PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kto jest kim i dlaczego :)



BAJZEL
23rd-October-2012, 06:30
Panowie
Nadal czuje sie świeży na forum aczkolwiek jak sami widzicie nie jestem zwykłym pasożytem co pojawia się jak tylko coś potrzebuje...

Ale po ponad 2 miesiącach mimo , że siedze tu codziennie wystarczy , że ktoś napisze o kimś lub do kogoś po imieniu i juz nie wiem o co chodzi ...

Każdy ma swój pseudonim i z doświadczenia wiem , że nie jest to przypadkowy pseudonim .. może by tak sie delikatnie przedstawić kto jest kim .... Panowie ze stolicy spędzają ze sobą czas jest was łatwiej ale dla skromnego chłpaczka z nad morza sprawa jest trudniejsza... mam nadzieje , ze niedługo poznam co niektórych osobiście...

Więc zaczne......

Bajzel - Na imię mam Kamil i jak juz większośc wie moja praca związana jest z morzem :yo:
lubie to co związane z wodą uwielbiam wodę i co najgorsze... nie mam do niej szacunku przez co raz mało nie wróciłem do świata żywych :) do tego siłownia i TATTOO

sama ksywa przyklejona została w czasach gdy jeszcze się szlajałem po Anglii , Walii ( kasyna, bary, restauracje) wszystko gdzie mozna za młodu zarobic czy to legal czy nie legal :) wracając do Polski zawsze odwiedzałem znajomych Szczecin i było kilka dni dobrego baletu po czym Znajomi stwierdzili , że jak sie pojawiam to jest jeden wielki BAJZEL

I o to jestem

Tomek g35c
23rd-October-2012, 07:59
Kamil... ja jak już pewnie się zoorientowałeś... jestem Tomek... jestem z Płocka pomieszkiwałem także w: Londynie, Madrycie, Molde( Norwegia), Bełchatowie teraz Warszawa i Płock...Jestem szczęśliwym ojcem 3 synów ( Krystian 13,Julian 7, Maksymilian 0 ). Mamy mały domek pod Płockiem z działką, przy której nienawidzę robić... co widać na pierwszy rzut oka ;)... Mamy psinę...owczarka niemieckiego- fota gdzieś na forum...
Dlaczego Tomek nie wiem tak mi dali po prostu rodzice na imię i nigdy nie pytałem jaki był tego powód że zostałem tak nazwany.
Co robię: podobnie jak Ty lubię wodę lecz w moich okolicach pozwala to jedynie na żeglarstwo śródlądowe... swojego czasu też się trochę obracałem w środowisku żeglarskim... regaty itp... mam to prawdopodobnie po Pradziadku, który był kapitanem na Traugucie...
Gdy nie wypisuję różnych rzeczy na forum to pracuję. Branża Mechaniczna - Energetyka, Rafinerie, Gaz itp
Lubię pogadać, dobrze zjeść - co po mnie widać tak mówią, czasami coś chlapnąć itd
Nie mam tatuaży - jeszcze.
Mam jedną wadę przez duże W. Palę papierosy... ale nie będę gadał bo pewnie też palisz ;)... mało który nie pali na morzu....
Reasumując - jestem normalnym gościem - tak sądzę, który kupił sobie i swojej Małżonce Infiniti.
A że coś musiałem zrobić przy samochodzie to trafiłem tutaj...
Też na początku zostałem objechany przez SirTrojana...
też podobnie jak Ty chciałem poznać Wszystkich...
po czym okazało się że nie Wszyscy chcą poznać mnie...lol
Ale znalazła sie grupa naprawdę fajnych kolegów z którymi się zaprzyjaźniłem... warto o to powalczyć... z niektórymi widzę się przynajmniej raz w tygodniu...a z niektórymi szukamy okazji żeby się spotkać...

BAJZEL
23rd-October-2012, 09:50
Dzięki Tomek za zdrowe podejście do sprawy Ja osobiście też mam owczarka niemieckiego (suke) a do tego amstaffa i w mieszkaniu Yorka mojej kobiety .. hehe Jestem Ojcem 1-go dziecka 2 latka ale wychowuje 2-ke dzieci :) poki co małe mieszkanko ... ale działeczka nad morzem już czeka na budowe domku co do Tattoo wrzuce swój projekck , który mam na plecach i zawsze chętnie poleca gościa który robi to z zamiłowania i ma fach w ręku czyni cuda... i jest z Poznania podobnie do mnie szukałeś szczęscia gdzie popadnie tylko ja bliżej domu Wyspy ... Szczecin pare lat i trójmiasto przez rok a teraz Darłowo :) na stałe

I jednym Cię zaskoczę otóż.... od 2 miesięcy jechałem na e-papierosie a w chwili obecnaj czasami do kawy go pociągne ale generalnie NIE PALĘ
a paczka dziennie szła bez problemu :) na statku nawet lepiej niż paczka

I w sumi9e szczerze moge polecic te E-papierosy osobiscie mam Volish ego3 z lekim tuningiem i super odstawilem fajki nie smierdze i mam czulsze kubki smakowe :)

BAJZEL
24th-October-2012, 21:10
Panowie nie bądźcie anonimowi jeżeli uda mi się jakoś porzucić rodzinke na pare godzin to będę cisnąć , żeby chociaż kilku z was poznać w warszawie tego listopada ... a latem będę sie upierał aby zrobić mały zlocik nad morzem jak już wspominałem niedaleko jest mielno w drugą stronę jarosławieć z fajnym starym pasem startowym gdzie można troszkę pofisiować autkami :) a na końcu spory plac gdzie można grillować itd itp....

sirtrojan
24th-October-2012, 21:32
Panowie ponieważ to co wypisujemy tu w sieci nie zostaje tylko dla nas. Z wrodzonej a może nabytej ostrożności ja nie będę wypisywał tu niczego o sobie.

Szybciej opowiem jak się spotkamy albo ...Tomek opowie :)

PS.
DObra złamie się.

Grzegorz. bezdzietny ( żyje od 16 lat w nieformalnym związku), 1 kot. Dłubacz amator.Pasjonat marki :infi: i sztuk walki w formule stójkowej :Muay Thai, Kick Boxing, boks, chociaż dobrym turlaniem (MMA) nie pogardzę.
Uwielbiam chore poczucie humoru - nawet jak mocno przekracza granice dobrego smaku.
tyle ode mnie.

grzesiek
24th-October-2012, 22:39
Ja tak jak kolega rowniez mam na imie Grzegorz i mam 32 lata,urodzony w Lomzy ale obecnie mieszkam w Reykjaviku.Mam zone i wspaniala 2,5 roczna coreczke.Lubie boks,pilke nozna i uwielbiam sluchac muzyki z vinyla.

BAJZEL
25th-October-2012, 05:38
Panowie ponieważ to co wypisujemy tu w sieci nie zostaje tylko dla nas. Z wrodzonej a może nabytej ostrożności ja nie będę wypisywał tu niczego o sobie.

Heh Sir wystarczy abyś raz zalogował się w sieci uzywając prawdziwych danych ... czy to poczta, bank czy promocja , zamówienie sklepowe i już nie jesteś anonimowy w sieci juz twoje dane błądzą w matrixie :)

Dzięki za poświecony czas zawsze, marzyło mi sie zdrowe zużycie naddmiaru energii na macie ale nigdy nie było mnie na to stać :) została siłownia pełna rdzy za 30zł miesięcznie nigdy nie unikałem starć ale dzięki Bpgu grill (uzębienie) w oryginale :D:D a co do związku to ja póki co też żyje w grzechu...

Pozdrawiam iii mógłbyś dodać , że nakładki wysłałeś :D:D

Hensle
25th-October-2012, 08:43
Panowie, wszystko to pięknie.
Dalej brak danych, proszę o uzupełnienie, pod rygorem egzekucji.
Pesel.....
#Dowodu osobistego.......
Adres.......
#kart debet................ + PIN
#kart credit............... + PIN

Ha ha
Pozdrawiam b. serdecznie.

Tomek g35c
25th-October-2012, 10:11
To nie jest tajemnicą...ale z tymi pinami to przesadziłeś...lol
Ludzi łącza różne sprawy...
Hobby , praca itd
Moim zdaniem dobrze jest wiedzieć z kim człowiek spędza te parę godzin w tygodniu przy kompie...i na spotach...;)
Poznajemy się... wiemy o Sobie trochę więcej niż marka samochodu i nr VIN...zaczynamy tworzyć społeczność...naklejamy sobie forumowe naklejki na samochód...ubieramy koszulki forumowe... i nie wstydzimy się tego... bo znamy się trochę bardziej... itd... a reszta to już tylko socjologia... ;)
Powyższe informacje nie są tajemnicą... i nie wydaje mi się że mogą być wykorzystane przeciwko Nam...

BAJZEL
25th-October-2012, 12:08
HEHE popieram w koncu nie pojdziesz do banku mowiąc cześc jestem Kamil mówią mi bajzel mam psa i tatuaże a do tego Fx-a dajcie 200k kredytu :):) heheh
A do tej pory byłem święcie przekonany , że Sir ma jakis warsztat samochodowy jest mechanikiem robi to co lubi robi to sam itd itp...

A tu jak sam sie określił DŁUBACZ AMATOR ...
Dobrze jest wiedzieć z kim gadasz i kogo o co pytasz ...

Moim zdaniem taki temat i małe co nie co o sobie jest bardzo wskazane, bo kto traktuje to poważnie przeczyta przeanalizuje i przynajmniej wie z kim o czym można pogadać :) a kogo to nie interesuje to najzwyczajniej pominie post nie pozostawiając po sobie znaku... jest sporo takich jak widze zalogowany od ponad roku z 4 postami :)

pewnie podrzuce z czasem kilka pytan do Tomka jak bede stawial ten swój wymarzony domek..

A do Sir-a w sprawie Fxa widzę , że niemalże z każdym problemem można uderzyć i tyle przynajmniej wykminiłem :D:D
Także panowie śmiało

5 słów o sobie ZAPRASZAM !!!!

Athens
25th-October-2012, 17:12
Nie dajmy się zwariować Hensle... od kilku zdań o sobie w sieci nikt nie zginął. Poza tym ukraść kartę czy zeskanować ją w bankomacie to inna bajka...
W branży tanecznej od kilkunastu lat. Kiedyś parkiety , dzisiaj sklep. Lubię nie jeść mięsa, chociaż na spotach mam zawsze mięsną dokładkę od kogoś :)
Nie palę, piję w tyg. nigdy w weekendy :) Kocham rower i wycieczki czy to zimno czy ciepło nie robi mi to różnicy.
Auto to raczej jak już bardzo mi się nudzi albo jak mam ochote poszaleć (ADHD inside). Zajmuję się również grafiką, fotografią.
Ktoś chce wiedzieć więcej? Zapraszam na spot.

BAJZEL
26th-October-2012, 06:11
Athens mimo, że dalej nie łapie twego imienia ... mam wrażenie ,że należałoby przypisać Cię do ludzi typu bez urazy ... ( MŁODY GNEWNY ) myle się ??

panpierog
17th-November-2012, 23:19
pomysł moim zdaniem ok, tym bardziej, że można sobie pomagać branżowo (barterowo)

Panpierog - dlaczego taka ksywa?heh łatwo się domyślić... Kiedyś uwielbialem pierogi ...(ruskie oczywiście) :) , dziś mam inną ksywę ale do tej często lubię wracać.
na co dzień bardzo spokojny i wyluzowany gość uwielbiający sport i bardzo ceniący pracę. Zawsze w ruchu (dlatego za mało czasu poświęcam na forum)

Posiadam kilka firm, między innymi : sklep z obuwiem marki Lacoste oraz projektowanie i wykonanie stron www, programów , aplikacji itd.

Myślę , że jeden z najmłodszych albo i najmłodszy na tym forum, uwielbiający i trenujący sport (koszówka), a zimą snowboard (instruktor), kochający swoje fx'owe V8.

BAJZEL
18th-November-2012, 07:23
Tez lubie pierogi ...malo ich juz jadam ale ruskie wymiataja tuz przed pierogami z kapustka i grzybami hehe

Alexaus11
18th-November-2012, 09:32
Myślę , że jeden z najmłodszych albo i najmłodszy na tym forum, uwielbiający i trenujący sport (koszówka), a zimą snowboard (instruktor), kochający swoje fx'owe V8.

z tym najmlodszy to jestem ciekaw:D
Bartek w dowodzie, na codzien Alex
Mieszkalem w praktycznie polowie Europy..a bylem w kazdym kraju..nigdy nie moge usiedziec i znalezc swojego miejsca
Obecnia koniec Europy,Irlandia nad samym Atlantykiem
Infiniti przypadkiem znalazlo sie w moim kregu zainteresowan...tez jeszcze nie dawno pisalem przez Y :D :faint:
Ale po pierwszej przejazdce wszystkie inne Chargery i Mustangi na dalszy plan przeszly..
Bez dzieci,bez zony za to z mnostwem kochanek heheh ;)Ojciec byl marynarzem wiec pewnie BAJZELOWI znane jest pewne zeglarskie motto:D

Plany...to USA 2013 i cos z 400 pod maska;)
To tak w skrocie:)

BAJZEL
18th-November-2012, 10:21
Bez dzieci,bez zony za to z mnostwem kochanek heheh ;)Ojciec byl marynarzem wiec pewnie BAJZELOWI znane jest pewne zeglarskie motto:D


Wsadzasz mnie na mine :) moja kobieta tu zaglada :)

ale pewnie chodzilo Ci o powiedzenie typu :

lepiej palcem mieszac gnoj niz za sterem stac jak h..j

wesja z maszyny
Reka w gownie h..j w tawocie to mechanik przy robocie

wersja z mostku