PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Genewa Targi - wyjazd, chetni ? :)



Mem_phis
1st-March-2010, 21:53
Mamy 2 miejsca na wyjazd do Genewy z 7 na 8 marca i powrót 11tego rano juz będziemy w Polsce (8-9). Wyjeżdżamy z wrocka, lecimy do Niemiec do Metzingen (outletowe miasteczko) na szybkie zakupy (2-3h) dalej do Hotelu pod Genewa (10km od centrum). Pokój 4 osobowy.
Cena za hotel 200E total. Wiec z przejazdem powinno nam się to zamknąć w 500zl.
Na targi idziemy 9 marca, gdyby było aż tak dużo do zobaczenia i obcykania fotami to jeszcze 10 rano możemy zerknąć, popołudniu wyjazd i na Wrocław. Koszt wejściówek to jakieś 30zl na dzień. Chętni ? bo czasu mało ;)

polecam maila i gg ewentualnie kom
mem_phis(małpa)wp.pl (mem_phis@wp.pl)
gg 1009274
kom 504032557

sirtrojan
1st-March-2010, 22:02
Brzmi zachęcająco ale zbieram siły i EUR na wypad do Dusseldorfu pod koniec marca.

btw. Witamy na Infinitifans.pl :welcome:
Jak tam perypetie z LPG? mam nadzieję, że udało się jakoś wyprostować temat.

Mem_phis
1st-March-2010, 23:01
niee no ale Genewa bedzie The BEST :) trzeba tam byc ;)
co do gazu to no... juz jest prawie idealnie ;) wazne ze autko smiga, az dym z kol leci (swoja droga dzisiaj prawie sie rozbilem tak koles przede mna na swiatlach zahamowal) - cale perypetie opisze jak znajde chwilke wolnego, narazie musze znalezc ludzi na wyjazd :)

sirtrojan
1st-March-2010, 23:11
Napisz jeszcze jaką ekipą śmigacie - dokładny cel, na co sie nastawiacie. ( hobbystyczne pooglądać auta, robić fotki czy na zakupy do outletu :becky: )

Krótko jest z czasem to musisz przyznać a taki wypad albo wymaga jakiegoś planowania albo niespokojniej duszy w połączeniu z zasobnym portfelem.
powodzenia.

Mem_phis
1st-March-2010, 23:47
no przeciez wszystko jest zaplanowane :) zreszta przedstawione u gory. Apartament zarezerwowany juz z 3 tyg temu niestety wylot moich znajomych zostal przesuniety i zostaly mi 2 miejsca w aucie i hotelu. Do outletu mamy dokladnie po drodze a fajne ciuszki czasami idzie ustrzelic od Adidasa po Armaniego (dla kazdego cos milego ;) w rozsadnych pieniadzach, wiec 2-3h lazenia po sklepach, cos zjemy i w droge. Na miejscu bedziemy gdzies pomiedzy 17-20 zalezy jakie warunki beda i o ktorej wyjedziemy z Wroclawia. Moze podjedziemy do Genewy jak bedziemy mieli sile obczaic co i jak, jak nie to kima (hotel 10km od Genewy po stronie francuskiej). Nastepny dzien rano czyli 9tego idziemy od rana na targi. Typowo rekreacyjnie obczaic nowe Infiniti M ;) pocykac foty itp, (specjalnie jedziemy pod koniec targow i nie w weekend zeby bylo jak najmniej ludzi, zeby mozna bylo wsiasc do jednego czy 2 autek), nie mam pojecia jak to jest duze i ile czasu nam potrzeba, wiec jezeli sie nie wyrobimy do godziny 20 z ogladaniem ;) to wrocimy jeszcze dnia nastepnego na pare godzin, jezeli sie wyrobimy, to 10tego mozemy sie przejsc/przejechac po Genewie (sprawdze na necie co warto zobaczyc) - bo osobiscie nie bylem nigdy i z checia bym zobaczyl jak miasto wyglada. Gdzies kolo poludnia wyruszymy w droge powrotna tak zeby byc nad ranem 11tego we Wrocławiu. Taki plan. A jak to wyjdzie to zobaczymy ;) No ja ze znajomym jedziemy tak czy siak, nawet jak bedziemy tylko we 2.

sirtrojan
24th-March-2010, 22:06
Memphis - jak wróciłeś to daj znak życia wrzucając jakąś fotkę z targów. Jakaś relacja tez mile widziana. Może w przyszłym roku zbierze się większa ekipa!

:thumb:

Mem_phis
9th-April-2010, 21:27
Hej

no kurcze nie mam czasu na nic ostatnio - zdjec z targow mam mase i nawet nie mialem czasu ich przejzec
nie dosc ze walcze z mechanikami po nie do konca dobrze zrobili to co zrobili
to jeszcze przedwczoraj tir mi wjechal w nadkole tylnie i na chwile obecna to ja jestem sprawca
no ale sprawa idzie do sadu a ja mam swiadka, wiec szanse sa... zobaczymy co bedzie. Problem w tym, ze nie moge jezdzic autem
bo obciera mi opone, a nie wiem czy moge naprawiac z AC.... i same problemy.....

Jak troche sie ogarne to napisze co i jak

sirtrojan
9th-April-2010, 21:37
Spoko. Wrzuc jakas fote dla smaka. moze byc jedna ;)

Mem_phis
10th-April-2010, 12:55
no to taka jedna z ciekawszych premier moim skromnym zdaniem

http://prestizsport.pl/zdjecia/genewa.jpg

sirtrojan
10th-April-2010, 13:24
udała ci się fotka ;)