Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 265

Temat: moduł android Q50 - zakup

  1. #1
    Dopiero dołączylem Avatar klimas
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50, 2017, Dark Grey Satin
    Postów
    45
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie moduł android Q50 - zakup

    Czołem!

    Chciałbym zakupić moduł jak w temacie. Czy jest możliwość ściągnięcia go do PL inna droga niż przez Aliexpress? Trochę przeraża mnie czas realizacji oraz koszt wysyłki.

    Będę wdzięczny za pomoc / sugestie.

    Pzdr, Michał

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50, 2015, GRAFIT
    Postów
    7
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Chętnie też bym kupił, ale serwisant z Infiniti mówi, że to wersja na Stany Zjednoczone i nie będzie działać z Europą.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Jest wersja na Europę, tak przynajmniej odpisują... wysyłka EMS'em $60
    https://car-solutions.com/en/q-roi-n...finiti-q50.php
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #4
    Dopiero dołączylem Avatar klimas
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50, 2017, Dark Grey Satin
    Postów
    45
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    ja już kupiłem / zamontowałem.

    https://www.aliexpress.com/item/GPS-...ceBeautifyAB=0

    póki co jestem bardzo zadowolony

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    WAWA
    Jeździ
    Q50 2.2d , 2015, CZARNY
    Postów
    49
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    mi chinczyk dzis cos takiego podeslal
    https://www.aliexpress.com/store/pro...1bd2b630yY8Yq1
    i proponowal cene 720usd

  6. #6
    Dopiero dołączylem Avatar klimas
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50, 2017, Dark Grey Satin
    Postów
    45
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    jest filmik na youtube z Dasaita pod Infiniti, więc można zobaczyć dokładnie co i jak. Moim zdaniem funkcjonalność taka sama jak w moim, dlatego uważam że nie ma sensu przepłacać. Ale jak kto woli

  7. #7
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? klimas Zobacz post
    jest filmik na youtube z Dasaita pod Infiniti, więc można zobaczyć dokładnie co i jak. Moim zdaniem funkcjonalność taka sama jak w moim, dlatego uważam że nie ma sensu przepłacać. Ale jak kto woli
    Pytanie podstawowe KLIMAS to na którym ekranie chodzi Twój - zakładam że dolnym ?

    jeżeli TAK, to w wypadku aut bez NAVI lub aut z rynku US - DASAITA będzie praktyczniejszym rozwiązaniem bo górny ekran jest praktycznie martwy...

    Napisz coś więcej o Twoim, kto Ci montował, jeżeli sam - to na ile montaż jest skomplikowany i na co trzeba uważać itp. i zamieść kilka zdjęć
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #8
    Dopiero dołączylem Avatar klimas
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50, 2017, Dark Grey Satin
    Postów
    45
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Czołem!

    No to po kolei

    1. Sam zakup i czas realizacji - bułka z masłem. Zamówione w czwartek, dostarczone we wtorek. Co prawda lekko droższa opcja (DHL), ale przynajmniej za długo nie trzeba było czekać.
    2. slepy62 - na to samo zwracałem uwagę przy wyborze urządzenia, dlatego wybór był oczywisty - tylko górny ekran Co warte uwagi (nie wiedziałem tego przy zakupie) - moduł nie zamienia górnego ekranu, a tylko dodaje dodatkową funkcjonalność w postaci androida. Czyli mamy standard + po przełączeniu (2sek przycisk "cofnij") ekran androida. Widać to na zdjęciach.
    3. Oprócz 2 skrzynek (interfejs główny + moduł android) najważniejszym elementem jest płytka drukowana (tu ciekawostka: dostałem 2 sztuki, 1 rezerwowa na wypadek jakiejś awarii), którą wpinamy w oryginalny moduł nawigacji.
    4. Na wyposażeniu mamy również (oprócz kompletu kabli) badziewiasty głośniczek, aby dźwięk z nawigacji / innych aplikacji płynął bez konieczności wykorzystywania AUX.
    5. Urządzenie działa jak normalny telefon (tyle że bez karty SIM) z androidem. Pełna funkcjonalność - sklep play, aplikacje, etc... Połączenie z netem zorganizowałem instalując dodatkowo router LTE z duuuużą paczką danych
    6. Montaż. Hmmm... Na początku poleciało kilka niecenzuralnych słów montowałem razem z kolegą, który jest świetnym fachowcem w systemach audio a to Go / mnie trochę przerosło. Pierwszy dzień - 5 godzin, poprawki w drugim dniu - 1 godzina. Jednak po pierwszym montażu i poznaniu metodologii śmiało stwierdzam, że jest to bardzo proste. Max 2 godziny i po krzyku. Oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje - służę pomocą telefoniczną. Bardzo dużo pomogli Chińczycy - świetny kontakt, tylko wybierając godzinę montażu trzeba mieć z tyłu głowy strefy czasowe
    7. Dodatkowo mamy wyprowadzone 2 porty USB - jeden jako gniazdo dysku zewn. / USB, drugi do aktualizacji systemu.
    8. Podsumowując - same zalety, 1 malutka wada. Urządzenie działa jako screen mirroring więc odpada np oglądanie w samochodzie nc+ go. Reszty póki co nie zauważyłem

    Jeśli macie pytania - piszcie śmiało. Kilka fotek poniżej.

    pzdr, michał

    1.jpg2.jpg3.jpgWhatsApp Image 2018-06-05 at 16.22.28.jpg

  9. Dzięki klimas za powyższy Post:

    slepy62 (13th-July-2018)

  10. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar sebam
    Do??czy?
    Feb 2018
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Q50 2.0t, Jawa 250 58r
    Postów
    184
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 18 raz/y

    Domy?lnie

    Chodzi za mną taka zabawka. Górny wyświetlacz moim zdaniem jest bezużyteczny...
    Klimas, powiedz jak kwestia rozmontowania deski rozdzielczej, miałeś jakieś problemy? Jak spasowanie po ponownym montażu? Rozumiem, że auto masz na gwarancji?

    Nie rozumiem pkt 8, w 5 napisałeś że działa jako odrębny system, a dale że jako screen mirroring?

    Ile sumarycznie kosztowała Cię ta zabawka? kupowałeś na ali czy gdzie w EU?

  11. #10
    Dopiero dołączylem Avatar klimas
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50, 2017, Dark Grey Satin
    Postów
    45
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Demontaż i i montaż deski bardzo prosty. Jest bardzo fajnie przedstawiony na YT i to była moja instrukcja. Kilka zaczepów przy skrzyni biegów i kilka śrubek przy wyświetlaczach. Kilkanaście minut roboty.

    Co do pkt 8 - pisząc "odrębny system" miałem na myśli system, ktory pracuje niezależnie od InTouch. Chcesz mieć InTouch - włącza się standardowo przy uruchomieniu silnika, chcesz mieć Android - włączasz go przyciskiem "cofnij". A screen mirroring to już stricte przy androidzie - wyświetlacz w InTouch jest jakby ekranem dla puszki z androidem, która jest zamontowana. Nie wiem, czy jasno to opisałem, mam nadzieję, że tak

    Całkowity koszt (wraz z droższą opcją kuriera DHL jeśli komuś zależy na czasie) to 1837,62 + doooobre piwko dla kolegi za pomoc. Jak łatwo policzyć - zwraca się przy 2 aktualizacjach wątpliwej jakości map standardowych

    pzdr, michał

  12. Dzięki klimas za powyższy Post:

    slepy62 (13th-July-2018)

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Nowe multimedia - 12.1" TESLA-STYLE ANDROID NAVIGATION RADIO FOR INFINITI
    By SPIDER'Q50 in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 11th-November-2023, 14:54
  2. Moduł sterujacy kamerami
    By Norek in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25th-March-2018, 21:56
  3. ekran dotykowy + Android - cena W-wa
    By Beckett in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5th-February-2017, 11:13
  4. Moduł SNOW w FX 37S
    By Rosaria in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21st-December-2010, 14:34

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •