Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Sensor air bag

  1. #11
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Katowice
    Jeździ
    Q50, 2017, czarny
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzień dobry wszystkim Forumowiczom Właśnie stałem się szczęśliwym nabywcą q50s po lekkim strzale z przodu) ...no i cóż wyjąłem pasy i napinacze, poduszka czeka na wpiecie... No i szukam sensora głównego.. przeczytałem chyba całe to sympatyczne forum Miłośników Infiniti, widziałem, JPG gdzie widać poglądowe umiejscowienie sensorów ale chciałbym poprosić o dokładne wskazanie gdzie mam szukać głównego sensora aby go wyjąć i zawieźć do resetu. Rozebralem już częściowo konsolę pod prawym łokciem, ale wciąż nie widzę. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź

  2. #12
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Marcello Zobacz post
    Dzień dobry wszystkim Forumowiczom Właśnie stałem się szczęśliwym nabywcą q50s po lekkim strzale z przodu) ...no i cóż wyjąłem pasy i napinacze, poduszka czeka na wpiecie... No i szukam sensora głównego.. przeczytałem chyba całe to sympatyczne forum Miłośników Infiniti, widziałem, JPG gdzie widać poglądowe umiejscowienie sensorów ale chciałbym poprosić o dokładne wskazanie gdzie mam szukać głównego sensora aby go wyjąć i zawieźć do resetu. Rozebralem już częściowo konsolę pod prawym łokciem, ale wciąż nie widzę. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź
    Jak będziesz kulturalny i się przywitasz w powitalni (takie tu panują zasady)
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...ywitaj-si%EA-!
    dostaniesz info zwrotne i schemat ...

    Poza tym opisz swoje auto w profilu / panelu użytkownika bo przy kolejnym Twoim zapytaniu zaczną się problemy z kwestiami typu wersja silnika, wersja wyposażenia itd... itp...
    możesz też założyć wątek dotyczący twojego wozidła w dziale:
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?148-Co-stoi-w-gara%BFu-poza-INFINITI-)

    a jak Ci się nie chce zastosować do powyższego bo "wpadłeś" na chwilę, tylko po poradę to poświęć swój czas na szukanie - bo jest to już gdzieś na forum dość dokładnie opisane.
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 12th-October-2018 o 20:11
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #13
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2018
    Mieszka w
    Zelow
    Jeździ
    Q50, 2015, Srebrny
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Jak będziesz kulturalny i się przywitasz w powitalni (takie tu panują zasady)
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...ywitaj-si%EA-!
    dostaniesz info zwrotne i schemat ...

    Poza tym opisz swoje auto w profilu / panelu użytkownika bo przy kolejnym Twoim zapytaniu zaczną się problemy z kwestiami typu wersja silnika, wersja wyposażenia itd... itp...
    możesz też założyć wątek dotyczący twojego wozidła w dziale:
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?148-Co-stoi-w-gara%BFu-poza-INFINITI-)

    a jak Ci się nie chce zastosować do powyższego bo "wpadłeś" na chwilę, tylko po poradę to poświęć swój czas na szukanie - bo jest to już gdzieś na forum dość dokładnie opisane.
    Cześć, podbijam pod pytanie Marcello. Wiem, że sensor centralny znajduje się pod podłokietnikiem jednak, prosiłbym o instrukcję jak się do niego dostać. Po wymianie kurtyny, wmontowaniu nowego fotela (w nim również poduszka wystrzeliła), oraz wymianie pasów bezpieczeństwa potrzebuję zresetować błąd.

  4. #14
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Bartosz1994 Zobacz post
    Cześć, podbijam pod pytanie Marcello. Wiem, że sensor centralny znajduje się pod podłokietnikiem jednak, prosiłbym o instrukcję jak się do niego dostać. Po wymianie kurtyny, wmontowaniu nowego fotela (w nim również poduszka wystrzeliła), oraz wymianie pasów bezpieczeństwa potrzebuję zresetować błąd.
    Po prostu należy zdemontować cały (kompletnie) podłokietnik - moduł jest dokładnie pod schowkiem - jak znajdę - wrzucę strony z serwisówki...
    nie wiem jak się tu wrzuca PDF'y - więc wyślij mi adres email - to podeślę Ci tą część serwisówki

    bcm.jpg bcm 2.jpg
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 9th-November-2018 o 23:42
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #15
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Gowidlino
    Jeździ
    Q50 2014
    Postów
    13
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Tak dla potomnych. Błędy typu B14... To są błędy wsadu sterownika airbag. Najprościej w życiu źle usunięta crash data.
    Ostatnio edytowane przez damian0939 ; 30th-November-2018 o 22:55

  6. Dzięki damian0939 za powyższy Post:

    sirtrojan (30th-November-2018)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. 3.5H INFINITI Q50 HYBRID - Dual Cold Air Intake Kit
    By slepy62 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21st-February-2017, 10:21
  2. Gdzie znajduje się SENSOR AIR BAG (poduszki powietrznej)
    By dawel1 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19th-January-2016, 16:24

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •