Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 81 do 90 z 265

Temat: moduł android Q50 - zakup

  1. #81
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar sebam
    Do??czy?
    Feb 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Q50 2.0t, Jawa 250 58r
    Postów
    184
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 18 raz/y

    Domy?lnie

    Mi ten głośnik służy tylko do komunikatów. nie brałem pod uwagę androida jako dostawcy dźwięku w aucie właśnie dlatego że i nawigacja/janosik/muzyka będzie szła tym samym kanałem. Dla mnie ten głośnik jest trochę za cichy.

    Co do czujnika zmierzchu, to mi janosik pokazywał w ciagu dnia nocną mapę dlatego zwróciłem na to uwagę. Wieczorem sprawdzę GM i nawigację od tmobile.
    Pozdrawiam. Seba

  2. #82
    Dopiero dołączylem Avatar klimas
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50, 2017, Dark Grey Satin
    Postów
    45
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    może głupie pytanie, ale czy ustawiłeś zegarek w module? Standardowo jest chiński czas, a tam jak wiem dzień miesza się z nasza nocą

    pzdr, michał

  3. #83
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Katowice
    Jeździ
    Q50 3.7 AWD, 2015, czarny
    Postów
    33
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sebam Zobacz post
    Przełożyłem antenę gsm na tylną półkę i gps zaczął działać normalnie, na sam widok mojej osoby ma już fixa. Jest nieżle. ale mam problem z dźwiękiem. Macie podłączony dzwięk do wejścia radia samochodowego czy używacie tego głośniczka z zestawu? Mam dźwięk w mapach google, a w janosiku nie, tak samo nie działa mi aplikacja do odtwarzania muzyki, nie ma dźwięku, na youtube to samo.
    no właśnie mnie już też zaczyna irytować to opóźnienie, dlatego chcę wyjąć antenę. Jak długi jest kabel anteny GPS? Sięga aż na tylną półkę ukryty pod tapicerką czy robiłeś jakieś przedłużenie?

  4. #84
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Katowice
    Jeździ
    Q50 3.7 AWD, 2015, czarny
    Postów
    33
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Nowe pytanie: jak wam działa bluetooth? Mi się dało sparować telefon, ale próba sparowania np. wtyczki OBD2 spełzła na niczym. Zaznaczam, że owa wtyczka po sparowaniu z telefonem śmiga aż miło. Jest jakaś może instrukcja?

  5. #85
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar sebam
    Do??czy?
    Feb 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Q50 2.0t, Jawa 250 58r
    Postów
    184
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 18 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? klimas Zobacz post
    może głupie pytanie, ale czy ustawiłeś zegarek w module? Standardowo jest chiński czas, a tam jak wiem dzień miesza się z nasza nocą

    pzdr, michał
    Faktycznie wszystko działa tak jak powinno, ale GM dopiero jak są w trybie nawigacji bądź w trybie auto.


    Cytat Napisa? bananoo Zobacz post
    no właśnie mnie już też zaczyna irytować to opóźnienie, dlatego chcę wyjąć antenę. Jak długi jest kabel anteny GPS? Sięga aż na tylną półkę ukryty pod tapicerką czy robiłeś jakieś przedłużenie?
    Ja mam oba moduły w tunelu środkowym, kabel od gps wychodzi pod plastikiem z lewej strony tunelu, pod fotel kierowcy, do środkowego słupka, potem pod plastikami tapicerki, na tylną półkę. Kabli nie widać, wystarczy delikatnie podważyć plastiki i kabel wchodzi bez problemu. Jedynie gdzie widać kabel to pomiędzy fotelem kierowcy a słupkiem środkowym. Kabel starczył mi bez problemu, zostało jeszcze trochę zapasu.

    Cytat Napisa? bananoo Zobacz post
    Nowe pytanie: jak wam działa bluetooth? Mi się dało sparować telefon, ale próba sparowania np. wtyczki OBD2 spełzła na niczym. Zaznaczam, że owa wtyczka po sparowaniu z telefonem śmiga aż miło. Jest jakaś może instrukcja?
    Telefon sparował się bez problemu, nie nawiązywałem połączeń ale dostęp do telefonu był bez problemowy. Zastanawiałem się nad kupnem wtyczki obd i odczytem parametrów ale nie miałem jeszcze na to czasu.
    Pozdrawiam. Seba

  6. #86
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar sebam
    Do??czy?
    Feb 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Q50 2.0t, Jawa 250 58r
    Postów
    184
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 18 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? bananoo Zobacz post
    Nowe pytanie: jak wam działa bluetooth? Mi się dało sparować telefon, ale próba sparowania np. wtyczki OBD2 spełzła na niczym. Zaznaczam, że owa wtyczka po sparowaniu z telefonem śmiga aż miło. Jest jakaś może instrukcja?
    jaki masz moduł obd2?
    Pozdrawiam. Seba

  7. #87
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Katowice
    Jeździ
    Q50 3.7 AWD, 2015, czarny
    Postów
    33
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sebam Zobacz post
    jaki masz moduł obd2?
    iCar PRO BT3.0 OBDII ELM327 Vgate

    Jak pisałem, moduł sparowany z komputerem pracuje elegancko. Teraz jakoś muszę go sparować z naszym nowym modułem. Proszę o pomoc

  8. #88
    Forumowy wyjadacz Avatar grisza
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Jeździ
    Infiniti Q50S Hybrid RWD, 2014 Black Obsidian
    Postów
    212
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 24 raz/y

    Domy?lnie

    Nawiązałem kontakt z dostawcą modułów do Q50 obsługujących pojazdy wyprodukowane do 03.2015 roku. Aby mieć pewność, iż moduł będzie obsługiwał nasz pojazd należy sprawdzić jaki typ górnego wyświetlacza zainstalowany jest w samochodzie. Od marca 2015 Infiniti wprowadziło sprzętową zmianę w Q50-kach, instalując nowy typ górnego wyświetlacza.
    f4fdecdde3744a75bb8d3a4c7ed02139 (2).jpg
    Górny obrazek pokazuje tylny wygląd nowego wyświetlacza. Dolny obrazek pokazuje tylny wygląd starego wyświetlacza.
    W Q50 wyprodukowanych do 03.2015 powinien być zainstalowany stary typ wyświetlacza.
    Podczas instalacji modułów ściągniętych przez Klimasa w Częstochowie okazało się, iż tej wersji modułu nie można zainstalować w samochodach z lat produkcyjnych 2013, 2014 i początku 2015.
    Wspomniany przeze mnie moduł ze 100% pewnością jest kompatybilny ze starym typem wyświetlacza.
    Jest jednak jeden szkopuł. Cena urządzenia jest znacznie wyższa niż modułu zakupionego przez Klimasa i wynosi 750 dolarów. W cenę wliczony jest jednak koszt dostawy i koszty obsługi płatności Paypal.
    Producent dopuszcza możliwość negocjacji ceny, jednak wyłącznie przy zamówieniu kilku modułów.
    W związku z tym proszę kolegów o przemyślenie tematu i wpisanie się na listę chętnych do zakupu.
    Co więcej mogę powiedzieć na temat tego modułu ?
    Otóż według informacji otrzymanych od producenta - firmy Mark VII Car Studio z Chin moduł jest w następującej specyfikacji:CPU Octa Core Cortex ,2GB RAM, 32GB miejsca na płycie, 1TF slot, 3 USB (2 USB + 1 OTG USB), WI-FI na płycie głównej.

    System pracuje pod kontrolą Androida Lollipop 5.1.1 a czas bootowania wynosi 25 sekund.

    Na moje pytanie skąd taka różnica w cenie jego modułów w stosunku do modułu skrótowo określanego przez niego jako LS ( modułu firmy Lsailt - sprowadzonego przez Klimasa) odpowiedział co następuje:

    There are many differences between my module and LS module. First of all, please ignore Android software version 5.1/6.0.


    You need to focus on hardware first, and believe that hardware is very important as well as buying a computer.


    Second, our modules support the 2014 version of Q50, because we started working on this project in 2014, and LS is not a product that supports 2014. Then our module is to support steering wheel key control and knob control, and LS can not do it.


    We are fully automatic and compatible with the original features and can work with each other, but LS has only one manual switch button to support.
    Finally, the hardware design, if you compare, you will find many differences, LS is a double-sided adhesive device, and we all use connectors and parts that are exactly the same as DENSO, and even important connections imported from Korea, because Shenzhen, China does not have this one All the materials need DENSO support to complete this project.


    Technical support, we can communicate through Email / whatapps / Facebook in a timely manner, which I do not know LS can do very well.

    Dla uzupełnienia dodam, iż firma Denso to dostawca wyświetlaczy do naszych Q50-ek.

    Jak widać najistotniejsza różnica między tymi produktami leży w integracji systemowej z systemem InTouch w naszych samochodach.
    Moduł współpracuje z pokrętłem wyboru w konsoli a także reaguje na polecenia z klawiszy na kierownicy. Współpracuje z systemem kamer w sposób zautomatyzowany. Co ciekawe moduł obsługuje wybieranie głosowe np w wyszukiwarce google.

    Krótki filmik opisujący funkcjonalność modułu:

    https://www.youtube.com/watch?v=9RWU...ature=youtu.be

  9. #89
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? grisza Zobacz post
    Nawiązałem kontakt z dostawcą modułów do Q50 obsługujących pojazdy wyprodukowane do 03.2015 roku.
    Podczas instalacji modułów ściągniętych przez Klimasa w Częstochowie okazało się, iż tej wersji modułu nie można zainstalować w samochodach z lat produkcyjnych 2013, 2014 i początku 2015.
    Wspomniany przeze mnie moduł ze 100% pewnością jest kompatybilny ze starym typem wyświetlacza.
    Jest jednak jeden szkopuł. Cena urządzenia jest znacznie wyższa niż modułu zakupionego przez Klimasa i wynosi 750 dolarów. W cenę wliczony jest jednak koszt dostawy i koszty obsługi płatności Paypal.
    Producent dopuszcza możliwość negocjacji ceny, jednak wyłącznie przy zamówieniu kilku modułów.
    W związku z tym proszę kolegów o przemyślenie tematu i wpisanie się na listę chętnych do zakupu.
    Że slepy62 jest chętny to już wiesz, ale dla przypomnienia i zwiększenia chętnych zgłaszam formalny akcesssss.....
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #90
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2018
    Mieszka w
    Gorzów
    Jeździ
    Infiniti Q50, 2014, czerwony
    Postów
    3
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Jestem tu nowy, ale chętny do dołączenia się do zakupu modułu Android. Moje Q50 wyprodukowano w 2014 (czerwiec). Mam nadzieję, że to właściwy moduł do mojego Q50. Może cena zejdzie do akceptowalnego poziomu? Oczywiście, piszę o module od Griszy

Strona 9 z 27 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Nowe multimedia - 12.1" TESLA-STYLE ANDROID NAVIGATION RADIO FOR INFINITI
    By SPIDER'Q50 in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 11th-November-2023, 13:54
  2. Moduł sterujacy kamerami
    By Norek in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25th-March-2018, 20:56
  3. ekran dotykowy + Android - cena W-wa
    By Beckett in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5th-February-2017, 10:13
  4. Moduł SNOW w FX 37S
    By Rosaria in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21st-December-2010, 13:34

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •