Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Infiniti Q50 - pomoc w zakupie

  1. #11
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Q50
    Postów
    9
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wiec jest szansa, że z Waszą pomocą kupię dobre, sprawdzone auto

  2. #12
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2015
    Mieszka w
    Pn- Wsch. Pl
    Jeździ
    Lexus RC F sport 2016;MB SL 55 AMG czarny;S60 330 km polestar 2012 czerwony
    Postów
    124
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Witam
    Jako że auto należy do mojego bardzo dobrego kolegi to chciałbym spróbować delikatnie obronić temat. Samochód został sprowadzony z Kanady z uszkodzeniem drzwi, błotnika oraz z wystrzeloną poduszka w fotelu oraz kurtyną. Drzwi zostały wymienione oraz zmienione zostało poszycie błotnika. Poduszki oraz pasy były wymienione i nic nie było regenerowane. Te wszystkie informacje były przedstawione mania7208 w komisie który wystawia auto, aczkolwiek nie jesteśmy pewni czy takiej formie ponieważ właściciela auta nie było w momencie oględzin, aczkolwiek wiem ze właściciel komisu zaproponował dokumentacje zdjęciowa.
    Jezeli chodzi o upublicznianie numeru VIN to jasne jest ze nie podlega on ustawie RODO aczkolwiek właściciel raczej woli te informacje przekazać osobom konkretnie zainteresowanym.
    Ze Swoje strony mogę dodać ze widziałem auto zaraz po przyjeździe i jeżeli mamy auta mniej, bądź bardziej powypadkowe sprowadzone z USA to te należy moim zdaniem zdecydowanie do pierwszej grupy.
    Pozdrawiam

  3. #13
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Q50
    Postów
    9
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Odniosę się bo widzę, że szum się zrobił i dużo żali.

    Czy ja gdziekolwiek pisałam, że samochód jest zły, źle zrobiony? Albo, że właściciel to zły człowiek?
    Nie, Nie pisałam tak. Nie znam właściciela i nie mogę o Nim powiedzieć złego słowa.

    Ja zwyczajnie chciałam się dopytać o ten samochód bo kwota prawie 100 tysięcy złotych nie jest mała.
    Nie zrobiłam nic złego, chciałam się dowiedzieć coś o samochodzie który zamierzałam kupić.
    Po poproszeniu mnie- usunęłam nr VIN na prośbę właściciela.

  4. #14
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? 220483 Zobacz post
    Witam
    Jako że auto należy do mojego bardzo dobrego kolegi to chciałbym spróbować delikatnie obronić temat. Samochód został sprowadzony z Kanady z uszkodzeniem drzwi, błotnika oraz z wystrzeloną poduszka w fotelu oraz kurtyną. Drzwi zostały wymienione oraz zmienione zostało poszycie błotnika. Poduszki oraz pasy były wymienione i nic nie było regenerowane. Te wszystkie informacje były przedstawione mania7208 w komisie który wystawia auto, aczkolwiek nie jesteśmy pewni czy takiej formie ponieważ właściciela auta nie było w momencie oględzin, aczkolwiek wiem ze właściciel komisu zaproponował dokumentacje zdjęciowa.
    Jezeli chodzi o upublicznianie numeru VIN to jasne jest ze nie podlega on ustawie RODO aczkolwiek właściciel raczej woli te informacje przekazać osobom konkretnie zainteresowanym.
    Ze Swoje strony mogę dodać ze widziałem auto zaraz po przyjeździe i jeżeli mamy auta mniej, bądź bardziej powypadkowe sprowadzone z USA to te należy moim zdaniem zdecydowanie do pierwszej grupy.
    Pozdrawiam
    W świetle powyższego wpisu - nie bardzo rozumiem dlaczego w takim wypadku macie PANOWIE pretensje do mania7208
    - bo chciała się upewnić na CO wydaje 100k zł
    - bo zapytała o VIN - co chyba jest NORMALNE
    - bo poprosiła na forum o sprawdzenie VIN'u - przecież m.in. po to jest to forum ...

    Niezrozumiałe jest dla mnie także żądanie właściciela o usunięcie informacji o VIN z forum - sorry Panowie
    - można na forum było opisać jakie były uszkodzenia i w jaki sposób / jakimi metodami / przy użyciu jakich części zostały naprawione - w odpowiedzi na wyniki sprawdzenia VIN
    a nie
    Cytat Napisa? WoWi Zobacz post
    Właściciel auta oburzył się i ma pretensje do "mania7208" o publikacje nr VIN

    zastraszać bogu ducha winną kobietę...

    nikt z forumowiczów nie napisał złego słowa o tym aucie za wyjątkiem wpisu:
    Cytat Napisa? WoWi Zobacz post
    Tak uszkodzone było: https://poctra.com/2014-INFINITI-Q50...ISKU-AB/Photos
    Jak dla mnie cena zdecydowanie za duża, ale mogę się mylić.
    Proponuję nie ciągnąć tematu i co najważniejsze przeprosić kobietę ...

    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #15
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    796
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 136 raz/y

    Domy?lnie

    Powód jest prosty.
    VIN na forum oznacza że każdy kto go wpisze w wyszukiwarkę google wygrzebie ten temat i nie będzie chciał nawet zadzwonić, czy podjechać.
    Pytanie czy Mania dowiedziała się czegoś nowego z tego forum, czy też wszystko zostało jej rzetelnie przedstawione, bo odnoszę wrażenie, że zrezygnowała z zakupu PO zaglądnięciu do nas na forum...

  6. #16
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Q50
    Postów
    9
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wlaziu bardzo dużo się dowiedziałam z forum.
    I zdecydowałam się kupić samochód z Waszą pomocą

  7. #17
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2015
    Mieszka w
    Pn- Wsch. Pl
    Jeździ
    Lexus RC F sport 2016;MB SL 55 AMG czarny;S60 330 km polestar 2012 czerwony
    Postów
    124
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Nie sadze żeby ktokolwiek zastraszał Bogu ducha winna kobietę. Chodzi tylko o to ze nikt nie ukrywał ze auto miało kolizje itd. A to ze właściciel poprosił o usunięcie numeru VIN z forum nie oznacza ze miał zamiar cokolwiek ściemniać ponieważ chyba nie tedy droga do sprzedaży auta z USA.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Q50 q50 2.0t Błędy stałe. Prośba o pomoc
    By candy81 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15th-January-2022, 00:11
  2. Q50 w Zakupie Kontrolowanym
    By zajac01 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25th-February-2018, 11:31
  3. pomoc w zakupie
    By rafik1967 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22nd-November-2014, 13:04
  4. Pytanie i prośba o pomoc z naszym Q50
    By B&B in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 17th-September-2014, 16:43
  5. Pomoc w zakupie SUV
    By Jacob_USA in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29th-October-2012, 21:12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •