Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: Problem z tapicerką w TYGODNIOWYM AUCIE!

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie Problem z tapicerką w TYGODNIOWYM AUCIE!

    Co do samochodu to................................................ ......
    co tu dużo kryć, spełnienie dawnych marzeń
    co do ON - napiszę więcej w weekend, jakby co to możemy się kiedyś "mienić" na jakiś czas - Ty przetrenujesz On-ka ja Oktanowca

    natomiast co do skór zaczynam być coraz bardziej wk.... właśnie sprawdzałem po powrocie do domu - oprócz siedziska szarzeje całe lewe skrzydełko siedziska i lewe skrzydełko oparcia - prawe skrzydła są czyste !!!
    coraz bardziej wygląda mi to na jakąś wadę fabryczną lub coś w tym stylu
    załączam zdjęcia - są mocno podkręcone (b.duży kontrast) żeby lepiej było widać różnicę,

    W zasadzie nie ma możliwości żeby tak farbowały mi ubrania, do pracy chodzę z reguły w garniturach lub spodniach (nie jeans-ach) i marynarce,
    większość rzeczy średnia gatunkowo (Pierre Cardin itp.), kilkumiesięczna - więc nie ma szansy żeby to była wina ciuchów.
    Attached Images Attached Images
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    a co do tylnej osi to jest zajeb..... wow
    jak narazie się jej "uczę" - do domu mam z jednej strony asfalt - z drugiej las i szuter i to jest zupełny szok jak to pięknie chodzi na ostrych lukach i szutrze , za pierwszym razem jak poszedłem ostro, prawie wpadłem na drzewa, bo do tej pory na tylnonapędowcach pupcia pływała - więc z przyzwyczajenia w łuku chciałem go mocniej wyłamać a potem wyprowadzić - a on się skurczybyk nie dał postawić bokiem...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #3
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Slepy cos jest nie tak !! przeciez te siedzenia wygladaja jak by auto mialo conajmniej 10 lat i jezdzil nim gornik do pracy... to nie jest byle jaka marka przykro sie robi sluchajac tego jak was traktuja w INFINITI Warszawa ale to ich zasranym obowiazkiem jest rozwiazac twoj problem. Powinienes dostac zastepcze auto a twoim sie maja zajac na dniach i albo wymieniac siedzenia !! albo cale auto nie uplynelo nawet 2 tygodnie jak masz to auto. Ja swojego EX35 oddalem w ciagu 30 dni spowrotem strany bylem tylko $2k to tylko dlatego ze bralem kredyt zycie.

    Ale salon INFINITI jak i servis powinien sie kierowac takimi samymi prawami wszedzie na calym swiecie i jestem przekonany ze w innych krajach jest tak samo jak tu w USA !!


    Bierz ich za fraki i przycisnij do sciany tak nie moze byc
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    ten brud schodzi ? tj zmywa się?
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    FAN INFINITI-Klubowicz
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    Infiniti FX 37 S 2010, mocca
    Postów
    36
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Irek,

    przykro mi to stwierdzić, ale na bank to wada fabryczna... U mnie nie ma takich zmian - jest po prostu nówka sztuka. Nie mam aparatu aby zrobić fotki bowiem jestem poza domem, ale na podstawie Twoich zdjęć mogę stwierdzić, że jest to duże odstęstwo od normy. Wiem, że na Krosnobrodzkiej w garażu mają jeszcze około 20 FXC w dieslu więc walcz niech Ci wymienia albo wyjaśnia o co chodzi i naprawia Twojeo FX. Nie denerwuj się. Wiem, że bardzo im zależy ma image marki w PL i Europie więc jesteś na wygranej pozycji. Pamiętaj, że zawsze możesz wykorzystać kontakt international, gdzie Japonczycy na bieżąco czytaja kopie wszystkich maii wysyłanych na kontakt infiniti na www. Będę Cie informował jeżeli coś stanie sie u mnie a jak bedziesz potrzebować pomocy to daj znać powalczymy razem.

    Pozdrawiam
    Rosaria, PS nie łam się :-)))

  6. #6
    FAN INFINITI-Klubowicz
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    Infiniti FX 37 S 2010, mocca
    Postów
    36
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Powiem szczerze, że ja też "boje się" depnąc go mocno. takie kicki do 5000 obrotw powoduja ciary na plecach i jazgot V6'tki - miód na moja styraną duszę. Nie ma odniesienia do BMW co by o tej marce nie mówić - testowałem X 5, 535, 530 d, X 6. Miłaem kupic 5 w wersji 530 D, ale cena.... kosmos jak dla mnie. Po testach na wiosnę będę próbował wyłaczyć ESP - wtedy zobaczymy co dziecko potrafi:-)

    Daj znać co z tą skórą.

    Pozdrawiam
    R

  7. #7
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Narazie nie próbuję tego tykać / zmywać - bo chce podjechać do salonu i zapytać co oni na to.
    Sprawdziłem na stronie Infiniti - faktycznie jest kontakt na Infiniti Europe i zastanawiam się czy jutro do nich nie napisać.
    Zobaczymy, dam znać jutro co oni na to.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #8
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Nie zmywa bo chcę podjechać do salonu żeby zobaczyli.
    Dam znać co i jak
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #9
    Trochę już ogarniam Avatar czarnaxp
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Szczecin obecnie Massachusetts
    Jeździ
    Infiniti FX35 AWD, 2010, srebrny
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    ja mysle, ze ten "brud" by sie zmył i sadze, ze jest to jednak wina ubrania mimo wszystko. No, ale zobaczysz co Ci powiedza w Infiniti

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    wieś pod Wwą
    Jeździ
    EX30d 2010 czarny
    Postów
    43
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Czasami jest tak, że właśnie nowe rzeczy, jeszcze nie sprane, kłaczą i brudzą. Ale wygląda to dziwnie, jakbyś się specjalnie miział we wszystkie strony na tym fotelu ) też mam jasną tapicerkę, ale jest ok.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. FX35 - co przy jakich przebiegach wymieniać/sprawdzać w aucie.
    By tas23 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 8th-December-2016, 00:23
  2. Witam co myślicie o tym aucie?
    By mariusz28_2006 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11th-December-2013, 01:32
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13th-April-2011, 17:33
  4. olej w uzywanym aucie
    By linkintiger in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 5th-December-2010, 01:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •