Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 66

Temat: Ex37 nie Chce odpalić

  1. #21
    Dopiero dołączylem Avatar Przemo432
    Do??czy?
    Apr 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Ex37
    Postów
    48
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Dokładnie, młoteczkiem pukają i puszcza, wówczas wyciągasz bezpiecznik i po problemie. Pewnie się zacina plastikowa zębatka przy silniczku. Pewnie się wcześniej wyciera albo zaczyna chodzić na sucho. Ktoś pisał że u Lesiaka mu zrobili za ... mniej niż 500zł, tzn naprawili a nie wymienili.
    Ma to sens w takim razie trzeba tak najpierw próbować. O Lesiaku też czytałem. Dzięki za podpowiedzi, tylko niestety trochę to potrwa zanim będę w kraju i się za to wezmę.

  2. #22
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    serwis ASO nic nie pomoże ,byłem z tym nie dawno u nich .Miałem taką samą sytuacje jak Ty i niestety wróciłem na lawecie .Po powrocie wymontowałem ta blokadę ,z całej blokady wyjąłem płytkę i tam są trzy mikroswitche i po prostu po złodziejsku skręciłem je trytytkami w pozycji wciśniętej i podłączyłem i będzie to działać tylko na desce będzie się świecić cały czas lock ,na razie tak muszę jeździć bo nikt nie wie o co chodzi .Kupiłem drugi cały moduł blokady na allegro ,przyszedł do mnie w pozycji odblokowanej ,podłączyłem go ,odpaliłem samochód i działa ,zgasiłem blokada się zablokowała no i super sobie myślę - działa i na tym koniec ,dalej nie można znowu jej odblokować .Wiec na razie jeżdżę po złodziejsku

  3. #23
    Dopiero dołączylem Avatar Przemo432
    Do??czy?
    Apr 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Ex37
    Postów
    48
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Ologt Zobacz post
    serwis ASO nic nie pomoże ,byłem z tym nie dawno u nich .Miałem taką samą sytuacje jak Ty i niestety wróciłem na lawecie .Po powrocie wymontowałem ta blokadę ,z całej blokady wyjąłem płytkę i tam są trzy mikroswitche i po prostu po złodziejsku skręciłem je trytytkami w pozycji wciśniętej i podłączyłem i będzie to działać tylko na desce będzie się świecić cały czas lock ,na razie tak muszę jeździć bo nikt nie wie o co chodzi .Kupiłem drugi cały moduł blokady na allegro ,przyszedł do mnie w pozycji odblokowanej ,podłączyłem go ,odpaliłem samochód i działa ,zgasiłem blokada się zablokowała no i super sobie myślę - działa i na tym koniec ,dalej nie można znowu jej odblokować .Wiec na razie jeżdżę po złodziejsku
    Ale jak nie pomoże, wymienic cała kolumnę na nową chyba mogą? A temat z bezpiecznikiem u Ciebie nie działa?

  4. #24
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Z tego co piszecie wydaje mi się, że najlepiej dopóki to działa to w każdym M czy FX czy EX wyjąć ten bezpiecznik i zrezygnować z blokady. Jeśli ktoś ma ukraść, to blokada go nie powstrzyma, a jesli awaria spotka nas w trasie, to kłopot olbrzymi. Kurcze dziś robiłem polerkę lakieru a o tym bezpieczniku zapomniałem, wypadałoby jednak do tego wrócić.

  5. #25
    Dopiero dołączylem Avatar Przemo432
    Do??czy?
    Apr 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Ex37
    Postów
    48
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Z tego co piszecie wydaje mi się, że najlepiej dopóki to działa to w każdym M czy FX czy EX wyjąć ten bezpiecznik i zrezygnować z blokady. Jeśli ktoś ma ukraść, to blokada go nie powstrzyma, a jesli awaria spotka nas w trasie, to kłopot olbrzymi. Kurcze dziś robiłem polerkę lakieru a o tym bezpieczniku zapomniałem, wypadałoby jednak do tego wrócić.
    Najlepsze wyście myślę, tak jak mówisz złodzieja i blokada nie powstrzyma, a u mnie autocasco jest więc nie ma co się przejmować oby tylko zareagował na stukanie młotkiem

  6. #26
    Dopiero dołączylem Avatar Przemo432
    Do??czy?
    Apr 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Ex37
    Postów
    48
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    W wersjach US tego nie ma
    Tzn czego nie ma?

  7. #27
    Dopiero dołączylem Avatar Przemo432
    Do??czy?
    Apr 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Ex37
    Postów
    48
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Mój jest salon PL.

  8. #28
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,083
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    A ja bym sugerował ze dwa razy przerzucić na D wajchę. I z powrotem na P. Może coś nie styka. Oczywiście bez odpalenia to może być trudno dlatego trzeba wyjąć zaślepkę obok dźwigni i tam wcisnąć guzik. Wówczas bez odpalania można przerzucić dźwignię biegów na D.
    Baterie w kluczyku nie są ważne. W EX masz po lewej stronie od kierownicy gniazdo na kluczyk. Możesz go tam wsadzić nawet bez baterii i też auto odpali.

  9. #29
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Przemo432 Zobacz post
    Ale jak nie pomoże, wymienic cała kolumnę na nową chyba mogą?
    Nie sądzę że to jest problem z kolumną kierownicy bo co ona ma do tego ? Sam moduł blokady to grubo ponad 2k ,tak mi powiedzieli w ASO ,a gdzie jeszcze kolumna .Podobna sytuacje miałem kilka miesięcy wcześniej ,ale sama z siebie po kilku godzinach odpuściła blokada .

  10. #30
    Dopiero dołączylem Avatar Przemo432
    Do??czy?
    Apr 2019
    Mieszka w
    Łomża
    Jeździ
    Ex37
    Postów
    48
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    A ja bym sugerował ze dwa razy przerzucić na D wajchę. I z powrotem na P. Może coś nie styka. Oczywiście bez odpalenia to może być trudno dlatego trzeba wyjąć zaślepkę obok dźwigni i tam wcisnąć guzik. Wówczas bez odpalania można przerzucić dźwignię biegów na D.
    Baterie w kluczyku nie są ważne. W EX masz po lewej stronie od kierownicy gniazdo na kluczyk. Możesz go tam wsadzić nawet bez baterii i też auto odpali.
    Niestety mój nie odpala po włożeniu do slotu.

    Cytat Napisa? Ologt Zobacz post
    Nie sądzę że to jest problem z kolumną kierownicy bo co ona ma do tego ? Sam moduł blokady to grubo ponad 2k ,tak mi powiedzieli w ASO ,a gdzie jeszcze kolumna .Podobna sytuacje miałem kilka miesięcy wcześniej ,ale sama z siebie po kilku godzinach odpuściła blokada .
    Po prostu coś mi się obiło o uszy, że w serwisie nie wymieniają samego modułu tylko całość z kolumna. Fajnie by było jak i moją by puściła..

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Witam chce kupic G35 prosze o prade
    By Przemcio in forum Sprawdz auto przed zakupem
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24th-January-2019, 19:59
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16th-May-2016, 21:23
  3. Kupie G35 ( a raczej chce :) )
    By Tribul in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 27th-December-2013, 17:54
  4. Podtlenek Azotu - NOS NX N2O chce zamontowac
    By rider in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24th-November-2010, 13:35

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •