przelotu JNRAS08WX6X210435

    Witam, sprawdzał może ktoś tą sztuke? dość świeża. Sporo zdjęć dostałem na maila, wygląda na naprawdę zadbany stan.

    VIN: JNRAS08WX6X210435

    Mankamenty o jakich powiadomił mnie sprzedawca oczywiście dopiero na moje pytanie to:

    - czasami zapalająca sie kontrolna ABS i po czasi egaśnie
    - Kontrolka Service Engin Soon: mówił, że jeździł, kasowali mu ją i na jakiś czas było ok. Diagnoza jakiegos znajjomego mechanika to jakiś błąd z sondy lambda? możliwe?
    - no i czujnik ciśniena w kołach

    MArtwią mnie te kontrolki. Abs to pewnie czujnik ABS do wymiany, a co z tą drugą?? ona jest od różnych rzeczy? jakas usterka w silniku czy wystarczy wymiana czujnikó za kilka stowek?

    http://allegro.pl/infiniti-fx35-suv-...135843092.html

  2. #2
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    Kontrolka Service Engin Soon: mówił, że jeździł, kasowali mu ją i na jakiś czas było ok. Diagnoza jakiegos znajjomego mechanika to jakiś błąd z sondy lambda? możliwe?
    Oczywiście że możliwe też tak miałem,padnięta grzałka sondy pomimo że nic się nie działo wyrzucało check,ale warto sprawdzić kod błędu bo może byc coś poważniejszego...
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #3
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Jeśli kontrolka ABS podczas jazdy żyje swoim życiem to raczej poziom płynu, który się zmienia w zależności od tego czy śmigasz pod górę czy z górki ... pytanie brzmi czy, ktoś sprzedający auto nie usunął by błahych usterek przed sprzedażą i skasował 10k wiecej szczególnie gdy straszy też SES
    Ostatnio edytowane przez Shimomura ; 21st-January-2018 o 13:10
    pozdrawiam, Artur.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    40 tys... czyli ponad 10 tys mniej od sredniej rynkowej I zero zdjec srodka ...
    Nie ma prezentow!!!! Autko moze I godne uwagi ale spokojnie te 10 tys trzeba szykowac na wyprowadzenie go na prostą. ... co I tak bedzie dobra cena

    Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    40 tys... czyli ponad 10 tys mniej od sredniej rynkowej I zero zdjec srodka ...
    Nie ma prezentow!!!! Autko moze I godne uwagi ale spokojnie te 10 tys trzeba szykowac na wyprowadzenie go na prostą. ... co I tak bedzie dobra cena

    Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
    Na maila dostałem ponad 30 zdjęc i 2 filmiki

    Tak trochę spontanicznie ale przygarnąłem tą sztukę pod swoją opiekę. Środek ma jak nówka. ogólnie z zewnątrz tez stan BDB. auto od 2008 roku, czyli od sprowadzenia z USA u jednego właściciela, garażowane. Po dokumentach czyli fakturach z napraw, wydrukach z ustawiania zbieżności, kwitach za impregnację/zabezpieczenie podwozia, ( bo czasami ktoś tam zapisał przebieg) sprawdzeniu w CEPIKu, przebieg wydaje się oryginalny.

    BAJZEL tak jak wspomniałeś cena rynkowa tego auta? ok 50? na allegro rozstrzał jest mega, za takie roczniki cenią od 35 do 50.
    Jak na razie żadne kontrolki prócz tej od ciśnienia w kołach nie świecą się, po dogłębniejszej rozmowie ze sprzedawcą, kontrolkę ABS pomylił z kontrolką BREAK od ręcznego-nożnego.

    Jedyny mankament z jakim walczę to radio z przed lifta, które siedzi za konsolą sterującą no i oczywiście zmieniarka w ogóle nie daje oznak życia. Wątek ten ruszyliśmy w dziale z nawigacją gdzie wrzuciłem 2 pytania o płytę do navi i te nieszczęsne radyjko.

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Kontrolka recznego to zwykle fizyczne ustawienie czujnika / styku nurkujesz pod kierownice kluczyk chyba 10tka I ustawiasz odpowiedni kąt I po sprawie 2 minuty roboty
    Gratulacje kupna nowego autka zapowiada sie dobrze

    Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Podobne w?tki

  1. Gdzie i za ile moge wymienic silnik w infiniti fx35 z 2006?
    By gazdossi in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20th-March-2017, 21:50
  2. Wypadł Klocek :) infiniti fx35 2006 rok
    By dexsterek in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30th-January-2015, 11:48
  3. fx35 z 2006 za 42 0000
    By sirtrojan in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12th-January-2014, 23:47

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •