PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Schowek w konsoli srodkowej



cauterize
23rd-October-2013, 18:52
Witam,
Mam problem z niezamykajacym sie schowkiem na napoje w konsoli srodkowej. Nie ma klikniecia jak chce zamknac i sam automatycznie sie otwiera. Czy mial ktos juz taki problem?

mooth
23rd-October-2013, 21:24
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie tj przed liftem jest tam sprezynka która mogła ci się popsuć,
Nie dowiesz się jak tego nie rozbierzesz

cauterize
23rd-October-2013, 21:33
Tylko nie wiem czy da sie to zbadac mniej inwazyjnie. Boje sie ze czeka mnie rozbieranie calego tunela srodkowego

mooth
24th-October-2013, 01:56
Tunel środkowy jest na zaciski i bez problemu da się szybko to wyjąć

cauterize
24th-October-2013, 07:17
Dzieki za podpowiedz. Bede probowal w niedalekim czasie

sirtrojan
24th-October-2013, 13:45
wyciągasz do góry - jest na wcisk.

LOKTONG
28th-October-2013, 09:36
Dolaczam sie do tematu, sam rozbieralem caly tunel srodkowy to 5min roboty. Najpierw zciagasz klape wraz zegarkiem, ciagniesz do siebie nic sie nie urwie tam sa zaczepy. Jak odepniesz zegarek to daj drazek biegow na N zsun z galki biegow plastik w dolnej czesci,potem spinka metalowa,nacisnij przycisk zmiany biegow i zciagnij do gory galkie biegow (apropo obszylem sobie skorka na nowo a wstawka aluminiowa zostala starannie wypolerowana papierem na mokro - wyglada idealnie jak nowa) potem wlasnie od strony podlokietnika tam gdzie masz ten schowek na napoje zlap pazurami po stronie swojego fotela i po stronie fotela pasazera i do gory, samo sie wypnie, pamietaj ze masz tam mase kabelkow, musisz odpiac przedewszystkim od podgrzewanych foteli. A czemu sie nie zamyka nie wiem, musisz potem od spodu rozkrecic schowek 4 srubki i masz go w reke wtedy popatrzysz co sie polamalo lub czego brakuje
Pozwodzenia

BAJZEL
28th-October-2013, 09:41
No i git , że to krok po kroku opisałeś ...

janram
8th-August-2016, 16:17
Ja dałem do zrobienia w warsztacie- koszt 80 zeta