PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Podnośnik szyby



vahus
11th-September-2021, 20:54
Witam wszystkich.Mam dylemat.Wymieniłem podnośnik szyby pasażera i szyba po zamknięciu automatycznie opuszcza się jakieś 20cm.Prubowałem programować przyczyniając przełącznik jak i kluczykiem.Nie mam pojęcia co jest nie tak.

Mateusz ex37
11th-September-2021, 22:22
Miałem taki sam przypadek. To się jakoś ustawia. Coś mi chodzi po głowie, że trzeba dosunąć szybę do końca i nim się cofnie wyłączyć zapłon? Ale może coś pomyliłem to przepraszam.

PawelInfi
12th-September-2021, 10:21
A mi się wydaje, że pewnie podnośnik jest z zamiennika i jest nieco inna konstrukcja.
Miałem tak ostatnio ale w innym aucie, w Peugeocie bodajże, zamiennik dobrej jakości i szyba opadała po domknięciu.
Potem po zamówieniu oryginału, okazało się, że zamiennik jest delikatnie inaczej zbudowany.

vahus
12th-September-2021, 13:28
Dodam że podnośnik mam z rok starszego infi,szrotowy ale silniczek przełożyłem swój .

soban
15th-September-2021, 20:59
Ja zauważyłem ze u mnie przycisk działa 2-stopniowo. Jak delikatnie się naciśnie to sie zamyka.

sirtrojan
15th-September-2021, 21:32
soban to normalne. Pierwszy stopień to domykanie do momentu zwolnienia przycisku a drugi to automat. Otworzy / zamknie do końca.

soban
15th-September-2021, 21:59
Mozę to trzeba przetestować -> https://www.youtube.com/watch?v=om5OHQcBfPQ