PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Potrzebna Fakturka na 300zl



BAJZEL
28th-April-2013, 14:06
Witam panie i panowie

Na statku mamy taki system , że za chodzenie na siłownie czy tam granie w kosza dostajemy punkty

1 godzina siłowni = 1 punkt
1 punkt = 2 $
Skoro już za to płacą ... wystawiają też nagrody ( fanty ) które można sobie na ststku kupić... ponieważ nic mi tu nie pasuje ( pen driv(y) karty SD dyski WD itd itp ...

Zagadałem z kapitanem czy nie mozna sfinansować czegoś za co się już zapłaciło np NAKŁADKI NA LUSTERKA DO SAMOCHODU :):):)

Bo skoro moge je mieć za to , że biegam na Gy to czemu nie
Tylko jest jedna kwestia ... Tatuś ( kapitan ) musi mieć na to fakturkę...
Miałem fajny programik i do tej pory sam je sobie wystawiałem ... ale niestety zostal w domu a z tą prędkością neta nie sciągne go :)

Więc czy ktoś może podratować :)
Może być real może byc druciarska robota na szybkiego ... ale coś potrzebje

Pozdrawiam

Lee
28th-April-2013, 14:38
... a ile masz punkcików nałapane :whistle:... a faktura, czy rachunek to są 2 różne rzeczy, czy to samo :)

BAJZEL
28th-April-2013, 15:08
może być rachuneczek jednak najlepiej jakby był imienny ... czasami nawet nawet zwykly paragon jes ok
punktów juz nie mam za wiele bo ostatnio sam sobie robilem rachuneczek na telefon heh zostało cos kolo 140 punktów czyli 100 na lusterka i 40 na jakies pierdoly typu drobne zakupy w stanach :)
za pare dni zawijamy do MOBILE ALABAMA i postoimy okolo tygodnia ... wiec troszke sie po sklepach poszlajam ... pozniej tydzien drogi do HALIFAX i domek :)
To co lee mozesz podratowac >??

Lee
28th-April-2013, 15:33
Daj temat na PW ... może coś tam się wymyśli :)