Poka? wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: BAJZLOWA licytacja - MY 3. KOTY i PSY

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie BAJZLOWA licytacja - MY 3. KOTY i PSY

    Dawno, dawno temu, niejaki imć KAMIL vel. BAJZEL - prosił o wsparcie na rzecz zwierzaków, Stowarzyszenia MY 3. KOTY i PSY.

    https://www.facebook.com/my3kotyipsy/



    Po długim milczeniu, ostatnio znów wspomniał o potrzebie pomocy, pomyślałem więc sobie że można by zrobić jakąś licytację żeby wspomóc zwierzaczki.
    Na licytację wystawiam trzy gadżety :

    - karbonowy breloczek / CARBON FIBER KEY TAG
    (INF18000200)


    http://www.ifans.pl/showthread.php?7...MY3-KOTY-i-PSY

    - karbonowy wizytownik / CARBON TAPAH BUSINESS CARD CASE (INF17000300)

    http://www.ifans.pl/showthread.php?7...MY3-KOTY-i-PSY

    - czapeczkę INFINITI / INFINITI LIQUID METAL CAP (INF08002200)


    http://www.ifans.pl/showthread.php?7...9145#post69145

    Licytacja trwa do 4 lutego.

    Po wylicytowaniu przedmiotu - proszę o przesłanie na mój PRIV lub email (irekh@pro.onet.pl) potwierdzenie przelewu na konto Stowarzyszenia MY3. KOTY i PSY - gadżet wyślę w następnym dniu.

    Żeby w zarodku uciszyć możliwą dyskusję o szczytnych celach na które można by przeznaczyć środki... odpowiadam wprost:
    lubię i bardzo cenię KAMILA i jego wkład w nasze forum
    IFANS - a że gadżety są sfinansowane z moich prywatnych pieniędzy - więc to moja decyzja...
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 21st-January-2018 o 20:39
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Dawno, dawno temu, niejaki imć KAMIL vel. BAJZEL - prosił o wsparcie na rzecz zwierzaków, Stowarzyszenia MY 3. KOTY i PSY.

    https://www.facebook.com/my3kotyipsy/



    Po długim milczeniu, ostatnio znów wspomniał o potrzebie pomocy, pomyślałem więc sobie że można by zrobić jakąś licytację żeby wspomóc zwierzaczki.
    Na licytację wystawiam trzy gadżety :

    - karbonowy breloczek / CARBON FIBER KEY TAG
    (INF18000200)



    - karbonowy wizytownik / CARBON FIBER KEY TAG (INF17000300)


    - czapeczkę INFINITI / INFINITI LIQUID METAL CAP (INF08002200)



    Licytacja trwa do 4 lutego.

    Po wylicytowaniu przedmiotu - proszę o przesłanie na mój PRIV lub email (irekh@pro.onet.pl) potwierdzenie przelewu na konto Stowarzyszenia MY3. KOTY i PSY - gadżet wyślę w następnym dniu.

    Żeby w zarodku uciszyć możliwą dyskusję o szczytnych celach na które można by przeznaczyć środki... odpowiadam wprost:
    lubię i bardzo cenię KAMILA i jego wkład w nasze forum IFANS - a że gadżety są sfinansowane z moich prywatnych pieniędzy - więc to moja decyzja...
    Nic dodać... Nic ująć....
    Dziewczyny robią co mogą. ... poświęcając prywatny czas pieniadze....
    Nikt sie o nic nie prosi I nie wywiera żadnej presji. .. zwyczjanie jezeli masz chęci to wiesz co robic ...
    Wielkie Dzięki - Potwierdzam ... to pomysl I akcja Irka ... nie mam z tym nic wspolnego heh ja tylko wyslalem dwom kolegom gadzety na pytanie o koszta powiedzialem przelej ile uwazasz na zwierzaki
    Pozdro


    Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Dorzucam do każdego wylicytowanego produktu 3 naklejki - INFINITIFANS.PL .

    i licytuje czapeczke
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ja jutro przeleję na konto parę złotych... zawsze kiedy mogę to pomagam... super sprawa Kamil... a gadżety juz mam... więc mogę pomóc bezinteresownie...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Ta inicjatywa to Irek nie ja
    Ale dzieki ode mnie piona

    Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  6. Dzięki BAJZEL za powyższy Post:

    Tomek g35c (21st-January-2018)

  7. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Przy okazji akcji pokaze wam cos z zeszlego roku ... Dziewczyny na sile zabraly ze wsi psinke, ktorego wlasciciel zwyczjanie nie chcial ...I skazal go na zagłodzenie ...
    przygarnalem psinke, ksywa Piorun, jako dom tymczasowy
    podkarmilem ... kąpiele ... spa itd... I w ciagu 3 dni znalazl sie nowy domek pies
    teraz wyglada jak prawdziwy pies

    a jak go wzialem to wygladal tak - zdjecia juz po paru dniach dokarmiania I kąpielach....

    Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #7
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Wszystkie 3 licytację wygrał Wojtek Grucha - WIELKIE GRATULACJE

    Wielkie podziękowania dla pozostałych forumowiczów biorących udział w licytacji...

    - Borszowski

    - Grzegorz sirtrojan

    - Kamil BAJZEL

    - miki1700

    - Przemek kotlet2009

    - Robert grabba

    - Sebastian SPIDER'Q50

    - Wojtek
    koffciu



    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 5th-February-2018 o 10:34
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie Chciałem Oficjalnie i serdecznie podziękować za okazaną pomoc

    Najbardziej Wojtkowi / GRUCHA niesamowity gest
    Tak samo mocno - WIELKIE DZIĘKI dla IRKA / ŚLEPY - infimentor za inicjatywę , poświęcony czas, pomysł no i oczywiście gadżety , które postanowił zlicytować


    ale nie mniej pozostałym forumowiczom , którzy wykazali zainteresowanie jak i przyzwolenie w końcu to forum samochodowe a nie portal aukcyjny czy charytatywny

    Zacytuję teraz jedną z Pań / Beate - której wysłałem potwierdzenie przelewu :


    WOW - własnie zobaczyłąm potwierdzenie przelewu !!!

    Wielkie dzięki za pomoc , jesteście super ! Ja właśnie siedzę i opłacam faktury prawie płacząc ... Co uzbieramy trochę z bazarku, żeby na chwilę odetchnąć to znowu wydatki ... No ale po to właśnie zbieramy , żeby pomagać. Wielkie dzięki jeszcze raz i jeżeli pozwolicie napiszę o waszej pomocy !!! bo jakby nie patrzeć jest to dowód zaufania do nas, ale także dowód wielkiej empatii dla zwierzakó z waszej strony
    Pozdrawiam serdecznie Chłopaków !!!!
    Wielkie Buziaki
    a Pieniązki już zasiliły konta weterynarzy ...


    To naprawdę WIELKI GEST
    Podziękowania dziewczyny wrzucą na swoją stronkę

    Ifans - WIELKIE DZIĘKI

    Świetna sprawa , że chłopaki mają nie tylko sentyment do dużych silników .... mają też wielkie serca i gesty

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  10. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    A tutaj coś od dziewczyn
    Dla takich jak Wy Panowie ...
    Nie wszyscy mają Facebooka a na naszym forum dziewczyny nie mogą sie odnalezc dlatego kopiuje wiadomość od Beaty :

    Silni faceci ..i skojarzenie: Super fury i piękne kobiety ! Stereotyp? NO PEWNIE! To także duże silniki i ogromne serca!!! I mamy tego namacalny dowód w darowizny na naszym bankowym koncie Darłowie Na fejsbukowym profilu stowarzyszenia https://www.facebook.com/my3kotyipsy/ umieszczałyśmy podziękowanie dla super chłopaków za licytację z której dochody trafiły właśnie jako darowizna dla naszych podopiecznych. Nie każdy ma FB a okazuje się, że to nie była jednak jednorazowa akcja i kolejne pieniążki zasiliły właśnie nasze konto !! Mamy donos od Kamila, że: „Ostatnia licytacja to inicjatywa Irka/ Ślepy a licytacje wygrał i Się z niej wywiązał Wojtek/ Grucha „ .. Kolejna już wspaniała akcja chłopaków z FORUM FANÓW INFINITI!! Dziewczyny ze Stowarzyszenia MY 3.KOTY I PSY dziękują z całego serca w imieniu swoim i wszystkich tych zwierzaków, które jesteśmy w stanie uratować i znaleźć im nowe domy !! Jesteśmy malutkim stowarzyszeniem z niewielkiego miasta, ale takie właśnie akty empatii i miłości do zwierząt pozwoliły nam uratować przed schroniskiem w zeszłym tylko roku 226 psów i kotów, 5 wyciągnęłyśmy ze schroniska, 51 zagubionych zwierząt wróciło do domów a około 370 jest po zabiegach kastracji i sterylizacji już się nie rozmnoży i dzięki temu nie będzie kolejnych bezdomnych stworzeń. !! Chłopaki dokładacie swoją cegiełkę w postaci serca do naszej działalności! CHAPEAU BAS!!! Pozdrawiamy i zachęcamy innych do podążania za ich pomysłem ! Beata

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •