Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: G-itowcy - dla WAS na wyprzedaży CARPETED FLOOR MATS

Threaded View

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie G-itowcy - dla WAS na wyprzedaży CARPETED FLOOR MATS

    Panowie - właśnie ściągałem dla naszej Foczki / Artura - CARPETED FLOOR MATS.

    3-częściowe (tylna - DOUBLE - z pokryciem tunelu środkowego) wycieraczki welurowe w pełni podgumowane z kolcami przeciwpoślizgowymi

    - z wyszytym na przednich wycieraczkach kolorowym logo IPL i logo G37
    - z wyszytym na tylnej wycieraczce (na środkowej części) logo z napisem INFINITI

    Zdjecia (sorry za słabą jakość) poniżej.

    Dla Artura ściągałem jeden kpl. który wyszedł finalnie ~380-zł, ale jeżeli by się zebrało kilku chętnych powinno wyjść w granicach 330~350-zł za kpl.

    Znając realia rynku USA za kilka tygodni wycieraczki znikną ze stron serwisowych i pojawią się dużo drożej na eBay.

    Z tego co wiem dostępne są wszystkie 3 kolory czarny / szary / beżowy, odrębnie dla opcji AT (automatu) i MT (skrzynia ręczna)
    - napisałem do serwisu więc dostanę potwierdzenie - żeby nie było jak ostatnio z PREMIUM FLOOR MATS do M'ki - kupiłem kilka kpl. a okazało się że

    Jak ktoś chętny - pisać na PRIV.
    Irek



    Attached Images Attached Images
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16th-October-2015, 08:52

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •