Poka? wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Przetarcie parkingowe

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Infiniti Q50S, Hybrid, 2013, Red
    Postów
    17
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie Obtarcie parkingowe

    Możecie polecić jakąś pastę lub coś podobnego do zamaskowania lekkiego obtarcia tylnego zderzaka? Z tego co zdążyłem zauważyć to tylni zderzak to plastik, więc jakaś w miarę dobra pasta do plastiku.
    Obtarcie powstało na wskutek "przesunięcia" metalowego słupka przy cofaniu. Jest delikatne wgniecenie (może z 0,5 cm, albo mniej) i obtarcie około 8x8 cm.

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50S Hybrid AWD 2016 Graphite
    Postów
    47
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Jest pewna "chałupnicza" metoda na sprawdzenie jaka rysa zejdzie po polerce. Ślinisz palec i przejżdzasz nim po rysie, jesli staje się prawie niewidoczna to zejdzie nie ważne czy element plastikowy czy metalowy, są pokryte takim samym lakierem. Z doświadczenia jeśli jest odkształcenie powierchni to nie zejdzie i trzeba polakierować powtórnie element.

  3. #3
    Dopiero dołączylem Avatar WJK
    Do??czy?
    Aug 2017
    Mieszka w
    Wawa/Lodz
    Jeździ
    M30dS, 2011, Greyish Blue
    Postów
    21
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Z mojego doświadczenia wiem, że niekoniecznie będzie trzeba malować dany element. Jest coś takiego jak polerowanie SSR. Moje Infi też miało zarysowanie na drzwiach ale podjechałem do gościa, który mi przepolerował zarysowanie tą metodą i jest git :] Żeby było jasne - rysy nie zniknęły w 100%, ale praktycznie są niewidoczne - dodam, że były na prawdę bardzo głębokie - a część z nich dotarła aż do podkładu.
    22473581_1901522529874593_1772811198_o.jpg22450418_1901251219901724_433196320_o.jpg

Podobne w?tki

  1. Szkody parkingowe i inne niefajne historie
    By danielV6 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21st-December-2010, 00:49

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •