Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Co po FX35?

  1. #11
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2018
    Mieszka w
    Trn
    Jeździ
    Q60
    Postów
    248
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 21 raz/y

    Domy?lnie

    s6 v10 sobie odpusc, silniki awaryjne i wcale to nie jest szybkie...

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Ja nie wyobrażam sobie teraz zamienić fx na coś innego , jedynym tylko dla mnie wyjściem był FX 2gen i takowy zakupiony z forum od użytkownika PinkTool . Też chciałem 5.0 ale jak coś były tylko "amerykańce " i wiadomo że jeszcze koszty by wzrosły związane z różnego typu przeróbkami ,aczkolwiek silnik bardzo kuszący . W Twoim przypadku Mazda CX-9 odpada ze względu na gabaryty ,jeździłem kolegi taką i jak dla mnie zawieszenie jak łajba ale miejsca sporo więcej no i wnętrze nie w moim guście bardziej jak jakaś osobówka średniej klasy .BMW nie toleruję bo nie chodzę w dresach i trzeba dopłacać w opcji do kierunkowskazów i wszelkiego rodzaju Januszowozów jakim jest VAG ,więc chyba Lex albo Infi dla mnie ,oczywiście to tylko moje zdanie jak i gust. Co do przyspieszenia FX37 to jak na takie gabaryty i wagę wydaje mi się że 6.8s do 100 to bardzo dobry wynik ale jeszcze nie pojeździłem nim więc odczucia mogą być inne ,o silniku mało jest na forum tematów co do awarii ,więc Twoje punkty 1,2,3,4,5,6,7,8 raczej by spełnił FX37

  3. #13
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2018
    Mieszka w
    Śląsk
    Jeździ
    q50,2014, 2.0t
    Postów
    188
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Invicto Zobacz post
    s6 v10 sobie odpusc, silniki awaryjne i wcale to nie jest szybkie...
    Potwierdzam. Uklad korbowo-tlokowy z papieru, gora silnika tez pozostawia wiele do zyczenia Pali duzo i pieknie brzmi. Ogolnie tykajaca bomba

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar kmn
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jeździ
    jest fx 50S black było fx50S white, fx35 Igen
    Postów
    492
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Miałem fx 35 2004r i też przechodziłem, przez te same dylematy co kupić po nim? Wybór był oczywisty fx50 ale zanim wybór stał się oczywisty prawie wszystkie podpunkty też analizowałem. Poprzedniego miałem z lpg już takiego kupiłem, fx 50 już nie miałem zamiaru gazować. Bezawaryjność - z tym silnikiem nic się nie dzieje. Oglądam się za każdym razem jak gdzieś auto zostawiam, sylwetka jest piękna i nie ma ich za dużo Audi też fajne ale popularne za bardzo jak dla mnie. Lexus RX - niby drapieżny, ale taki zachowawczy. Audi Q5 - poprawny ale beznamiętny. Volvo xc60 dla kobiety super, dla faceta xc90 R design. BMW, Jeep, Porsche - tak jak napisałeś Zostaje infi jak nic.
    Mam dwa fxy 50S biały i czarny. Białego bym chciał sprzedać wisi na necie i u nas na forum. Zastój jest trochę w sprzedaży więc zastanawiam się czy czrnego też nie wystawić i zostawić sobie tylko jednego.
    black & white

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •