PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Czas na Infiniti !



misiektoja
30th-July-2013, 00:38
Hejka Wszystkim,

Po ponad dwuletniej przygodzie z Mazda 6 czas na zmiany. Padło na Infiniti, już dawno podobały mi się samochody tej marki, a jak zobaczyłem Q50 to się zakochałem. Zatem czekam na swoją nową wybrankę, która mam nadzieje zaoferuje mi jeszcze więcej emocji niż moja Madzia :) Myślę, że będę Was męczył przez najbliższy czas :P

Pozdr,

Misiek jest tylko jeden - to JA

BAJZEL
30th-July-2013, 02:27
Witamy jedynego Miska :)
Deczko zbyt popularny pseudonim na bycie oryginalnym :)

Tomek g35c
30th-July-2013, 08:47
Cześć Misiek... witamy na forum...
Ja osobiście znam 4 Miśków... każdy z innego forum... nie wspomnę o Yogich, Kolargolach i Uszatkach... lol

mandes
30th-July-2013, 09:00
Nowi witają nowszych :)

BAJZEL
30th-July-2013, 10:39
Ja osobiście znam 4 Miśków... każdy z innego forum... nie wspomnę o Yogich, Kolargolach i Uszatkach...

A ja znam Misia Push up-a

mzie
1st-August-2013, 22:17
Ciekawy wybór Q ma dobra cenę i nowa stylistykę wewnątrz, , jaki model nowej wybranki? Kiedy się będziecie pierwszy raz muskac?

misiektoja
4th-August-2013, 01:15
Najbardziej to chciałbym benzynę 3,7, ale niestety nie ma perspektyw na tą wersje u nas w Poslce w najbliższym czasie. A więc siłą rzeczy będzie hybryda 3,5 (moc netto całego układu to podobno 362KM), oczywiście RWD. Plan jest zamówić w listopadzie/grudniu, tak żeby odebrać już rocznik 2014 (co by nie mówić, żyjemy w chorym kraju i przy odsprzedaży rok robi różnicę). Nie wiem tylko czy wytrzymam, już jestem zapisany na jazdę próbną i możliwe, że zamówię wcześniej. Zobaczymy :)