Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Uszczelniacze do opon

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie Uszczelniacze do opon

    INFORMACJA DOTYCZY PRZEDE WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKÓW NOWYCH INFINITI KUPIONYCH W SALONIE, NA GWARANCJI.

    W wypadku przebicia opony starajcie się nie stosować uszczelniacza - tylko dzwońcie na Touring Assistance - zawiozą Was bezpłatnie do najbliższego Serwisu na naprawę opony. Usługa jest bezpłatna a według słów "serwismenów", opona po użyciu uszczelniacza w zasadzie nie nadaje się już do naprawy (naprawa jest bardzo kłopotliwa).
    Przy koszcie nowej opony rzędu ~ 1700-zł (Pirelli 265/45R21 - które dają do FX-ów) to dosyć duży wydatek.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    O widze ze kolega jest obeznany w gwarancjach,ja mam gwarancje na swojego na 8 lat wykupiłem lub 100,000 tysiecy mil. Zaplacilem za to ponad 3000 tysiace dol,ale nic mnie to nie iteresuje co się stanie ,nawet olej mi wymieniają za darmo teraz ile razy do nich pojadę i co powiem to robią i oczywiście cokolwiek się popsuje tez wymienia. Świetnie to pracuje dla mnie. Teraz jak bym zabrał go ze sobą do polandu na przyklad czy ta gwarancja pracowała by na tych samych zasadach co tu w stanach np,przecież infiniti to to samo czy w stanach afryce czy polandzie bo jestem ,bardzo ciekawy,bo nawet jak by to niepracowalo to niema sensu cokolwiek tu wykupywac gwarancyjnego pozdrawiam .

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Nie trzeba uszczelniacza. Nawet wykupienia opcji z super gwarancją! Szkoda kasy! Lepiej w coś takiego zainwestować (chociaż z drugiej strony to drogo kosztuje ... ) :

    http://www.youtube.com/watch?v=mXTBf...eature=related
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? seba79 Zobacz post
    ,ja mam gwarancje na swojego na 8 lat wykupiłem lub 100,000 tysięcy mil. Zapłaciłem za to ponad 3000 tysiące dol,

    ło jezu 3000 tysięcy $ !
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    No tak 8 lat to kawal czasu to sie zwroci,a przynajmniej moge spac spokojnie,bo jak cos sie popsuje to nie musze kalkulowac w nocy czy mi styknie kasy czy nie na czesci i to jest ten komfort.

  6. #6
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    A ta opcja touring assistance to w stanach jest jeszcze dodatkowo w ubezpieczeniu na samochod ,plus do tego dochodzi bateria jak siadzie,noi sam serwis infiniti tez to oferuje wlacznie z podstawieniem drugiego auta zastepczego.

  7. #7
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? seba79 Zobacz post
    Teraz jak bym zabrał go ze sobą do polandu na przyklad czy ta gwarancja pracowała by na tych samych zasadach co tu w stanach np,przecież infiniti to to samo czy w stanach afryce czy polandzie bo jestem ,bardzo ciekawy,bo nawet jak by to niepracowalo to niema sensu cokolwiek tu wykupywac gwarancyjnego pozdrawiam .
    Według tego co piszą w książce gwarancyjnej GWARANCJA EUROPEJSKA
    - obejmuje tylko i wyłącznie nowe auta zakupione w europejskiej sieci Infiniti (z wyłączeniem Grecji i czegoś tam jeszcze)
    INFINITI EUROPE - nie uznaje gwarancji INFINITI USA !!! Tak ze jak byś kupił w USA nowe INFINITI i przywiózł do Europy to dupa z gwarncji.
    Infiniti jak narazie jeszcze chyba nie dojrzało do rangi marki śwaiatowej nie tak dawno podobne problemy były z Hewlett Packardem (to wprawdzie inna branża) - ale w końcu im przeszło...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #8
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Athens Zobacz post
    Nie trzeba uszczelniacza. Nawet wykupienia opcji z super gwarancją! Szkoda kasy! Lepiej w coś takiego zainwestować (chociaż z drugiej strony to drogo kosztuje ... ) :

    http://www.youtube.com/watch?v=mXTBf...eature=related
    taaaa i korki wtedy nie straszne, chyba zacznę przez Ząbki jeżdzić do roboty
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #9
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? seba79 Zobacz post
    A ta opcja touring assistance to w stanach jest jeszcze dodatkowo w ubezpieczeniu na samochod ,plus do tego dochodzi bateria jak siadzie,noi sam serwis infiniti tez to oferuje wlacznie z podstawieniem drugiego auta zastepczego.
    Aż tak dobrze nie ma w starej europie, przebicie opony, uszkodzenie itp... to wina kierowcy więc... za auto zastępcze mogą zarządać kasy - tak się przynajmniej zastrzegają, do tego żyjemy w Polsce więc .... zapomnij o takim wypasie
    wszyscy pośrednicy muszą sobie nabić kabzę - mówienie o czymś takim jak deprecjacja marki - to dla większości pośredników .... mają to w d... (a usługi te świadczą różni pośrednicy nie samo INFINITI)
    Rynek Europejski ma się do amerykańskiego tak samo jak rosyjski do Europejskiego.
    Zupełnie różne poziomy. Zadziwia w tym wszystkim mniemanie większości europejczyków że ta Europa taka cywilizowana a jankesi to tyrglodyci...
    Hmm....
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #10
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2012
    Mieszka w
    Bytom
    Jeździ
    brak
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Puncture safe

    Jest alternatywa. Środek o nazwie Puncture safe, to mieszanka polimerów i odrobiny kauczuku.
    *spam*
    Ostatnio edytowane przez sirtrojan ; 17th-June-2012 o 18:02 Powód: SPAM

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Alternatywy fabrycznych opon
    By Arek in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 30th-September-2022, 21:38
  2. Kontrolka cisnienia opon
    By Alexis in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27th-February-2017, 23:39
  3. Czujnik cisnienia opon
    By LOKTONG in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 15th-November-2013, 15:52
  4. Ząbkowanie opon
    By panpierog in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14th-April-2013, 17:53
  5. czujnik felg opon
    By mapmen in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12th-October-2012, 10:36

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •