Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 187

Temat: Losy Infiniti w na starym kontynencie.

  1. #21
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    ZG
    Jeździ
    Infiniti Q50
    Postów
    27
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Też jeździłem Mazdą 6 2,4 i mam takie samo odczucie. Dupa. Ale Stinger 3,3 w trybie sport już mi się spodobał. Kierownicy trzymałem się mocno. Tylko pysk Stingera mi się nie podoba. Mam 2,0t Q50 od 2 miesięcy i na razie narzekam tylko na brak miejsca w bagażniku. A i usługi multimedialne. Infiniti ich po prostu nie ma.

  2. #22
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie

    Mały bagar w 2.0? Ja tam teściową mieściiłem
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

  3. #23
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    935
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? czejzee Zobacz post
    A jednak AWD?
    ogólnie przeklinam dzień w którym wsiadłem do Q60 na torze w Krakowie ...
    RWD jest ekstra .... latem
    zaraz po nowym roku byłem w Zakopanym , ostro sypnęło drogi utrzymane na biało i na dobre 2 minuty zablokowałem ruch na ulicy . na parkingu zakopałem się na amen i musiałem założyć łańcuchy "uroczo" komentując całą sytuację

    Cytat Napisa? czejzee Zobacz post
    Mały bagar w 2.0? Ja tam teściową mieściiłem
    w całości czy w częściach ?

    to było niestosowne ...
    Ostatnio edytowane przez Maxx ; 5th-February-2019 o 20:17

  4. #24
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2019
    Mieszka w
    Wlodawa
    Jeździ
    Q50 3.0ty, 2016, Iridium blue
    Postów
    16
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    do tego ruda je chrupie.
    Mojego q50 też ruda chrupie.

    Co do Singera, brzydki, bezduszny itd. Niestety zrobili dobra robote i w stocku potrafi zjesc q50 3.0tt, do tego turbo i chlodzenie ma wydajniejsze. Po mapie, bez modyfikacji mozna wykrzesac wiecej niż z Q. Nie moge sie z tym pogodzić bo to jak lanos na sterydach, jak facet w polonezie bez koszulki jadacy na siedzeniach powleczonych długowłosą zebrą lub tygrysem. No ale niestety mija Cię w tym paździerzu, uśmiecha się spod wąsa i głaszcze sie po piwnym brzuchu bez koszulki.

  5. #25
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Rogal Zobacz post
    Mojego q50 też ruda chrupie.

    Co do Singera, brzydki, bezduszny itd. Niestety zrobili dobra robote i w stocku potrafi zjesc q50 3.0tt, do tego turbo i chlodzenie ma wydajniejsze. Po mapie, bez modyfikacji mozna wykrzesac wiecej niż z Q. Nie moge sie z tym pogodzić bo to jak lanos na sterydach, jak facet w polonezie bez koszulki jadacy na siedzeniach powleczonych długowłosą zebrą lub tygrysem. No ale niestety mija Cię w tym paździerzu, uśmiecha się spod wąsa i głaszcze sie po piwnym brzuchu bez koszulki.
    Pewnie jedzie z promocji w zagranicznym markecie z bagażnikiem wyładowanym harnasiem "+20%" ?

    Ja juz zupełnie przestałem się przejmować co mnie tam wyprzedza. Mam 300 i 400 koni i czasem wyprzedzi mnie szalone sejczento, zupełnie mnie to nie interesuje. Bmw czy dekawka zawsze tego próbuje, ale to już taka mentalność lizingowców wspierających niemiecką gospodarkę. Była opcja przemodelowania vq50 w okolice 480hp ale jakoś nie widzę większego sensu. Ostatno zadatkowałem corvette 550hp, ale ostatecznie się wycofałem, było wiele innych pomysłów. Zawsze znajdzie się ktoś szybszy, ładniejszy, bogatszy, mądrzejszy, ale do "kia" nie wsiądę, czułbym się w tym jak w daczji lub ładzie, czułbym na sobie te oceniające spojrzenia, jakbym siedział w dworcowej palarni . Wolę stary model marki, która od początku była projektowana jako auto wyjątkowe, ponadprzeciętne, a że ma mały bagażnik czy słabe funkcje multimedialne, zupełnie nie używam multimediów i w ogóle mi to nie przeszkadza. Ważne że jest ładne i się nie psuje, oraz że na drodze nie minę drugiego takiego. Przez prawie 5 lat jazdy minąłem na drodze tylko jedno infiniti g35 A najchętniej to wsiadłbym w najstarszy model LS-a w idealnym stanie.

  6. #26
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2019
    Mieszka w
    Wlodawa
    Jeździ
    Q50 3.0ty, 2016, Iridium blue
    Postów
    16
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Pewnie jedzie z promocji w zagranicznym markecie z bagażnikiem wyładowanym harnasiem "+20%" ?

    Ja juz zupełnie przestałem się przejmować co mnie tam wyprzedza. Mam 300 i 400 koni i czasem wyprzedzi mnie szalone sejczento, zupełnie mnie to nie interesuje. Bmw czy dekawka zawsze tego próbuje, ale to już taka mentalność lizingowców wspierających niemiecką gospodarkę. Była opcja przemodelowania vq50 w okolice 480hp ale jakoś nie widzę większego sensu. Ostatno zadatkowałem corvette 550hp, ale ostatecznie się wycofałem, było wiele innych pomysłów. Zawsze znajdzie się ktoś szybszy, ładniejszy, bogatszy, mądrzejszy, ale do "kia" nie wsiądę, czułbym się w tym jak w daczji lub ładzie, czułbym na sobie te oceniające spojrzenia, jakbym siedział w dworcowej palarni . Wolę stary model marki, która od początku była projektowana jako auto wyjątkowe, ponadprzeciętne, a że ma mały bagażnik czy słabe funkcje multimedialne, zupełnie nie używam multimediów i w ogóle mi to nie przeszkadza. Ważne że jest ładne i się nie psuje, oraz że na drodze nie minę drugiego takiego. Przez prawie 5 lat jazdy minąłem na drodze tylko jedno infiniti g35 A najchętniej to wsiadłbym w najstarszy model LS-a w idealnym stanie.
    Mam taki silnik zakuty i dmuchniety, delikatnie!ponad 500 hp, w dwumiejscowym g35 - nissanie 350z

  7. #27
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Rogal Zobacz post
    Mam taki silnik zakuty i dmuchniety, delikatnie!ponad 500 hp, w dwumiejscowym g35 - nissanie 350z
    Gdybym miał bliżej do Kuby, to również juz dawno byłoby coś tam porobione

  8. #28
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Schweinfurt/Raciborz
    Jeździ
    Infiniti QX70, 5.0 S Premium 2016, Infiniti Q30 2.0T, 2016
    Postów
    77
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    ja niestety opuszczam Infiniti, zwrocilem sie ku Volvo (XC90 T8 i V60 T6). Przed dwoma tygodniami na przegladzie rozmawialem ze sprzedawca czy cos na temat nowego QX 50 slychac. Nic, przynajmniej w Niemczech nadal nie jest pewne czy w tym roku sie pojawi. Po swietnym M37 a teraz po 2,5 roku marnym (poza silnikiem) QX70 jestem juz ta marka zmeczony. Nic nowego, praktycznie wszystko przestarzale. Nawet Mercedes nowa A zaprezentowal a Infiniti i tutaj absolutnie nic. Dupa przez duze D.

  9. #29
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    792
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 134 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Maxx Zobacz post
    Nie rozumiem ... piszesz że 2.0t z 211KM ma słabe osiągi i 165KM ma byc czymś lepszym ?
    przed zakupem odbyłem jazdę Mazdą 6 2.4l 190KM - porażka to najdelikatniejsze okreslenie

    Ja mam raczej "nielekką" nogę i spalanie w cyklu miejskim wychodzi mi 11l czy to dużo czy mało ?
    znajomy ma skode superb pali mu 12l jak "uważa" jak nie uważa to 14+
    ja nie uważam i mam 11l jak jeździłem jak emeryt który zapomniał okularów to 9.5l
    Q50 2.0t jest bardzo fajnym autem gdy przejdziemy na tryb personal silnik S oraz DAS hard+fast i wyłączymy wszelkie "dupochrony"
    zgadzam się że auto nie ma zbyt duzej mocy ale jest lekkie ( prawie całkowicie pozbawione wyciszenia ) , a tylny napęd dostarcza niezbędnych emocji

    w ustawieniach domyślnych niestety muł i nuda ...

    gdybym teraz podejmował decyzję o zakupie to w ciemno brałbym Q60 3.0t AWD
    Nieporozumienie w tym sensie, że pali niewspółmiernie do osiągów. Podejrzewam, że Infiniti ma te silniki od Merca takie i koniec. Żadnych przeróbek. I tu pojawia się potrzeba adaptacji czegoś co w całości zostało zaprojektowane przez Nissana/Renault. To 1.6 to zły przykład. Nissan już ma coś lepszego. 2.0t 268hp który wylądował w nowym QX50 (KR20DDET) i to mam nadzieje, że zaadaptują

  10. #30
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    935
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? wlaziu Zobacz post
    To 1.6 to zły przykład. Nissan już ma coś lepszego. 2.0t 268hp który wylądował w nowym QX50 (KR20DDET) i to mam nadzieje, że zaadaptują
    O tak ... 268hp w wersji AWD to byłby smakowity kąsek , i tak powinien wyglądać model BASE w marce PREMIUM

Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •