Poka? wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Witam, potencjalny przyszly posiadacz FX

  1. #1
    tomi300
    Gość

    Domy?lnie Witam, potencjalny przyszly posiadacz FX

    Witam serdecznie, obecnie jezdze Hyundai Santa Fe (nowy moel), ale w tym roku musze zmienic auto i wybor padl wstepnie na 2 modele: BMW X6 albo Infinity FX 30ds. Czytalem duzo waszych postow , a teraz napiszcie mi prosze dlaczego Infinity i pomozcie podjac decyzje.

    Dziekuje bardzo i czekam na Wasze opinie

  2. #2
    Trochę już ogarniam Avatar czarnaxp
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Szczecin obecnie Massachusetts
    Jeździ
    Infiniti FX35 AWD, 2010, srebrny
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witam Infiniti bo nie BMW !!! bo w Infiniti jest ladniej niż w BMW (beemka ma taki zwyklasty srodek taki jakis stary) jest wygodniej, lepiej sie jezdzi lepiej sie siedzi, Infiniti fajniejszy ma dzwięk (ryk) hehe i w ogole jest naj ot taka babska opinia

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    hmm zależy czego oczekujesz od autka.
    Wg mnie silniki z gamy BMW są dobrymi sprawdzonymi jednostkami a i buda X6 nie należy do najbrzydszych. Tutaj duży plus dla BMW.
    Minus natomiast za bagażnik który z powodu opadjącej tylnej klapy auta jest mniejszy niż w FXie.

    Natomiast FX oferuje coś czego nie ma BMW czyli piękny design i na zewnątrz i wewnątrz.
    Poza tym INFINITI to wciąż nowość na naszym Europejskim rynku i to ładna nowość!

    Kasia mówi o brzmieniu silnika (sama ma 37s chociaż u niej na klapie jest napisane 35) bo ma benzyniaka!
    No cóż, jechałem 3,0d o osłuchałem go z przodu i z tyłu - no i to auto nie brzmi w ogóle!

    Przekalkuluj jaką wersje BMW możesz mieć w cenie zakupu 3,0d i wrzuć info. Pomyślimy

    Dla mnie to ciężki wybór nawet jeśli jestem "lekko zboczony" w kierunku INFINITI


    Konrad który ma białego FXa II gen byłby najlepszym doradcą ponieważ ma też ...X6 którą sprezentował żonie
    Niestety, nie widziałem go ostatnio na naszym forum ani na zagranicznych forach ale znając go pojawi się pięknego dnia z całą listą modyfikacji które zrobił w swoim autku
    Modyfikacje robi sam własnoręcznie co zasługuje na dodatkowe uznanie Polak Potrafi!
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar krzychu
    Do??czy?
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat
    Postów
    226
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    A może coś takiego http://otomoto.pl/infiniti-fx-45-zao...C12715691.html

    Potwierdzam to co napisał Grzegorz.
    Wygląda bardzo ładnie i w środku i na zewnątrz, ale silnik diesla jest najsłabszym ogniwem. Zupełnie nie brzmi. Co innego FX37 czy FX50.

    Ostatnio był ciekawy odcinek "Zakupu kontrolowanego" - Lider zespołu Boys i pasjonat samochodów, wybierał między Porsche Cayenne TURBO, BMW 6 Hybrid i Infiniti FX50.
    Nie zwracając na cenę, wybrał Infiniti co pokazuje jak Infiniti jest postrzegane w gronie całkiem niezłej konkurencji.

    Oczywiście X6'tek jeździ bardzo dużo i jak dla mnie są już opatrzone, a Infiniti II generacji to jednak oryginalny design, bardzo dobre silniki benzynowe.
    Spójrz jeszcze na M37, hmmm. Jak dla mnie poezja pod każdym względem

    Pozdrawiam
    Krzychu
    Krzysiek
    SOLD FX35 '06 Black / Brick | Technology | Sport | Touring | Summer - 20" Chrome rims, Winter - 20" rims '08 design | Klocki Przód i Tył HAWK PERFORMANCE HPS| Dywaniki WeatherTech FloorLiner
    CURRENT FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat | Summer - 21" Turbiny - Dunlop Sport MAXX RT 2 265/45R21 | Winter = 21" Fabryczne - Pirelli Scorpion Ice&Snow & NOKIAN WR SUV 4 265/45R21 | Dywaniki WeatherTech FloorLiner

  5. #5
    Trochę już ogarniam Avatar czarnaxp
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Szczecin obecnie Massachusetts
    Jeździ
    Infiniti FX35 AWD, 2010, srebrny
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    no ja nie slyszalam brzmienia a raczej nie brzmienia 30d no ale mimo wszystko bym wybrala FX a. No ale jak wiadomo kwestia gustu i ile ludzi tyle opini.

    pozdrawiam

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie




    i druga strona:

    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2010
    Mieszka w
    Kleszczów
    Jeździ
    FX 30d 2010
    Postów
    36
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Skoro mieszkasz w dojczlandzie i zastanawiasz sie nad infi to widać że lubisz oryginalne auta(fajny ten biały fx kolegi Konrada).Ja mam fx30d i dżwięk tego silnika jest jego zaletą ,jak na diesla jest basowy i głęboki ,ale cichy i nie można porównywać do fx50 czy przerobionych wydechów modeli G. Fx jest piękny i niebanalny ,ale ma dużo dużo cech auta sportowego-twarde zawieszenie .mały bagażnik,dość słaba widoczność.Bmw jest 4miejscowe brzydkie w środku i dużo droższe z tym wypasem co infi.Jak wybierzesz bmw to kup używaną i tak tego Ty i nikt nie zauważy -tyle ich jeżdzi.Pozdrovania

Podobne w?tki

  1. Szczęśliwy posiadacz g37x
    By kriswawa in forum Dopiero dołączyłeś? Przywitaj się !
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27th-April-2017, 23:39

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •