Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 36

Temat: Zderzaki dokladki aftermarket body kits Infiniti G35 sedan polift

  1. #21
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    obrubniki - białystok
    Jeździ
    G35 G35 G35
    Postów
    125
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Oki, zdjęcia machnę w wolnej chwili, zderzaki są surowe wyjęte z formy zawsze trzeba je jeszcze szpachlować i obrobić bo nie są wyrobem idealnym. Mam aktualnie z 5 kompletów więc spokojnie możesz kupić na zapas Atrapa jest surowa bez siatki, siatkę trzeba zamontować również w przedni zderzak. Wszystko jest montowane na miejsce oryginalnych, zdemontować trzeba wszystko i zamontować w miejsce oryginałów. Mocowanie na kołki jak oryginały. Trzeba trochę poświęcić czasu żeby to zamontować. Nie ma tak że zdejmiesz i założysz. Da się wszystko ładnie idealnie spasować jednak trzeba na to poświęcić trochę czasu.

  2. #22
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G35 COUPE
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    OK. Rozumiem. Kupowałem już laminaty do innych aut więc mniej więcej wiem jak to wygląda.
    Lecz wygląd to jedno a pasowanie to drugie. Nie pamiętam jakie to było auto (dawno temu) ale ostatecznie skończyło się wyautowaniem na śmietnik i zakupem oryginałów. Dwóch lakierników powiedziało PASS ale wcale im się nie dziwiłem jeśli "odchyłki" były np. w długości na 3 palce, a powykręcane... jak makaron świderki .
    Ok cyknij te zdjęcia i pokaż a zapewne się dogadamy.

  3. #23
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G35 COUPE
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    I jak tam Panie Maroko ze zdjęciami tego pakietu?

  4. #24
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    obrubniki - białystok
    Jeździ
    G35 G35 G35
    Postów
    125
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Zapomniałem o nich :P ogarnę spokojnie

  5. #25
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    obrubniki - białystok
    Jeździ
    G35 G35 G35
    Postów
    125
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

  6. #26
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G35 COUPE
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ok. Ale na tych zdjęciach to prawdę mówiąc nic nie widać z tego co chciałem.
    Widać że coś tam masz (chociaż nie widzę tych 5-ciu kompletów) i widać na białym aucie że naprawdę świetnie są spasowane i mają proste linie.
    Ale nie ma żadnych zdjęć jak wyglądają od środka (chodzi głównie o miejsca ich mocowań, oraz tego ile trzeba kombinacji do zamontowania siatek).
    To samo dotyczy atrap i całych listew progowych których wcale na zdjęciach nie ma - a przynajmniej ja ich nie widzę.
    Cena niby jest jakaś atrakcyjna, a całe auta w kolorach wyglądają zaje... (spoko), ale przy zakupie kilku takich kompletów robi się spora kwota do której trzeba jeszcze doliczyć koszt transportu, więc lepiej a w zasadzie bezpieczniej jest najpierw przyjrzeć się na zdjęciach.
    A to dlatego, że w takich przypadkach koszt lakiernika może wynieść za pakiet 1000zł, a może i 2000zł albo lepiej - tutaj PRAWIE ma wysoką cenę
    Także cyknij na spokojnie kilka fot i pokaż co tam nakminiłeś - no chyba że się wstydzisz
    Jeśli o mnie chodzi to im szybciej - tym lepiej.
    Nara

  7. #27
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Kolego a te czarne dokładki pod przedni zderzak też robisz?

  8. #28
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    obrubniki - białystok
    Jeździ
    G35 G35 G35
    Postów
    125
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Kolego a te czarne dokładki pod przedni zderzak też robisz?
    Dokładek nie posiadam, mam jeszcze łezki przód ( lampy oryginalne bi-xenon ) do zwykłego xenonu nie pasują oraz tylne łezki na lampy i tylny spoiler stary typ do 05 roku z 3 światłem stopu.

    Odnośnie lepszych zdjęć nie mam czasu niestety biegać z telefonem i robić zdjęcia gdyż mam ważniejsze sprawy. Jak szukasz zderzaka wygłaskanego wylakierowanego że tylko położyć finalny kolor na tip-top to faktycznie szkoda mojego i twojego czasu. Kilka osób z forum brało te zderzaki i każdy był zadowolony no ale wiadomo nie wszyscy mają pojęcie o wyrobie z laminatu. Pozdrawiam.

  9. #29
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G35 COUPE
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wiem jak wyglądają wyroby z laminatu. I dlatego właśnie wiem że są bardzo różnej jakości bądź inaczej mówiąc pasowalności bo trafiły mi się i takie że każdy kto widział próbę ich dopasowania zastawiał się czy ich wykonawca w ogóle kiedykolwiek widział na oczy z bliska auto do którego niby były wykonane.
    Nie za dużo miałem z nimi do czynienia ale wystarczy że pamiętam że bodajże do Golfa GTI np. progówki były za krótkie o.... około 3 PALCE, a dokładki zderzaków można powiedzieć że w najmniejszym stopniu nie miały profili ori zderzaków i nie było mowy o jakimkolwiek ich przypasowaniu - nawet na żywca wkrętami.
    Także wiem jak różna może być jakość.
    I zdjęcia są potrzebne nie tyle dla mnie co dla osoby która by je montowała - głownie chodzi o sposób ich montażu/miejsca mocowań.
    A dla mnie o koszt jego robocizny bo rozrzut za robociznę może być i 300% - a to nie są kwoty 200-300zł, tylko 2000zł w lewo, 2000zl w prawo, co na np. 4-rech kompletach może robić różnicę około 10k (a np. dla mnie 10k to sporo pieniędzy)
    Co do osób z forum które ponoć kupiły od Ciebie któreś z oferowanych części to póki co nikt z nich się tu w tym temacie nie wypowiedział, więc wiadomo jest tylko to ile napisałeś.
    .
    Jeśli dla Ciebie takim problemem jest zrobienie kilku zdjęć rzeczy które sam oferujesz do sprzedaży to kompletnie tego nie rozumiem.
    Dałeś foty gotowych aut - spoko bo widać na różnych kolorach że efekt końcowy jest zaje...ty.
    Ale poza tym jest kilka zdjęć jakiejś sterty gratów różnych klamotów na której widać kawałki oferowanych przez Ciebie zderzaków, chyba oryginalne i kupa tylko Tobie wiadomo czego.
    Już pomijając zdjęcia od środka o które prosiłem (a których to wykonanie jak widać jest mega problemem) nie ma, czy też nie widzę ani zdjęć atrap, ani progów którymi się tu chwalisz i oferujesz (spoilera nie prosiłem więc no problem).
    To niby na podstawie czego ktoś ma to od Ciebie kupić?
    Piszesz że masz to, to, to i sro, i możesz sprzedać ale nie chce Ci się zrobić i pokazać tego zdjęć? I tak na słowo pisane kupiec ma wysłać kasę i czekać a nóż coś dostanie? To chyba jakiś żart.
    Piszę że chcemy (ze znajomym) kupić kilka zestawów i co? Mamy wysłać Ci kilka tysięcy zł i czekać aż "COŚ" (może kiedyś) przyjdzie?
    Nie wiem więc z kim i jakie Ty interesy robisz ale w ciemno to ja jedynie gram w Lotka i Euro... na chybił/trafił (i też częściej "chybił" - lecz nie takie kwoty)
    Ja napisałem że jestem zainteresowany kilkoma kompletami, lecz jeżeli Tobie nie zależy na sprzedaży to przecież Cię do niej nie zmuszę.
    Zestaw mi się podoba ale na pewno nie na tyle (i nie na tyle jestem idiotą) aby w ciemno płacić za coś czego sprzedającemu nie chcę się nawet sfotografować.
    Bo można to też ując inaczej: to nie jest towar chodliwy jak wóda koło dyskoteki w sobotnią noc i jeśli nie chce Ci się zrobić zdjęć oferowanych przedmiotów mając perspektywę zarobienia i pozbycia się, to jak ktoś ma uwierzyć że będzie Ci się chciało później "tracić" 100x tyle czasu na ich spakowanie - na dodatek mając już za nie kilka tysięcy w kieszeni?
    Dziwny tok rozumowania i podchodzenia do interesu -no chyba że wczoraj miałeś "zły dzień" i napisałeś "coś innego".
    No nic Twoja decyzja: ja nie zmuszę Cię siłą do zrobienia kilku zdjęć (a mnie nikt nie zmusi do kupienia czegoś w ciemno).
    Zmienisz zdanie to dasz znać, nie to nie (tyle że nie oznacza to oczywiście że gdy dostanę cynk za pół roku to od razu po to pogonię - kupiłbym na chwilę obecną, a co będzie za czas X tego nie wie nikt)

  10. #30
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G35 COUPE
    Postów
    13
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie.
    Kto z Was kupił coś z tych laminatów do G35 COUPE które oferuje Pan Maroko ???
    Może się jakiś kupiec o nich wypowiedzieć?
    (jeśli nie chce oficjalnie może być i na PW)
    Dzięki

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti G35 Sedan ogladal ktos?
    By 350GT in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14th-August-2018, 00:48
  2. Regeneracja zacisków G35 polift
    By Drzymek in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22nd-June-2015, 10:54
  3. Heble G35: przedlift, polift, serwo, pompa, tylne klocki
    By Mazder in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 1st-October-2014, 15:49
  4. Body shop kings infiniti wspaniale malowanie
    By seba79 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22nd-January-2011, 20:23

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •