Cześć,

szukam od jakiegoś czasu Infiniti, zacząłem od G37 ale ostatnio wpadł mi w oko M30D wystawiony w Warszawie:

https://www.otomoto.pl/oferta/infini...-ID6yNT4z.html

Rozmawiałem z osobą odpowiedzialną za to auto.
Samóch stoi w komisie Auto Auto, który ma umowę z Infiniti i został tam zostawiony w rozliczeniu.

Do tej pory jeden właściciel, serwis ASO.
Z rozmowy dowiedziałem się, że samochód był malowany z dwóch stron: z jednej po przerysowaniu ostrym przedmiotem, z drugiej coś mocniejszego - zawadzony błotnikiem o słupek.
Zdjęć niestety nie mam ale podobno do obejrzenia w ASO gdybym zdecydował się na przegląd przed sprzedażowy tam.

Z historii Google'a wynika, że auto trochę już stoi, przynajmniej od maja. Dowiedziałem się również, że w aucie zablokowało się jedno tylne koło i była wymieniona piasta.
Mam do Was pytanie:
1) Czy ktoś oglądał to auto lub może powiedzieć o nim coś więcej ?
2) Czy należy bać się przebiegu, który do małych nie należy ? (chociaż jak na 8 letniego diesla to może jest mały w sumie..)

Próbowałem wyszukać coś więcej tutaj na forum ale M30D chyba nie jest zbyt popularnym samochodem.
O silniku sporo czytałem gdyż przymierzałem się kiedyś do Laguny Coupe z tym motorem (V9X) - nie znalazłem żadnych typowych wad czy usterek.

Proszę Was o opinię, czy warto jechać po ten samochód ?

Pozdrawiam!