PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Wycieraczki przedniej szyby marki,rodzaje,długości,ceny.



bolo2024
7th-September-2014, 06:20
Witam jak w temacie moje pytanie bierze się bowiem, nie jednokrotnie miewałem spore problemy z dobraniem odpowiednich wycieraczek przedniej szyby, albo były nie właściwych rozmiarów albo szybko się zużywały a niejednokrotnie powyżej 120km/h odrywały od szyby jeszcze inne pozostawiały smugi szerokości całego pióra, więc chciał bym się was zapytać =
1.jakiej marki

2.jaki rodzaj (standardowy) czy (bananowy nowoczesny)

3.jakiej długości do poszczególnego modelu waszego samochodu

4.jaki dystans (ile miesięcy wytrzymały )

5.jak cenowo wygląda wasz wybór .

Temat ma na celu pomóc w wyborze przy ewentualnej wymianie a wiem z autopsji że do takich dochodzi często nie mniej jednak pozostaje to tematem bardzo rzadko poruszanym w śród zmotoryzowanych ze względu na mało znaczącą (modyfikacje) ingerencję w stan samochodu, moim zdaniem zaraz po sprawnych hamulcach bardzo istotną rolę odgrywają wycieraczki.
Zapraszam do podzielenia się waszą opinią .

kmn
7th-September-2014, 14:47
Bardzo fajny temat, moim przydałaby się wymiana plus jeszcze tylna. Czekam na opinię forumowiczów.

BAJZEL
7th-September-2014, 14:53
jana przód kuiłem jakieś tanie chyba 20 - 40 zł i w tym był zestaw wycieraczek plus drugie gratisowe piórka... , które już sam sobie wymieniasz banalnie prostei nie narzekam ... a na tył zamawiałęm chyba w intercarsie albo na stronie linkowanej na naszym forum coś około 50 zł całe ramie z dostawą do domu spisuje sie idealnie ...
\