Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 22 z 22

Temat: Nietypowa prośba o wycenę wraku po wypadku FX45

  1. #21
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX45
    Postów
    8
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Wciąż nie wiadomo co z silnikiem. Jak dostał to już się nie płaci go naprawiać.
    porozbierałem trochę ten przód, silnik odpala, skrzynia biegów prawidłowo zmienia biegi, można jeździć z aktualnym stanem po placu, tyle, że nie ma chłodnicy bo mocno ucierpiała

    naprawiać nie ma sensu, podłużnice mocno przesunięte, nawet fartuchy się odkleiły od podłużnic, przednie sanki też już raczej idealnie proste nie są, dalikatny odchył widać... mam magika z ukrainy co powiedział, że wszystko da się zrobić, wycenił mi robotę na 6k, powiedział nawet, że maska i błotniki są do wyklepania, przeba tylko kupić światła, zderzak i wszystko co między zderzakiem a silnikiem... tylko szczerze mówiąc kto poźniej taką rzeźbę mi odkupi bo ja sam nie będę chciał tym jeździć?

    powystawiałem na sprzedaż koła, jak sprzedam jeden z zestawów, plus oddzielnie hamulce, to wrak wystawię pewnie za ok 13k pln i wtedy jakiś ukrainiec przyjedzie, żeby wyklepać i sprzedać gdzieś tam na wschodzie, wtedy wraz z ubezpieczeniem wyjdę mniej więcej na zero

    tak przy okazji czy ktoś ma dostęp do tego systemu, na podstawie którego ubezpieczyciel wycenia auta używane? Może ktoś zweryfikować czy rzeczywiście FX45 z 2004r. jest wart mniej więcej 30k pln?
    Ostatnio edytowane przez rado ; 30th-September-2019 o 06:01

  2. #22
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Rzeszów
    Jeździ
    G37 IPL 2012
    Postów
    38
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Kolego rado, nie wiem do końca jak to działa ale są na rynku firmy czy kancelarie które zajmują się jak twierdzą " zaniżonymi odszkodowaniami z tytułu OC" twierdzą że mogą cofnąć się 3 lata wstecz jeśli miałeś jakąś szkodę w tym okresie, oni ją prześwietlają i wysyłają swój kosztorys do ubezpieczyciela biorąc pod uwagę oryginalne części i każdą roboczo-godzinę z naprawy. Piszę o tym bo nawet ostatnio ktoś taki do mnie dzwonił z pytaniem czy w ciągu trzech lat miałem szkodę z OC sprawcy ponieważ odszkodowania są zaniżane za każdym razem i oni wyciągają za odpowiednią prowizją więcej kasy od ubezpieczyciela. U ciebie raczej będzie szkoda całkowita ponieważ naprawa w serwisie przekroczy pewnie wartość rynkową.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. FX45 -Prośba o sprawdzenie vin
    By Traffic in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 8th-June-2021, 13:35
  2. Prośba o sprawdzenie FX45 VIN jnrbs08w93x000201
    By mandes in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12th-November-2013, 23:42
  3. Prośba o sprawdznie Vin'u -Fx45
    By Traffic in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27th-April-2012, 13:56
  4. Prośba o sprawdzenie FX45 vin: JNRBS08W94X402379
    By busiak76 in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16th-March-2012, 20:41
  5. Jak pomóc poszkodowanym w wypadku
    By sirtrojan in forum Aktualności i Komunikaty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28th-April-2011, 13:56

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •