Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Co to???

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar Kanios
    Do??czy?
    Nov 2016
    Mieszka w
    Gowarczow
    Jeździ
    FX 45 2005 szary
    Postów
    66
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie Co to???

    Podpowie ktoś od czego ta wtyczka przy okazij zdjetego zderzaka przedniego ( malowanie po odpryskach i trafionej sarnie, swoją drgogą twardy jest INFUŚ huk był taki ze bałem sie ze pół przdu rozdupcone a okazuje się ze tylko lakier popękałIMG_20180701_183951.jpg a srenka na miejscu) znalazłem taką wtyczke luźna z orginalną zaślepką jakieś ładowanie czy co???IMG_20180705_111153.jpg[.Skorzystałem również z nieobecności żony w domu i były czyszczone reflektory.IMG_20180704_160836.jpg
    Ostatnio edytowane przez Kanios ; 5th-July-2018 o 23:06
    Pozdrawiam Paweł

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    O cholera, a co to za patent z wkładaniem przedniej lampy do piekarnika?
    Pozdrawiam, Patryk.

  3. #3
    Trochę już ogarniam Avatar Kanios
    Do??czy?
    Nov 2016
    Mieszka w
    Gowarczow
    Jeździ
    FX 45 2005 szary
    Postów
    66
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? tiger456 Zobacz post
    O cholera, a co to za patent z wkładaniem przedniej lampy do piekarnika?
    Rozklejałem Patryk
    Pozdrawiam Paweł

  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Kanios, własnie zrobiłeś to do czego ja się przymierzam, czyli zdjęcie zderzaka rozklejenie lamp i czyszczenie. Mógłbyś dokładniej opisać czy były jakieś problemy przy rozklejaniu i czym czyściłeś je od środka no i jaki jest efekt?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Trochę już ogarniam Avatar Kanios
    Do??czy?
    Nov 2016
    Mieszka w
    Gowarczow
    Jeździ
    FX 45 2005 szary
    Postów
    66
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    W zasadzie problemów nie było jeśli chodzi o zderzak to tak jak bylo opisywane juz wcześniej trzeba zdjąć przednie połówki nadkoli tam są po dwie śrubki na strone trzymające zderzak z błotnikiem kilka śrub od spodu ale do lamp to wystarczy odchylić góre zdarzaka zeby tylko dojść do jednej śrubki która znajduje sie pod reflektorem,samo rozklejanie lampa do piekarnika 30min.na 90° odchodzi elegancko jeśli chodzi o czyszczenie zmatowałem wew.i zew.strone papierem wodnym 2500tys. i poźniej polerowanie kupiłem taką mini gąbkę do polerki, pasta polerska i naprzód efekt zadawalający.Powodzenia.
    Pozdrawiam Paweł

  6. #6
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    No to super a odbłyśniki też czyściłeś? Tak właśnie chciałem zrobić papierem ściernym i pastą polerską. A do rozklejania wyjmowaleś przetwornice z okablowaniem w lampie i żarówkami? Do odchylenia zderzaka żeby odkręcić lampę to wystarczy zdemontować grill i te śruby pod nadkolami i zdjąć z zaczepów na slizgach bocznych? Zrób zdjęcia tej lampy jak wyszła bo jestem ciekaw. Sklejałeś ją na tym starym kleju również w piekarniku? Pozdroo

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Trochę już ogarniam Avatar Kanios
    Do??czy?
    Nov 2016
    Mieszka w
    Gowarczow
    Jeździ
    FX 45 2005 szary
    Postów
    66
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Odbłyśniki były w świetnym stanie tak ze nie ruszałem ich zresztą one są bardzo delikatne bardzo łatwo je porysować do rozklejania wyjołem tylko żarnik no i wszystkie inne żarówki reszta została a skleiłem na stary klej taką samą zasadą jak przy rozklejaniu kąpałem go wczoraj specjalnie lałem po lampie sucho i nic nie paruje dodam.ze moje były dość mocno zażułknięteIMG_20180706_113109.jpg
    Pozdrawiam Paweł

  8. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Super robota, właśnie mi ułatwiłeś zadanie i przetarłeś szlak Moje też są mocno zżółkniete i to od środka bo na zewnątrz już je polerowałem i mało co dało. Ale dziwne że przetwornice dały radę w tym piekarniku ale w sumie 90 stopni to nie tak dużo dla lutów. A jak z odkręcaniem tej spodniej śrubki przy lampie, wystarczy zderzak zdemontować (opuścić) tylko z jednej strony?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2018
    Mieszka w
    Śląsk
    Jeździ
    q50,2014, 2.0t
    Postów
    188
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    W saabie zrobilem tak. Wykrecilem bixenon, usunolem wszystko elektryczne co sie dalo. Zalalem rozcieczona chemia do czyszczenia kominka na 5 min. Pozniej to juz tylko myjka cisnieniowa, woda destylkowana i suszenie. Calosc jak na polsrodek mocno mnie zaskoczyla

  10. #10
    Trochę już ogarniam Avatar Kanios
    Do??czy?
    Nov 2016
    Mieszka w
    Gowarczow
    Jeździ
    FX 45 2005 szary
    Postów
    66
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    Super robota, właśnie mi ułatwiłeś zadanie i przetarłeś szlak Moje też są mocno zżółkniete i to od środka bo na zewnątrz już je polerowałem i mało co dało. Ale dziwne że przetwornice dały radę w tym piekarniku ale w sumie 90 stopni to nie tak dużo dla lutów. A jak z odkręcaniem tej spodniej śrubki przy lampie, wystarczy zderzak zdemontować (opuścić) tylko z jednej strony?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    Wiesz zeby dostać sie do lampy wystarczy odchylić gore zderzaka generalnie nie skomplikowana sprawa
    Pozdrawiam Paweł

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •