Poka? wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Głupie lusterko w Q50

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50, 2016, kasztanowy
    Postów
    3
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Głupie lusterko w Q50

    Do tej pory użytkowałem Infiniti w USA. Przeprowadziłem się do Polski. Straciłem w kolizji lusterko do Q50. Zadzwoniłem do infolinii Infiniti, gdzie powiedziano mi, że oni częściami się nie zajmują. To samo usłyszałem w Sosnowcu i Warszawie. Jeśli Infiniti nie zajmuję się częściami, to kto? W jaki sposób i gdzie kupić lusterko. Może ktoś wie? Ukłony Jan M Fijor +48-600-745-945

    P.S. w jaki sposób autorzy artykułu mogą się ze sobą porozumiewać. z Instrukcji wynika, że trzeba być absolwentem informatyki aby zrozumieć sposób współuczestnictwa w tym forum.

  2. #2
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Sep 2018
    Mieszka w
    Sopot
    Jeździ
    Q50 Hybrid
    Postów
    387
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 84 raz/y

    Domy?lnie

    Szybko prostuję fakty. Dzwoniąc pod numery stacjonarne do jakiegokolwiek oddziału Infiniti, w rzeczywistości połączenie jest wysyłane do bazy połączeń przychodzących w Krakowie i stamtąd ew. rozsyłane dalsze informacje z prośbą o kontakt do poszczególnych oddziałów.

    Generalnie częściami hurtowo zajmuje się PGD, kolizja@pgd.pl, jeżeli chcesz info o cenie/dostępności, podaj nr VIN i co konkretnie potrzebujesz to wytypujemy.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Janek F Zobacz post
    P.S. w jaki sposób autorzy artykułu mogą się ze sobą porozumiewać. z Instrukcji wynika, że trzeba być absolwentem informatyki aby zrozumieć sposób współuczestnictwa w tym forum.
    w jaki sposób autorzy artykułu mogą się ze sobą porozumiewać - a co masz na myśli - bo chyba nie nadążam za Twoim tokiem rozumowania..., chodzi Ci o odpowiedzi:
    - kolejne wpisy w danym temacie i masz porozumiewanie się
    - jeżeli natomiast masz na myśli możliwość wysyłania "poczty prywatnej" - wystarczy kliknąć sygnaturę / nazwę użytkownika i pokaże Ci się w menu "send private message"

    uprzedzam tylko że PRIV - służy do wymiany informacji które są "ściśle tajne" lub do porozumiewania się ze znajomymi (skrzynka PRIV ma ograniczoną pojemność)

    ogólnie wg. zasady:

    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

    A co do Twojego pytania
    - lepiej uzupełnij swój profil - bo nie wiadomo czym jeździsz (wersja wyposażenia, silnik itd..)
    i zaraz zaczniemy sobie zadawać pytania typu: lusterka fotochromatyczne czy zwykłe, podgrzewane czy nie itd. itp...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

Podobne w?tki

  1. Lusterko się nie składa
    By crazyPro in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15th-December-2019, 00:18
  2. FX oberwane lusterko
    By Piotr_Z in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-October-2018, 12:58
  3. Lusterko wewnętrzne
    By dinoq1w2e3r4 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24th-October-2018, 11:18
  4. lusterko wsteczne
    By djtms in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21st-December-2012, 00:09
  5. Lusterko - likwidacja szkody ...
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 9th-March-2010, 18:18

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •