Poka? wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Dołożenie składanej kanapy

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    volvo s60 D5 2004 gramat
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Dołożenie składanej kanapy

    Witajcie, jak już pisałem na tym forum w dziale o napędzie, noszę się z zamiarem zakupu Q50 3.7 przedlift. Wiele z nich nie ma składanej kanapy, która jest mi potrzebna. Widzę na szczęście, że jest sporo kanap na allegro i wiele z nich jest składana. Czy może ktoś z Was już się przymierzał do tematu? Orientujecie się co jeszcze, poza samą kanapą, potrzeba do zrobienia składanej kanapy w aucie, które jej fabrycznie nie miało?

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    volvo s60 D5 2004 gramat
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Podbijam temat, bardzo Was proszę o poradę. Może ktoś, kto ma składaną kanapę mógłby się przyjrzeć jej konstrukcji, zrobić zdjęcia, byśmy ocenili czy taka przekładka jest możliwa. Z mojego punktu widzenia jest to bardzo ważne, niezbyt często, ale regularnie muszę wozić dość długie przedmioty, więc jeśli się nie da przełożyć kanapy, to będę musiał szukać auta z już rozkładaną, co dość mocno zawęża i tak już niewielki, obszar poszukiwań. Myślę, że nie tylko mi się przyda informacja czy taka operacja jest możliwa.

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    warszawa
    Jeździ
    saab 95, 2003, brazowy; Q50S AWD 3,7
    Postów
    34
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Też się zastanawiam nad kupnem i potem ewentualną zmianą kanapy. Czy udało Ci się ustalić możłiwość zamiany np z wersji europejskiej lub poliftowej?
    Wymiary auta te same ale nie wiem jak z mocowaniami. Diabel tkwi w szczególach. Sprawdziłem chyba z 10 aut z aukcji i wszystkie mają kanapę na stałe. Podobno były opcje w USA ze skladana kanapa ale nie udało mi się takiego namierzyć..Handlarze tez twierdzą że w USA nie widzieli wersji ze skaldana kanapą....
    Wojtek

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    volvo s60 D5 2004 gramat
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Nie wiem czy da się zamienić, nie udało mi się tego zaweryfikowac, natomiast na pewno widziałem na zdjęciach z aukcji w USA auta, które kanapę składaną miały, fakt, że sporadycznie. Wiem, że tam była to płatna opcja.

Podobne w?tki

  1. dołożenie DVD w podsufitce
    By Piotr_FX in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17th-November-2015, 00:24
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1st-June-2015, 22:05

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •