Poka? wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Problem z oświetleniem i radiem G35, 2005

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    Gdynia
    Jeździ
    G35
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Problem z oświetleniem i radiem G35, 2005

    Cześć,

    Stałem się wczoraj szczęśliwym (miejmy nadzieje ) posiadaczem G35 z 2005 roku.
    Jest w nim trochę problemów z elektroniką i w głównej mierze związane jest to ze światłami.

    1. Przy włączonych światłach mijania palą się okrągłe reflektorki od kierunkowskazów. Wiedząc, że samochody w Polsce nie mogą jeździć z tak włączonymi światłami chciałbym zapytać jak najlepiej przeprogramować system, żeby te lampki działały tylko jako kierunkowskaz.

    2. W moich reflektorach, po ich zewnętrznej stronie jest taki pasek (ledowy?), na którego szczycie znajduje się żarówka. Problem jest taki, że ona cały czas nieregularnie mruga. Domyślam się, że powinna ona klasyfikować się do wymiany na nową i problem powinien zniknąć ale czy ten "pasek" powinien palić się cały? czy tylko jego górna część? Jakie żarówki są tam zamontowane?

    3. Radio w tym samochodzie również pozostawia wiele do życzenia bo czasami traci sygnał i szumi, jest to również bardzo nieregularne i nie ma nic wspólnego z położeniem samochodu, dzieje się to na normalnych drogach, gdzie w we wszystkich samochodach radio działa dodatkowo, żeby było śmieszniej, w momencie kiedy zapala się kierunkowskaz radio również zaczyna szumieć . O tyle do dziwne że te szumy pojawiają się wtedy kiedy włącza się żarówka kierunkowskazu (szzzzzzz-szzzzzzz-szzzzzzz-szzzzzz itd).

    4. Nie działa mi (nawet nie wiem jak włączyć ) tylna lampka od światła przeciwmgłowego. Jest to dokładnie taka lampka jak na filmie z linku poniżej widoczna od 1:08.
    https://www.youtube.com/watch?v=5evQZQQc47k

    Będę wdzięczny za pomoc w rozwiazaniu tych problemów

    Pzdr
    Al3x

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Napisz gdzie kupiłeś auto. Komis, forum?

    2. - wymień żarówkę, robi się to poprzez odchylenie nadkola przy skręconym lub zdjętym kole. To takie wsuwki po 0,5 zł, jakieś typowe żaróweczki, pewnie są w zestawach żarówek. Wygląda to jak najedzony kleszcz Z góry chyba się nie da tego zrobić. Chyba wydaje się, że świeci cały pasek bo tam pewnie coś się odbija. Jak mruga to pewnie styki luźne lub brudne.

    3. Naprawdę słuchasz radia w v6 ?? Ja jeżdżę kilka lat i szczerze powiem, nigdy nie sprawdzałem czy radio zbiera jakiekolwiek fale. Natomiast dawno dawno temu ten problem występował
    w innych autach (o ile dobrze pamiętam) kiedy zasilanie (być może "+") było podłączone w nieodpowiednie kable, ciągnąc z akumulatora nie miałem tego problemu.

    4. Przeciwmgielne mam dorobione w extra guziczku gdzieś pod kierownicą, w oryginale tego nie było. Spytaj sprzedającego. Natomiast przeciwmgielnego używam tylko na przeglądzie.
    Ostatnio edytowane przez lukasz32 ; 16th-March-2019 o 21:50

Podobne w?tki

  1. wahacz G35 '2005
    By kulioss in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 5th-October-2017, 08:28
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 8th-September-2014, 19:14
  3. problem z radiem
    By badyl in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2013, 12:37
  4. Problem z radiem w FX
    By darekFX45 in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12th-November-2011, 20:45
  5. g35 coupe 2005
    By infiniti in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22nd-August-2010, 16:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •