Poka? wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Navi FX35 2006. Drak CD, gdzie to kupić, skąd to ściągnąć?

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie Navi FX35 2006. Drak CD, gdzie to kupić, skąd to ściągnąć?

    Witam, 2 dni temu kupiłem Infa FX35 '06
    Dzis postaram się dodać swój post w dziale o naszych brykach.

    Problem z navi mam taki, że przy próbie włącznia mam komunikat, że nie ma płyty z mapą i tu moje pytania:

    - da się ja tanio kupić z w miarę nową wersją?
    - da się może ściągnąć z netu i będzie działało?
    - skoro navi jest na płycie to chyba raczej nie da się wżaden sposób wgrać mapy do pamięci?

    Zaglądałem pod fotel pasażera i stacja na płytę jest.

    Mam też problem ze zmieniarką. Poprzedni właściciel wspominał, że jak kupił auto to siedziało tam radio na kasety chyba z popsutym lub niekompletnym panelem srodkowym wiec dokupił (mam fakturę na 6k) cały panel sterowania radiem i kratki nawiewów.
    Jest przycisk CD/DVD zmieniarka na 3 płyt ale niestety płyty nie wchodzą Wpierw zdemontuję panel i zoabcze co tam siedzi w srodku a nastepnie w razie pytaj wrzucę wontek do działu z audio.

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Jeśli chodzi o navi to jest możliwość ściągnięcia Map z 2012/2013 Europa. Będzie śmigać ale bez możliwości wyszukiwania adresów, jedynie sama mapa i śledzenie punktu poruszania się. Wyświetla nazwy ulic i dróg.

  3. Dzięki djoneway za powyższy Post:

    maruss84 (23rd-January-2018)

  4. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Poprzedni właściciel wspominał, że jak kupił auto to siedziało tam radio na kasety chyba z popsutym lub niekompletnym panelem srodkowym
    wtf?

    Jak masz 2006 to nie ma tam miejsca na żadną kasetę. Zmieniarka istotnie - zdycha, dlatego sugeruje zakup zmieniarki cyfrowej.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Poprzedni właściciel wspominał, że jak kupił auto to siedziało tam radio na kasety chyba z popsutym lub niekompletnym panelem srodkowym
    wtf?

    Jak masz 2006 to nie ma tam miejsca na żadną kasetę. Zmieniarka istotnie - zdycha, dlatego sugeruje zakup zmieniarki cyfrowej.
    sytuacja wyglądała tak, że auto koleś który sprowadzał auto do Polski wstawił radio z kaseciakiem bo niby ukradli orginał podczas transportu. Dzis zdemontowałem panel sterujący i aktycznie siedzi tam sprzet chyba z wejsciem na cd no i z dołu ma kaseciaka, identyko jak ten z linka.

    http://allegro.pl/radio-cd-wzmacniac...125258699.html

    Cd oczywiście nie działa. Da się do tego podłączyć cyfrową zmieniarkę czy musi juz byc całe radio poliftowe?

  6. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    coś mi nie pasi - nie ma możliwości założenia kaseciaka do 2006 bo jest inna deska rozdzielcza . Daj fotkę deski
    Uwaga - wszystko piszę pod wpływem alkoholu

  7. #6
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? milo222 Zobacz post
    coś mi nie pasi - nie ma możliwości założenia kaseciaka do 2006 bo jest inna deska rozdzielcza . Daj fotkę deski
    Już gdzieś to widziałem, były roczniki modelowo 2006 ale jeszcze ze środkiem przedliftowym, może o to koledze chodzi....? Taka granica produkcyjna...niech ktoś to zweryfikuje

  8. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? milo222 Zobacz post
    coś mi nie pasi - nie ma możliwości założenia kaseciaka do 2006 bo jest inna deska rozdzielcza . Daj fotkę deski
    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    Już gdzieś to widziałem, były roczniki modelowo 2006 ale jeszcze ze środkiem przedliftowym, może o to koledze chodzi....? Taka granica produkcyjna...niech ktoś to zweryfikuje
    fotka ze srodka
    DSCF7087.jpg

    Fotele są poliftowe. Całą tą konsole sterująca + nawiewy poprzedni właściciel kupił w ASO, foty po jej demontażu nie mam bo tel mi padł i nie miałem jak cyknąć jak wczoraj rozebrałem, ale siedzi tam 10000% radio tak jak w tym linku

    http://allegro.pl/radio-cd-wzmacniac...9.html#thumb/1

    podam numer Vin moze ktoś rozkoduje i będzie wiadomo. JNRAS08WX6X210435

    jak patrze na fotki z allegro to przed jak i po lift zmieniarki z radiem wyglądają podobnie i chyba powinne pasować

    przed:
    http://allegro.pl/radio-cd-wzmacniac...9.html#thumb/1
    po lift:
    http://allegro.pl/radio-cd-28185cl71...7.html#thumb/2


    I tak zastanawiam się czy ta cyfrowa zmieniarka podłączy się bezproblemowo do tego sprzętu który siedzi u mnie. Poliftowa to na allego 650 pln.

  9. #8
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    podłaczy sie tak samo dobrze i tu i tu. Z tego co pamiętam wpinasz w kostkę i podłączasz dodatkowo masę i plus po zapłonie. Mogę sie mylić - to co miałem w ręku tak własnie było monotowane.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    No to zamowie se dzis ta cyfrowa zmieniare. Moze z czasem szarpne sie na orginal polistowa na cd. W instrukcji jest podane jak wpiac sie, w ktore kable wlutowac sie z batt i masa? Czy z po kolorach leciec z glownej wiazki auta ktora idzie do radia? Bluetooth tez mi nie odpowiada. Robie wszystko jak w instrukcji i zero jakiejkolwiek odpowiedzi od auta. Chyba tez ktos zajummal cos, moze mikrofon? Jak wciskam na kierownicy przycisk od bluetootha to swieci mi sie pomaranczowa lampka na podsufitce i nic. Mowie wszystkie komendy z instrukcji i nicc.

  11. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    no jest ok ze środkiem ale nie jest ok z radiem. Musiało radio zdechnąć i pożałował kasy na poliftowe bo są droższe i ich nie ma za dużo więc wsadził kaseciaka - maskarka.


    Przejściowy model był w 2005 i tak mam ja - ale środek nie jest zmieniony tylko różnica taka że mam kaseciaka i kolorowy ekran a nie rubinowy
    Uwaga - wszystko piszę pod wpływem alkoholu

Podobne w?tki

  1. Gdzie i za ile moge wymienic silnik w infiniti fx35 z 2006?
    By gazdossi in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20th-March-2017, 22:50
  2. Amortyzatory przód do FX35 gdzie kupić?
    By domino in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 26th-February-2015, 23:23
  3. Navi do FX35 2006
    By matejczyk in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15th-December-2014, 13:19

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •