Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 161 do 170 z 187

Temat: Losy Infiniti w na starym kontynencie.

  1. #161
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Wam też jest tak strasznie smutno, że Infiniti się zwija? Kurcze uwielbiam mojego EXa. Może jestem szurniętym fanatykiem ale nie widzę dziś dla EX następcy. Nawet przy nieograniczonym budżecie.

  2. #162
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2019
    Mieszka w
    Bytom
    Jeździ
    Brak
    Postów
    8
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Ale czy to naprawdę taki problem? Ludzie jeździli Infiniti w Europie nawet wtedy, gdy na starym kontynencie nie było jeszcze żadnego salonu tej marki.
    Do tej pory jest tak, że gdy powiedziałem mojemu mechanikowi, że myślę nad zakupem Infiniti FX to zapytał mnie "A co to jest?"

  3. #163
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2018
    Mieszka w
    Śląsk
    Jeździ
    q50,2014, 2.0t
    Postów
    188
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    A mnie serce boli i w gardle ściska jak na Stawowej w Sosnowcu, plac i salon robi się pusty

  4. #164
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Radoslavie o tyle problem, że jestem zwolennikiem aut z Europejskiego rynku.
    Jakieś one są lepsze według mojej subiektywnej opinii. Jakoś bardziej się kupy trzymają.

  5. #165
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2019
    Mieszka w
    Bytom
    Jeździ
    Brak
    Postów
    8
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Coś w tym jest.

  6. #166
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Następca chyba tylko z nazwy. Kosiarka pod maską w dodatku w poprzek i z turbinką. Materiały wykończeniowe może i fajne ale Design niczym szczególnym się nie wyróżnia na tle konkurencji. Ja w swoim aucie cenie to że jest to stara szkoła. Silnik wzdłużny bez uturbienia, długa maska, pięknie spasowana kolorystyka wnętrza. wszystko na guzik a nie na głaskanym monitorku. Poza tym prawdziwe Infiniti ma być duże, paliwożerne i niepraktyczne. Jak G, M EX i FX/QX70 ( Dlaczego piszę niepraktyczne? Porównaj praktyczność EXa z Passatem. Mają podobne wymiary)

  7. Dzięki Mateusz ex37 za powyższy Post:


  8. #167
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,076
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Ja to może nawet nie jestem przeciw elektrykom. Tesla jest piękna tylko do bani wykonana. Ale przycisk musi być przycisk. Od biedy może być nawet membranowy. Ale nie na monitorku. Zegary muszą mieć prawdziwą wskazówkę a nie na monitorku. Nie dość, że człowiek cały dzień pracuje przed tym monitirem, Wieczorem przed monitorem ogląda film, to jeszcze w samochodzie mam się naświetlać? Jak bym już musiał mieć silnik elektryczny to niech jeździ w ciszy. Bo głośnik w podłodze który symuluje spalinę to już koniec świata. Jestem modelarzem i już we krwi mam, że lubię mieć coś niszowego. Jak EX. Echh.... :-)

  9. #168
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Bartos
    Do??czy?
    Sep 2019
    Mieszka w
    Leżajsk
    Jeździ
    QX30
    Postów
    154
    Podziękował
    42
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Przecież Infiniti będzie dostępny w krajach nie należących do UE, więc w czym problem? Trzeba będzie startować do Ruskich
    Poza tym Infiniti chyba zaczyna robić na szerszą skalę hybrydy, więc z emisją spalin zmieszczą się w normach UE.

  10. #169
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    Infiniti q50 2.0t,Jaguar EX, Jeep G.C. V8 było ex30d
    Postów
    22
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Mnie najbardziej denerwuje to, że z powodu wycofania się z UE, ceny używanych aut będą niskie, bo marka zamiast zyskiwać popularność będzie zapomniana. Mając tę wiedzę w grudniu 18r nie kupiłbym q50. A tak muszę się liczyć z tym, że przy sprzedaży za 4 lata sporo więcej stracę.

  11. #170
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2017
    Mieszka w
    małopolska
    Jeździ
    Q50 Hybrid AWD 2016
    Postów
    146
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mors Zobacz post
    Mnie najbardziej denerwuje to, że z powodu wycofania się z UE, ceny używanych aut będą niskie, bo marka zamiast zyskiwać popularność będzie zapomniana. Mając tę wiedzę w grudniu 18r nie kupiłbym q50. A tak muszę się liczyć z tym, że przy sprzedaży za 4 lata sporo więcej stracę.
    Popularność Infiniti na rynku ukraińskim częściowo zmniejszy negatywne skutki wycofania się marki z EU... Nie ma co się denerwować, tylko cieszyć się jazdą...

Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •