Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Infiniti Fx 37 2009, nie za niska cena?!?

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2019
    Mieszka w
    Olsztyn
    Jeździ
    Honda Accord VII 2,2 i-ctdi 2004 fioletowa, Infiniti FX35 2006 szary
    Postów
    24
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie Infiniti Fx 37 2009, nie za niska cena?!?

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...3#gallery-grid

    Panie, Panowie!

    Takie ogłoszenie, jak powyżej. Fx II generacji. Ktoś z Grudziądza chce sprzedać, cena 47900zł. Moim zdaniem za niska, jeśli mówimy o aucie, które przynajmniej na tych zdjęciach, nie jest uszkodzone.

    Ogłoszenie samo w sobie nie jest jakieś hiper podejrzane, oprócz tekstu "Więcej informacji o aucie udzieli mój mąż". Kobieta pisze ogłoszenie, ale w sprawie pytań to do męża?!? To czemu mąż sam nie napisał tego ogłoszenia?!

    Niestety numer Vin nie został podany.

    Tak na szybko przeanalizowałem fotki na telefonie, to dramatu chyba nie ma. Linie, szczeliny układają się symetrycznie, elementy wyglądają na raczej dobrze spasowane. Środek również w zadowalającym stanie.

    Napisałem w nocy maila do sprzedawcy przez otomoto, czy wszystko z tym autem jest ok. Czekam na odpowiedź.

    Może ktoś rzuci fachowym okiem? Nie ukrywam, że w marce Infiniti jestem jeszcze kompletnym świerzakiem i nie znam typowych cech tego modelu.

    Z góry dzięki!

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    ogłoszenie smierdzi z daleka -informacje o wymianie rozrządu napinaczy i pompy wody. Pytanie dlaczego ktoś je wymieniał.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. Dzięki sirtrojan za powyższy Post:

    Manrian (25th-July-2019)

  4. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Jak cena dobra, a tak mi się wydaje, to jechać dziś i ogladać, z miernikiem i na kanał czy do SKP. Być moze szpara maska-zderzak trochę duża, ale moze to nic groźnego.
    Zobaczyć czy skrzynia nie szerpie, czy nie kopci/bierze oleju, czasem poznasz po bańce w bagażniku, ale skoro masz hondę to wiesz Wahacze również do tanich nie należą, chyba 1200 sztuka dolnego. Myślę że to tyle. Jak check wyskoczy to sprawdzisz przy pomocy ELMa. Czasem to tylko katalizatory, które w tym aucie należy usunąć

    Czasem wypadkowa przeszłość nie jest czymś złym, przez 10 lat miało prawo się coś wydarzyć.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to lukasz32 For This Useful Post:

    Manrian (25th-July-2019), Venustus (28th-August-2019)

  6. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2019
    Mieszka w
    Olsztyn
    Jeździ
    Honda Accord VII 2,2 i-ctdi 2004 fioletowa, Infiniti FX35 2006 szary
    Postów
    24
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie ta szczelina też mnie zainteresowala najbardziej, bo wiekszych mankamentów wizualnych na pierwszy rzut nie zauważyłem.

    Oczywiście jakbym był nim poważnie zainteresowany, to SKP czy Aso Nissan idzie w pierwszej kolejności.

    lukasz32, dzięki za uwagi. A co masz na myśli z Hondą? Że niby olej bierze?? Nie, nie jest źle, naprawdę.

    Odnośnie ewentualnej przeszłości wypadkowej- oczywiście wolałbym takie przypadki omijać, ale jeśli auto nie było mocno trzaśnięte, a do tego naprawione zgodnie ze sztuką i dobrze udokumentowane, to nie problem. W tym przyoadku nie znam jeszcze samego pochodzenia auta, wiemy tylko, że sprowadzane.

    Czemu się zastanawiam? Ponieważ z tego, co widzę, to ceny II generacji FX-a zaczynaja sie mniej wiecej od 55-60 tyś zł, więc tu mamy dużo niższą kwotę. Może to właśnie ta różnica w doprowadzeniu auta do "stanu używalności" szerokopojętej.

    Dzięki za komentarze i uwagi. Wszystko będzie pomocne przy wyborze, także jeśli coś jeszcze widzicie, to dajcie znać.

  7. #5
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    To "europejczyk", po zdjęciach domniemam że FX37S PREMIUM (czyli pełne wyposażenie, na kierze ma pełne sterowanie w tym ICC i fotele sport)

    1. pytanie tylko czy produkcyjnie 2008~2009 ze starym czy 2009~... już z nowym Entertainment/Navi

    2. pokrywa silnika - przyczyną mogą być złe spasowanie elementów po jakimś strzale ale równie dobrze, po wymianie rozrządu - złe spasowanie na bolcach regulacyjnych / zamkach klapy (częsty przypadek, efektem jest m.in. poszum wiatru / "przeciągi" przy większych prędkościach) lub za niskie ustawienie zderzaka (u mnie tak kiedyś zrobił serwis i później poprawiał)

    Pierwsze to niech sprzedawca poda VIN i sprawdzenie w EU bazie aut kradzionych ... jak jest OK. jechać oglądać i jak będzie "chęć na ochotę" - pojechać na przegląd przedsprzedażowy do serwisu
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Manrian Zobacz post
    A co masz na myśli z Hondą? Że niby olej bierze?? Nie, nie jest źle, naprawdę.
    Ale to nic złego że bierze, czy nie bierze, miałem H, myślę że robiła najlepsze silniki o małych pojemnościach, niesamowicie żywotne i mocne, wysokoobrotowe. Niestety nie produkuje dużych pojemności i tylko dlatego jej teraz nie mam. A olej brały bo tak były chyba skonstruowane, zresztą przy pewnych obrotach w większości aut ubywa.

    Słuchajcie z tym przeglądem w aso, kiedyś dzwoniłem do serwisu w wawie, powiedziano mi że "w ciagu najbliższych 2 tygodni nie mamy czasu" więc jak to jest? Ponadto co oni w aso odnajdą czego na kanale i ścieżce nie wypatrzysz albo prostym oprogramowaniem nie znajdziesz? Miałem jeden kontakt z aso, gdzie błednie zdiagnozowano pewną usterkę zwiazaną z check engine, jak to się mówi "na chłopski rozum" było wiadomym, że przyczyna jest inna, no i była. Toteż nie zaglądam tam wiecej. No i przed zakupem do aso nie jeżdżę, albo kanał albo/i głębokie spojrzenie w oczy sprzedającego, takie częstochowskie metody

  9. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Parę miesięcy temu ktoś mi oferował tyle ze I gen. W cuda nie wierze i uważam, że te najtańsze II-gen za 60tyś, też ktoś bez powodu nie sprzedaje i prezentów nie robi. Być może "okazja" :-)
    pozdrawiam, Artur.

  10. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie dopóki nikt nie sprawdził trzeba traktować jak okazję i już, kiedyś jak zależało mi na sprzedaży auta to puściłem dużo taniej. Gdyby mi zależało na takim aucie to już bym go tam obejrzał ...przypomina mi się historia jakaś sprzed 2 lat, pewnej Zetki za 28tys , gdzie gość wrzucił na forum i dostał info, że to na 100% ulep, zderzak inny i wszystkie szroty świata, przez 2lata nawet złotówki do niej nie dołożył, miała malowany tylko jeden element i wymieniony zderzak z wersji innej (EU -,USA ,lub poliftowej) gość sprzedał ją niedawno dla pierwszego klienta za 33tys jako zadbana, olej tylko 10w50, itd..moja znajoma sprzedawała mustanga cabrio , takie jakieś śmieszne pieniądze wzięła , że szok , jeździła nim tylko kobieta z 5 jak nie dłużej lat , zobaczyła nowego Mercedesa oczy się zaświeciły i oddała by pewnie tego mustanga nawet za darmo. A już mina żona the best miala mial że 4 letniego Hyundai Sorento , popsuła się maglownica na drodze tak się wystraszyła , że powiedziała, że nigdy nie wsiądzie do tego auta i oddała Sorento w rozliczeniu do dilera , za jakiś 1/3 wartości jako wpłata na start do nowej Hondy CR-V.

  11. #9
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Ten kto nie zaznał co weekendowych wycieczek po samochód tracąc czas i $$$ przez okrągły rok uzna to ogłoszenie za okazję, inni też za ulep. Taki urok komentowania ogłoszeń

    Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka
    pozdrawiam, Artur.

  12. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar libros55
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    Oborniki Wlkp
    Jeździ
    Infi QX70 3,7
    Postów
    178
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Dlaczego rury z tylu tak odstaja? Normalnie sa schowane w zderzaku a tutaj wystaja i to sporo. Ja tam w okazje za bardzo nie wierze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Realna cena v8 fx50/qx70
    By hollowman in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17th-January-2019, 10:05
  2. Infiniti FX35 2009
    By warcz in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20th-March-2017, 20:57
  3. ekran dotykowy + Android - cena W-wa
    By Beckett in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5th-February-2017, 10:13

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •