Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pogłos w drzwiach kierowcy.

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    Q50s 2.0T, My2018, Moonlight white
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie Pogłos w drzwiach kierowcy.

    Witam kolegów. Własnie odebrałem w zeszłym tygodniu swoją nową, wymarzoną Q50S i mam mały problem natury estetycznej. Podczas słuchania muzyki nawet nie super głośno, przy pewnych częstotliwościach bas dudni i słychać plastiki w drzwiach kierowcy. Niby system Bose 16 głośników premium, a popierduje jak w starej corsie. Pytanie do Was: czy zgłosić to w serwisie? czy też wygłuszyć samemu drzwi w profesjonalnym warsztacie u nas we Wrocławiu, bo mnie to drażni. Pozdrawiam.

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    935
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Wpadki montażowe są , u nas po kilku dniach lusterko od kierowcy przy zamykaniu drzwi wydawało dziwne dźwięki ( rezonans jakiejś luźnej części) , okazało się że jest zle poskładane ...
    daj się wykazać aso , niech najpierw oni sprawdzą montaż drzwi i głosników

  3. #3
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S Hybrid 3.5L V6 AWD,2017, Graphite Shadow
    Postów
    80
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Luki777 Zobacz post
    Witam kolegów. Własnie odebrałem w zeszłym tygodniu swoją nową, wymarzoną Q50S i mam mały problem natury estetycznej. Podczas słuchania muzyki nawet nie super głośno, przy pewnych częstotliwościach bas dudni i słychać plastiki w drzwiach kierowcy. Niby system Bose 16 głośników premium, a popierduje jak w starej corsie. Pytanie do Was: czy zgłosić to w serwisie? czy też wygłuszyć samemu drzwi w profesjonalnym warsztacie u nas we Wrocławiu, bo mnie to drażni. Pozdrawiam.
    Mam bardzo podobnie. Też pierdzą, nie zawsze ale czasami. Zgłosiłem to na gwarancji, w czwartek miałem przegląd i powiedzieli mi że jest wszystko ok. Że słuchali i to głośno, że podkręcili basy i wyszło im że wszystko Ok. Według mnie zgłoś - będziesz już drugą osobą która to zgłasza. PS mam ten sam Bose co ty.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #4
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Luki777 Zobacz post
    Witam kolegów. Własnie odebrałem w zeszłym tygodniu swoją nową, wymarzoną Q50S i mam mały problem natury estetycznej. Podczas słuchania muzyki nawet nie super głośno, przy pewnych częstotliwościach bas dudni i słychać plastiki w drzwiach kierowcy. Niby system Bose 16 głośników premium, a popierduje jak w starej corsie. Pytanie do Was: czy zgłosić to w serwisie? czy też wygłuszyć samemu drzwi w profesjonalnym warsztacie u nas we Wrocławiu, bo mnie to drażni. Pozdrawiam.
    Zdecydowanie polecam wygłuszyć drzwi a najlepiej całe Infi z nadkolami przednimi i bagażnikiem w firmie "ciche auto" we Wrocku. Ja to zrobiłem już dwa lata temu bo denerwowało mnie tak głosne auto klasy premium i efekt jest super, fakt, że troche kasy trzeba wyłożyć.....coś około 6-7 kk.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    Q50s 2.0T, My2018, Moonlight white
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Na początek rzeczywiście dam do serwisu, żeby rozebrali te drzwi i może coś podregulowali. Docelowo chyba zdecyduję się na wyciszenie przynajmniej samych drzwi w firmie, którą kolega Wojuś proponuje. Słyszałem o niej dobre opinie. Dziękuję koledzy za pomoc.

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    najpierw wycisz a potem reguluj. Jak nawalą wyciszenia to się opuszczą
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Podobne w?tki

  1. Fotel Kierowcy
    By tomson23 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24th-June-2019, 09:57
  2. O czym zapominają kierowcy
    By BAJZEL in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12th-August-2015, 22:12
  3. Zawodzące silniczki w drzwiach
    By panpierog in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 8th-February-2015, 20:57
  4. Mechanizm fotela kierowcy.
    By Roman1111 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27th-January-2015, 09:42
  5. Odklejające się imitacje drewna na drzwiach
    By bronski in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20th-April-2013, 20:56

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •