PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem z przednim radarem q50



chud.pawel
16th-February-2022, 11:08
Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem forum i samochodu infiniti q50 3.0t 405k awd. Pisze z taka sprawa ze po umyciu samochody na mysjni cisnieniowej zalaczyl mi sie radar przedni i tak swieci czy ktos moze mi powiedziec co z tym zrobic? Pozdrowienia

slepy62
16th-February-2022, 11:15
1. Sprawdź wizualnie czy nie wepchało ci któregoś czujnika (one są podklejane pod zderzakiem), przetrzyj je...
2. Zrezetuj system - przytrzymaj wciśnięty guzik głośności kilkanaście sekund.

chud.pawel
17th-February-2022, 13:14
Dzieki ci za odpowiedz! Reset nie dziala a pod zderzakiem szczerze nie widze nic oslona jest odrazu:/ a tego radaru zderzeniowego nie ma gdzies za grilem po prawej stronie ?albo czy da sie dezaktywowac na stale zeby nie swiecilo? Chyba ze blad na komputerze? Pozdrowienia

omeniq
17th-February-2022, 15:01
Jak będziesz kiedyś w Krakowie to napisz do mnie, sprawdzimy consultem o co mu tam chodzi. Dziwne, że akurat po myjni się załączyło :/

wlaziu
17th-February-2022, 15:31
Zrób mu samo-diagnostykę i zapodaj jaki kod błędu Ci się wyświetli.
Informacje pojawią się na wyświetlaczu pomiędzy zegarami.:
https://www.ifans.pl/showthread.php?9216-Skaner-diagnostyczny&p=83114&viewfull=1#post83114

chud.pawel
18th-February-2022, 12:45
Zrób mu samo-diagnostykę i zapodaj jaki kod błędu Ci się wyświetli.
Informacje pojawią się na wyświetlaczu pomiędzy zegarami.:
https://www.ifans.pl/showthread.php?9216-Skaner-diagnostyczny&p=83114&viewfull=1#post83114

zrobilem diagnostyke wszystko na zielono swiecilo…. Ale zrobilem chyba gorsza rzecz zresetowalem w tej diagnostyce ustawienia i rozdupcylo mi cale auto nie ma navi kamerki cofania ubogie menu…. Mam cisnienie 500:///:::::://::

wlaziu
18th-February-2022, 12:58
W poprzednim poście podrzuciłem Ci link jak zrobić samo-diagnostykę i gdzie się ma pojawić informacja... ale mam wrażenie, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem...
Tak czy siak teraz, to szukaj kogoś z Consultem by Ci config stacji naw. ponownie wgrał.