Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: G37S 2009 salon Polska

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2019
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    Toyota Auris 2009 czarny
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie G37S 2009 salon Polska

    Cześć Koledzy
    Szukam od dłuższego czasu G37S coupe bądź sedan i miałem okazję sprawdzić ten egzemplarz:

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...-ID6CF25U.html

    Z uwagi że krajowy to się zainteresowałem ale:
    - słabo spasowany przedni zderzak (właściciel mówi że wybiły poduszki na masce przy potrąceniu pieszego i była wymieniana maska - niestety brak dokumentów potwierdzających bądź zdjęć)
    - słabo spasowany tylni zderzak (tutaj właściciel nic nie wie)
    - falujące obroty w trybie N (właściciel mówi że ten typ tak ma?????)
    - bijące hamulce przy nawet lekkim hamowaniu (mówił że to wina felg ale według mnie to lipne tarcze albo przegrzane)
    - auto parkowane pod chmurką jedynie nakrywane pokrowcem i smigane sporadycznie
    - sporo zaprawek lakierniczych
    - prawą stroną malowana około 200 jednostek ( właściciel mówił że to tylko bezbarwny lakier bo były zadrapania)
    - kierownica lekko przekrzywiona
    - środek zadbany
    -chyba 4 właściciel ( obecny sprzedaje auto po niecałym roku)

    Czy cena 58 k jest adekwatna do tego auta? Zastanawiają mnie te obroty bo przyznam sie, że to moje początki z Infiniti no i te hamulce? Z tego co mowil właściciel to są to 4tloczkowe akebono.

    Może ktoś oglądał?
    Ostatnio edytowane przez Arek Arson ; 21st-November-2019 o 22:57

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2019
    Mieszka w
    Łódź
    Jeździ
    FX35, 2007, czarny
    Postów
    55
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Falujace obroty wg mnie nie sa czyms normalnym w żadnym aucie, ale przyczyn może być wiele. Niektóre błahe ale niektóre mogą byc poważniejsze jak np uszczelka pod głowicą. Piersza lampka kontrolna by mi sie zapaliła. Podczas hamowania jesli drgania sa na kierownicy to tarcze przod, jesli całe auto telepie, ale kierownica jest ok to tył. Ale hamulcami akurat najmniej bym sie przejmował bo podmienisz tarcze i po sprawie myślę.
    Natomiast jak piszesz ze sporo zaprawek, wymieniona maska, zle spasowany zderzak tył i malowany bok to zaczyna brzmiec jak jakis ulep i druga lampka sie zapala. Teraz jeszcze 4 właścicieli tez zapaliloby mi trzecią lampkę, ze co chwila ktos z nim ucieka dalej. Jak masz dobre fajne auto to nie sprzedajesz po roku czy 2, a tu srednia na wlasciciela wychodzi troche ponad 2 lata. No i cos skromnie jezdzili. Akurat wszyscy 4 sie trafili tacy ze auto średnio rocznie ma mniej niż 10 tys przebiegu? Do oglądania go kupowali czy do jeżdzenia?
    Dla mnie jak na auto za prawie 60 tys to o 2 lampki za dużo.

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Ja robie rocznie 4000km i może będzie tak, że sprzedam moje I przed upływem 2 lat, bo mi się rozmnożyły i mi się nudzą, więc kolegi teoria się nie sprawdzi raczej.

    Ale cena tej sztuki za wysoka raczej, pewnie przepustnice brudne i przygód było trochę, więc do 50k bym je obstawiał. W tej cenie jeden z forumowiczów strojone z wałkami sprzedaje. Jeśli natomiast masz zapał i ochotę, to do jakiegoś Zdzicha podjechać i je pooglądać z każdej strony, poszukać korozji, wycieków, śladów napraw. Czasami się może trafić rodzynek, tylko będzie trzeba dołożyć ze 3 tys na start i samodzielnie poprawić zaniedbania poprzednich właścicieli.

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2019
    Mieszka w
    Łódź
    Jeździ
    FX35, 2007, czarny
    Postów
    55
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Łukasz oczywiście ze się trafiają tacy użytkownicy jak TY robiący po 4 tys rocznie i dbający o auto... ale 4 takich pod rząd i to w jednym aucie? Może podejrzliwy zbytnio jestem po prostu

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Marco to Ci powiem coś, moje poprzednie G35 miało wg ksiązki pojazdu chyba z 6 właścicieli. Powiedziałbyś - pewnie go zarżnęli. Ja byłem kolejnym, jeździłem nim chyba 5 lat, to był wspaniały samochód, bezawaryjny, najlepszy jaki miałem, chyba już się taki nie powtórzy. Taki analogowy, przewidywalny, piękna bryła, zrobiłem zaledwie ~50.000km, jeździłem wówczas nieco więcej. Dotarłem do 3 właścicieli wstecz, miał jakieś przygody ale był idealnie naprawiony.

    Gdybym miał dziś wybrać jakiś samochód dla siebie, byłby to znów g35c hr mt z małym przebiegiem, ale myślę że takich na rynku już nie ma, chyba tylko na forum szukać. Nie za szybki, ale już powoli klasyk, dobra, stara technologia, niepowtarzalny design i ta mała szybka a'la gtr

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    Q50S Hybrid AWD 2016 Graphite
    Postów
    47
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Marco Zobacz post
    Falujace obroty wg mnie nie sa czyms normalnym w żadnym aucie, ale przyczyn może być wiele. Niektóre błahe ale niektóre mogą byc poważniejsze jak np uszczelka pod głowicą. Piersza lampka kontrolna by mi sie zapaliła. Podczas hamowania jesli drgania sa na kierownicy to tarcze przod, jesli całe auto telepie, ale kierownica jest ok to tył. Ale hamulcami akurat najmniej bym sie przejmował bo podmienisz tarcze i po sprawie myślę.
    Natomiast jak piszesz ze sporo zaprawek, wymieniona maska, zle spasowany zderzak tył i malowany bok to zaczyna brzmiec jak jakis ulep i druga lampka sie zapala. Teraz jeszcze 4 właścicieli tez zapaliloby mi trzecią lampkę, ze co chwila ktos z nim ucieka dalej. Jak masz dobre fajne auto to nie sprzedajesz po roku czy 2, a tu srednia na wlasciciela wychodzi troche ponad 2 lata. No i cos skromnie jezdzili. Akurat wszyscy 4 sie trafili tacy ze auto średnio rocznie ma mniej niż 10 tys przebiegu? Do oglądania go kupowali czy do jeżdzenia?
    Dla mnie jak na auto za prawie 60 tys to o 2 lampki za dużo.
    Ja zmieniam samochód co roku, teoria bez sensu, trzeba oglądać egzemplarz a nie tropić sensację z ilością właścicieli.

  7. #7
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    3-city
    Jeździ
    G37S
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    A tutaj co powiecie?

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...tml#530b9b6807

    Auto forumowe, 4 właścicieli w ciągu 3 lat...
    Przód nie pasuje, tył nie pasuje, LPG założone ale niby nie używane.

    Może któryś z poprzednich właścicieli podpowie czy warto się interesować?

  8. #8
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Rzeszów
    Jeździ
    G37 IPL 2012
    Postów
    38
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Witam Kolegów. Ja uważam że nie ma żadnego sensownego wyjaśnienia i teorii na przebiegi aut i ich stan techniczny czy wizualny. Jeden zrobi 50k rocznie a drugi 5k i bardziej zniszczy środek niż ten pierwszy . Łukasz twierdzi że robi rocznie 4.000km, mój Grafitowy IPL zrobił w zeszłym roku 700km Czarny o wiele mniej.
    Arek w podobnej cenie jak ten z twojego ogłoszenia sprzedam ci swojego Czarnego IPL-a. Stoi na sprężynach eibach proline, ma cambery i dyfuzor z carbonu. Samochód wygląda rasowo i nie przypomina okrągłego gów..a na kołach. Sorry nie chcę nikogo obrazić ale własnie te krajowe G37 wyglądają najgorzej, często nawet nie mają lotki szerszej. Nie rozumiem fenomenu szukania auta krajowego, sam widzisz Ideał z ogłoszenia tu odstaje tu nie pasuje tu malowany ale właściciel na wszystko ma wytłumaczenie albo udaje głupa. Najciekawszy opis ze starością... Idealne auta są w salonie. Nie wszystkie samochody z USA są spawane z dwóch jak co nie którzy twierdzą, tym bardziej jak sprowadza się dla siebie. Pisz na priv jak interesuje cię fajny samochód. Pozdr


    https://www.youtube.com/watch?v=o07ONe0ZOJk
    Ostatnio edytowane przez trii ; 23rd-November-2019 o 01:33

  9. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2019
    Mieszka w
    krk
    Jeździ
    g37s 2008
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    To może wypowiem się jako właściciel g37 z ostatniego linka Mam go od roku, wcześniej należał do http://www.ifans.pl/showthread.php?6...a-Pantera-G37S http://www.ifans.pl/showthread.php?7...k-ex-Drzymka-)
    Wiadomo, idealny nie jest, ale według mnie bardzo spoko egzemplarz na którego mniej wydałem do tej pory na eksploatację niż na poprzedniego daily civica (jedynie oleje hamulce itp) A LPG nie jeździłem bo jeżdzę jedynie po mieście i wolę zalać benzynę i nie przejmować się serwisowaniem, regulowaniem instalacji etc

    A chcę sprzedać bo przyszła mi ochota na dwuosobowy kabriolet, dlatego chcę zmienić na mx5 przed kolejnym sezonem. No i przez zimę w końcu dokończę projekt S13 którego buduję już od dwóch lat, jeden RWD coupe nissan mi wystarczy
    https://imgur.com/a/jAZkoA5

  10. #10
    Trochę już ogarniam Avatar MaciekGT
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2010EU-G37S, remap, 361kM, 391Nm
    Postów
    85
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dorzucę co nieco do wątku
    Sam mam salonowy bezwypadkowy z 2010 roku z przebiegiem 59tys.km. mam go od 5 lat i nic nie musiałem w nim naprawiać oprócz wymiany tarcz przód i kompletu klocków..
    Z szukaniem fajnego G37S jest problem bo w Polsce sprzedano ich chyba dosłownie 20 sztuk (przed liftem).
    Ja miałem farta bo kupiłem po leasingu jeszcze na gwarancji Infiniti. Ale znajomy szukał przez rok i nie znalazł nic zadbanego i bez wad. Chciał mi nawet zapłacić ok. 80 tyś.zl ale szkoda mi się było pozbyć tak rzadkiego auta.
    Musisz się uzbroić w cierpliwość i szukać , zima to dobry czas bo te auta na ogół w zimie nie jeżdżą (tak jak moje).

    I absolutnie warto szukać wersji S, lepsze hamulce, koła, zawieszenie, tylni most, fotele, łopatki, wyposażenie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti II-generaja: Różnice miedzy Salon Polska a Amerykańcem
    By pokrywek in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2nd-March-2023, 18:43
  2. Q50 Zakup nowego Inifiniti q50 2018 r. salon Polska- wersje, opłacalność?
    By tomati2 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21st-May-2019, 16:34

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •