Zaloguj si?

Zobacz pe?n? wersj? : b±belki na desce



milo222
6th-August-2013, 16:18
słońce ¶wieci i albo mam zwidy albo mog± mi wychodzić b±belki - ledwo widoczne ale ...


i teraz pytanie czy samo zasłanianie deski przed słońcem pomoże ? czy to od temperatury wewn±trz pojazdu?

pgkoci
6th-August-2013, 16:25
Wydaje mi się, że pomoże. Ja przykazałem żonie zasłaniać przy dużym nasłonecznieniu i póki co b±belków ni ma:-)

Tomek g35c
6th-August-2013, 18:06
Trzeba zasłaniać...
lub stawać tyłem do słońca...
i szyberdach uchylony...

milo222
7th-August-2013, 12:16
nie wiem jak Twoje słońce ale moje ci±gle się rusza i po dłuższym postoju ¶winia atakuje z innej strony :party:
.
.
.
.
taki żarcik jeżeli chodzi o stawanie tyłem


ok zakupiłem dzi¶ osłonę i będę obserwował czy co¶ się dzieje

Tomek g35c
7th-August-2013, 12:53
Nie wiem jak szybko sie przemieszczasz ale jak staniesz przodem do kierunku północy to zawsze dużo pomaga... a kompas masz do tego wła¶nie... lol

milo222
7th-August-2013, 13:57
Nie wiem jak szybko sie przemieszczasz ale jak staniesz prodem do kierunku północy to zawsze duzo pomaga... a kompas masz do tego wła¶nie... lol



fuk zapomniałem o kompasie :frusty::biggrin:

panpierog
18th-August-2013, 19:28
Auta ze słonecznych stanów USA tak maj±. Moje było z Florydy i b±ble były już od pocz±tku. Jak zaczęło sie tak dziać to raczej tego nie powstrzymacie. Nalezy się przezwyczaić albo obszyć deskę od nowa (polecam).

milo222
18th-August-2013, 21:34
Auta ze słonecznych stanów USA tak maj±. Moje było z Florydy i b±ble były już od pocz±tku. Jak zaczęło sie tak dziać to raczej tego nie powstrzymacie. Nalezy się przezwyczaić albo obszyć deskę od nowa (polecam).


będę robił car audio więc może się skusze na obszycie :)

sirtrojan
19th-August-2013, 15:15
ale trzeba to zrobić z głow± bo w przeciwnym wypadku może być tak jak w tym aucie:
http://otomoto.pl/infiniti-fx-35-C30228973.html

poszukaj zdjęcia ¶rodka.

Nie chialbym alby w momencie uszkodzenia ktos tam siedział :/

Lukasz
19th-August-2013, 16:14
Obszywaj±c deskę u mnie, pytałem co z poduszk±. Dowiedziałem się, że niby w tym miejscu nacinaj± skórę żeby poduszka dała radę j± rozerwać i się przebić. Mam nadzieje że nigdy się nie dowiem czy j± nacieli ;)

sirtrojan
19th-August-2013, 17:11
sam ¶migasz to mniejsze ryzyko ;)

Tomek g35c
20th-August-2013, 01:11
Z tym obszywaniem to fajna sprawa...
Tylko te nacinanie nie wiem czy na wiele się zda... skóra jest mocna...
ale z drugiej strony... wygl±d zajefajny... a miejmy nadzieję że nigdy się nie dowiemy jak strzelaj±...

milo222
20th-August-2013, 10:22
z tego co się dowiadywałem s± specjalne nici do szycia miejsc w których jest poduszka aby mogła je rozerwać - wszystko zależy od szwacza :)

poza tym raczej będę szedł w alcantare ale to się okaże bo wtedy do obszycia musiałbym także dać boczki - na razie s± inne plany więc się zobaczy

panpierog
20th-August-2013, 22:14
Ja obszywałem skórę deski od nowa ( z pomarańczow± nitk±). Zdjęcia nawet gdzie¶ s± na forum.
Polecam ponieważ efekt jest dużo lepszy niż pocz±tkowy.

milo222
21st-August-2013, 11:41
widziałem - fajnie skóra wyszła - robiłe¶ też boczki ? duża różnica pomiędzy skór± deski a boczkami w oryginale ?