PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jakie sa największe bolączki FX 3,5L.



123mielony
18th-April-2012, 10:18
Witam.
Rozglądam się za FX-em i pytanie do Was jakie największe bolączki mają te auta na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Z góry pięknie dziękuję.
Pozdrawiam.

sirtrojan
18th-April-2012, 19:03
I i najważniejsza - wypadkowość mniejsza lub wieksza

Piasty kół lecą i hałasują, zawieszenie może stukać jak jest zużyte. Jak w każdym aucie. Na pocieszenie łatwe i względnie tanie w wymianie.
Zacinające sie zmieniarki CD, wpadający przycisk otwierania tylnej klapy ( na chromowanej listwie).
Często nie działa albo jest wciśnięty do środka.
Sprawdź opony - nie są tanie 18/20 "
Wysiedziane fotele - szczególnie kierowcy - prawie każdy ma jakieś tam zniszczenia. Jak są większe możesz negocjować.

Ogólnie - jak masz cos na oku wrzuć do oceny i sprawdź carfax (dział supermarket)

często i gęsto składane na szybko auta mają np zderzaki z innych roczników albo listwy itp.


Jak ma gaz - czy instalacja daje rade, czyli przygazówka/kick-down itp czy nie bierze tez benzyny i nie przełącza się z gazu na benzynę.

123mielony
21st-April-2012, 08:52
Dzięki kolego za szybką odpowiedź,a powiedz mi za FX-a z 2007r.w dobrym stanie jaką kaskę trzeba wyłożyć żeby było w miare OK?

sirtrojan
21st-April-2012, 12:07
około 80-85 k PLN.

btw niedlugo mój FX bedzie na sprzedaż - wiec jak ktoś szuka polifta to walcie na PW :)

pawell31
21st-April-2012, 14:36
Sir może chcesz zmienić na g35:eyebrows: Mnie męczy ostatnio fx45. Ceny mają dobre bo ludzie się chyba spalania w nich boją:)